wmaraci reklam

Yeni forum alternatifleri

17 Mesajlar 2.499 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MehmetGUMUS3 MehmetGUMUS3 . Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 757
  • Beğeniler 283 / 200
  • Ticaret 12, (%100)
forum işlerinde baya uzun süre dirsek çürüttüm :) bazen güzel anılarımız oldu bazen hüsranla karşılaştım.bunları 13 yaşımda yapıyordum :) yaşım 19 blog sitesi sahibiyim.sosyal ağlar geldi geleli büyük forumlar hariç ayakta durabilen pek yok malesef ki bloglar bile artık tehlikede :(

Teamtofas.com
wmaraci
reklam

MyBB MyBB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Muhdeli adlı üyeden alıntı

vBulletin dışındakilerle bir yerlere gelinmez. vBulletin ile gelinir de demiyorum, o da çok emek, zaman ve şans işi.

vbulletin de sihirli değnek yok ben sana mybb ile çok güzel yere gelmiş siteler gösteririm vbulletinin bile gelemediği

Vbulletin 4 ten MyBB ye geçiş,Load sorunu için Cache uygulamaları yapılır.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

MyBB adlı üyeden alıntı

vbulletin de sihirli değnek yok ben sana mybb ile çok güzel yere gelmiş siteler gösteririm vbulletinin bile gelemediği

Hocam mybb ile vbulletini kıyaslamak cidden vbulletine haksızlık olur.

Merkur Merkur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 76 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlikle scriptle bir alakası yok. Bugün PhpBB scripti ile milyon üyeli, milyon konulu siteler var. PhpBB3 ve hatta PhpBB2 bile. Fakat bir arkadaşında dediği gibi sosyal ağların artması belli başlı forumlar hariç orta düzeydeki forumları bile boşalttı. Eğer sağlam bir ekip yoksa forum işi bence çok zor.

Ben açtığım bir siteden 2 sene içerisinde hotfile dan 700 küsür dolar kazanç yaptıktan sonra sıkıldım kapattım.

Para kazanmaksa amacın Blogger veya Upload sitelerine bir bakabilirsin. Eğer yazılarına güveniyorsan Twitterda bile para kazanabilirsin.

Kısacası para kazanmak, forumu, siteyi belli bir seviyeye getirmek herşey senin elinde. Hangisinden sıkılmazsan onu seç para zaten seni bulacaktır :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Muhdeli Muhdeli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 402
  • Beğeniler 0 / 73
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bugün elbette diğer scriptlerle yapılmış devasa forumlar var. İsterseniz tek tek kontrol edin, hepsi 5 yılı aşkın süredir varlar. İstisnalar olabilir. Eskiden insanlar forumlara ilgiliydi, her işini forumda görüyorlardı.

Bu saatten sonra ciddi bir reklam potansiyeli olmadan phpBB, MyBB, SMF forum tutturacak adama helal olsun derim, başka da bir şey demem. (Tutturmak demek 5-10 aktif üye demek değil.)

Bu saatten sonra webmaster forumu açamassınız, kadınlar üzerine forum açamassınız, oyun indirme forumu açamassınız, film indirme forumu açamassınız vb...

Diğer türlü ne açarsanız açın zaten kitlesi olmadığından tutmayacaktır.

Sonuç olarak eğer forum tutturacağım, bu işi yaparım diyorsanız iyi bir reklam potansiyelinizin ve vBulletin forumunuzun olması şart.

Ek Olarak:
Bu arada kopya içerikle dolduracaksanız sizi reklam potansiyeliniz bile kurtarmaz. Tutmaz. Forumun kopya içeriklisi bu saatten sonra tutsun, vururum kendimi. :D

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Artık hevestenmidir, başka şeydenmidir bilmem ama nedense forumlara ilgi sıfır. Ya çok büyük, hareketli bir forum olacak yada ilgi alanını karşılayacak bir forum olacak. Onun dışında bilgisayar başına oturup tek başınıza forum kurup işletmeye çalışırsanız yürümüyor. Güzel bir ekip olacak, ekip birbirine bağlı olacak güzel çalışmalar olacak ki ekipten güzel sonuçlar çıksın. Küllerinden doğmak gibi birşey tabiri caizse.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

agolhon agolhon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
sistemle alakası hiç yok . forumup.com uzantılı phpbb forumları bile düşünün ücretsiz açıyorsun. frmtr den fazla üye si olan site var . Gidelecek yol ise bence
1-Site konusu özenle seçilmelil ihtiyaç duyulmalı
2-Sabır
3-Başarıya ulaşmak için planlı gidilmeli

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al