wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemin Hitini Nasıl Artırabilirim?

14 Mesajlar 1.816 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

boykA boykA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 14 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba, arkadaşlar benim analytics bu şekilde benim nasıl bir yol izlemem gerkiyor arkadaşlar lütfen bana da bir yardımcı olursanız eğer. Web sitem itiraf sitesi biraz zor bir site hitlendirme konusunda ve adsense onaylamıyor neredeyse 100 küsür içerik ve hepsi özgündür. www.omuportal.com

http://oğuzyılmaz.net/
wmaraci
reklam

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)
İtiraf sitesi konu kasılarak hit yapmak zordur..Sağlam reklam lazım zor iş.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.

• Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 14 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

SynapseMm adlı üyeden alıntı

İtiraf sitesi konu kasılarak hit yapmak zordur..Sağlam reklam lazım zor iş.

Dediğiniz gibi hocam çok zorlanıyorum HİT çekmek için reklam yapmakta kafama yatmıyor şimdilik çünkü pek ısınamadım yaptığım bu siteye :)

SynapseMm SynapseMm Yalan Dünya... Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1129
  • Beğeniler 200 / 201
  • Ticaret 4, (%100)

boykA adlı üyeden alıntı

Dediğiniz gibi hocam çok zorlanıyorum HİT çekmek için reklam yapmakta kafama yatmıyor şimdilik çünkü pek ısınamadım yaptığım bu siteye :)

En zor işlerden biridir , itiraf sitesine hit kazandırmak..Öz güven sermaye ve çok sağlam bir tema olması lazım dikkat çekici manasında vs.Herkesin kalkacağı bi olay deil..Sanırım en zor site işi diyebilirim kendi açımdan.

Derdi Dünya olanın Dünya kadar derdi olurmuş.
wmaraci
wmaraci

oktayakbal oktayakbal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 7, (%100)
hocam site içi link yapınız çok kötü sem e uygun olarak self link yapabilirseniz index sayınız dahada artacaktır siteniz 2 aylık site 2 ayda mucize beklememek gerkekiyor fakat hafiten link almalısınız dışarıdan tanıtım yazıları ve sosyal medya üzerinde çalışmalısınız. sakın ola link alacam diye 1000 2000 link birden almaıyn

• Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 14 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

SynapseMm adlı üyeden alıntı

En zor işlerden biridir , itiraf sitesine hit kazandırmak..Öz güven sermaye ve çok sağlam bir tema olması lazım dikkat çekici manasında vs.Herkesin kalkacağı bi olay deil..Sanırım en zor site işi diyebilirim kendi açımdan.

Anlaşılan işiniz zor diyorsunuz hocam bu reklam olayını düşünmek lazım gerçekten :) biraz sermaya yaptıktan sonra tabiki :P

oktayakbal adlı üyeden alıntı

hocam site içi link yapınız çok kötü sem e uygun olarak self link yapabilirseniz index sayınız dahada artacaktır siteniz 2 aylık site 2 ayda mucize beklememek gerkekiyor fakat hafiten link almalısınız dışarıdan tanıtım yazıları ve sosyal medya üzerinde çalışmalısınız. sakın ola link alacam diye 1000 2000 link birden almaıyn

Site içi link yapısını düzelt diyorsun hocam anlaşılmıştır el atarım ben ona ortalama dışarıdan link almaya kalkarsam 2 aylık bir site için ne kadar miktar verirsin hocam ?

• Üyelik 07.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 7, (%100)

boykA adlı üyeden alıntı

Anlaşılan işiniz zor diyorsunuz hocam bu reklam olayını düşünmek lazım gerçekten :) biraz sermaya yaptıktan sonra tabiki :P

Site içi link yapısını düzelt diyorsun hocam anlaşılmıştır el atarım ben ona ortalama dışarıdan link almaya kalkarsam 2 aylık bir site için ne kadar miktar verirsin hocam ?

aynen hocam site içi seo site dışından dahada önemli yeni siteler için.
aklınızda bulunsun diye söylüyorum .
wiki , ziyaretci defteri gibi şeylerden uzak durun .

sağlam 2 3 siteden tanıtım yazısı alın .
facebooka 6 saatlik 10-15 tl değerinde bir reklam verin , ama bunu yapmadan önce sitenize bir sayfa acın dkkat cekici bir kapak fotoğrafı yaptırın. sonra sayfa gönderisiyle etkileşim türünü şeçerek reklam verin. inanın aktif sayfalarda yapılan reklamlardan daha cok fayda sağlayacaktır.
sitenize pingil aracını ekleyin link yapısını düzelttikten sonra.

her ay tanıtım yazısını düzenli farklı sitelerden alın. 1 2 aydan sonra yavaş yavaş paravan işine girmeniz gerekiyor. son gelen google güncellemesinden sonra artık sahte alınan her linki google algılıyor.

• Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 14 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

aynen hocam site içi seo site dışından dahada önemli yeni siteler için.
aklınızda bulunsun diye söylüyorum .
wiki , ziyaretci defteri gibi şeylerden uzak durun .

sağlam 2 3 siteden tanıtım yazısı alın .
facebooka 6 saatlik 10-15 tl değerinde bir reklam verin , ama bunu yapmadan önce sitenize bir sayfa acın dkkat cekici bir kapak fotoğrafı yaptırın. sonra sayfa gönderisiyle etkileşim türünü şeçerek reklam verin. inanın aktif sayfalarda yapılan reklamlardan daha cok fayda sağlayacaktır.
sitenize pingil aracını ekleyin link yapısını düzelttikten sonra.

her ay tanıtım yazısını düzenli farklı sitelerden alın. 1 2 aydan sonra yavaş yavaş paravan işine girmeniz gerekiyor. son gelen google güncellemesinden sonra artık sahte alınan her linki google algılıyor.

Teşekkürler verdiğiniz bilgilerden dolayı hocam hepsini tek tek göz önünde bulunduracağım. Gayet mantıklı söyledikleriniz. Denemekte fayda var.

• Üyelik 07.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 11 / 6
  • Ticaret 7, (%100)
ama sunuda eklemek isterim girdiğiniz sektör çok zor bir sektör. bunuda değerlendirin ona göre yatırım yapın. şahsen bir sitenin gidişatını az çok bilebilirsiniz mesela benim tutmayan çok sitem olmuştur ve yatırım yapmadan o projelerden vazgeçmiştim. ama bazen keşke vazgeçmeyip emek verseydim dediğim sitelerde oldu birazda şans işi :) kolay gelsin hocam
boykA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 14 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

ama sunuda eklemek isterim girdiğiniz sektör çok zor bir sektör. bunuda değerlendirin ona göre yatırım yapın. şahsen bir sitenin gidişatını az çok bilebilirsiniz mesela benim tutmayan çok sitem olmuştur ve yatırım yapmadan o projelerden vazgeçmiştim. ama bazen keşke vazgeçmeyip emek verseydim dediğim sitelerde oldu birazda şans işi :) kolay gelsin hocam

Bu sektörde biraz şanslıysan hocam herşeyi yaparsın insan da şans olacak :) tekrardan teşekkür ederim tüm verdiğin bilgiler için hocam :) İnş. bende şanslıyımdır bakalım hayırlısı :)
oktayakbal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al