wmaraci reklam

Google play uygulama indirme grubu kurabiliriz

11 Mesajlar 1.368 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Bildiginiz uzere mobil uygulamalar aldi basini gitti android uygumalarin yukselebilmesi icin yorum indirme ve yildiz alma cok onemli

Bu yuzden bir grup kurabiliriz ve android uygulamasi olan arkadaslar ile toplu sekilde yorum indirme yildiz yapabiliriz karsilikli 1 2 gun uygulamalari tutabilrizi hatta reklamlara tiklayarak karsilikli sekilde kazanabiliriz

Bunun icin grup kurabiliriz

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

AlshaiN AlshaiN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Benim sitem var hocam :) Gruba gerek yok direk siteye üye olup 1 uygulamaya yorum attığınızda kuyruğa eklenirsiniz. Sıra size geldiği zaman size yorum yapılır. Sitenin İngilizce olmasına takılmayın :) Benim sitem. 1 yorum 1 puandır.

http://appreviewtransfer.com/

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
AlshaiN hocam popüler hale getirmek gerekli

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

BerkayZ BerkayZ www.zelyurt.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 36 / 43
  • Ticaret 4, (%100)
10-20 indirme ile ne kadar yukarı taşıyabilirsin ki ? Developer Console'u tamamıyla kullanırsan, uygulaman az rastlanan türden ve kaliteli ise zaten kazanırsın. Bu iş indirme grubu kurmak ile olmaz.

Örneğin tanıtım videosu, beta yayınları, ekran görüntüleri, tabletlere özel ekran görüntüsü, daha fazla uygulama açıklaması vs. ile uğraşman gerek. Bir nevi seo çalışması gibi..

-Z-
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

AlshaiN hocam popüler hale getirmek gerekli

Daha yeni açtığımız için uğraşıyoruz şuan reklam yapıyoruz :)

• Üyelik 24.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

BerkayZ adlı üyeden alıntı

10-20 indirme ile ne kadar yukarı taşıyabilirsin ki ? Developer Console'u tamamıyla kullanırsan, uygulaman az rastlanan türden ve kaliteli ise zaten kazanırsın. Bu iş indirme grubu kurmak ile olmaz.

Örneğin tanıtım videosu, beta yayınları, ekran görüntüleri, tabletlere özel ekran görüntüsü, daha fazla uygulama açıklaması vs. ile uğraşman gerek. Bir nevi seo çalışması gibi..

Dediğin doğru ancak para ile indirme almak yerine sitedeki amaç para harcamadan indirme yıldız ve yorum alabilmek

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

Bildiginiz uzere mobil uygulamalar aldi basini gitti android uygumalarin yukselebilmesi icin yorum indirme ve yildiz alma cok onemli

Bu yuzden bir grup kurabiliriz ve android uygulamasi olan arkadaslar ile toplu sekilde yorum indirme yildiz yapabiliriz karsilikli 1 2 gun uygulamalari tutabilrizi hatta reklamlara tiklayarak karsilikli sekilde kazanabiliriz

Bunun icin grup kurabiliriz

- Kendi aramızda grup kurup birbirimizin uygulamasına iyi yorum ve puan verelim.
- Birbirlerimizin reklamlarına tıklayarak daha çok para kazanalım.

Sonra ülkede reklam gelirleri niye düşüyo, google neden uygulamamı/sitemi sıralamalarda geriletiyo, ben niye bu işte ilerleyip büyüyemiyorum gibi soruların ardı arkası kesilmiyo.

Önce kafaları değiştirmek gerek, nasıl faydalı bişey yaparıma odaklanmak gerekiyor bence. Yoksa bu şekilde ancak geçici ilerlemeler elde edilir belki onlarda bir fayda sağlamaz zaten.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
mts hocam diğer ülkelerde bu işlerin aktif şekilde döndüğünden haberiniz vardır umarım diğer ülkeler deli paralar kaldırıyorlar bu şekilde

mts mts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Uykucu
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 54 / 125
  • Ticaret 22, (%100)
Lokasyon123 Muhakkak bir fayda elde ediliyordur bu şekilde de. Benim söylemek istediğim şey, az yada çok farketmez bir emek veriyorsunuz bu işe ve emeğinizin boşa gitmemesi, kalıcı işler yapmanızın daha faydalı olacağını anlatmaktı. Yaptığınız işi ileriye götürmek, büyütmek için ürünün sağlıyacağı faydaya odaklanmak gerektiği, aksi halde bir noktaya kadar ilerlenebileceğini söylemek istedim.

Öte yandan, karşılıklı reklamlara tıklama konusunda ise, reklamveren tarafından bakmayı deneyin konuya. Reklamverenler bu şekilde bütçeleri harcandıktan sonra fayda sağlayamadıklarında, bir sürenin sonunda reklam vermeyi kesebiliyorlar. Reklamverenin azalması, reklam yayıncılarının gelirlerinin azalması anlamına geliyor. Çünkü rekabet düşüyor, TBM oranları daha aşağılarda kalıyor gibi.

hukomota hukomota Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 9 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
arkadaşlar benim uygulama bu ilginç bilgiler proje başladığında beni de haberdar edersiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al