wmaraci reklam

localhost dizininde opencart gözükmüyor

9 Mesajlar 852 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ayartasi ayartasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhabalar

wampserver kullanıyorum dizinime quickstart dosyası attığımda siistemde gözükmüyor fakat opencart kurulumu attığımda diznimde gözüküyor

ben quickstart olan tema kurmak istiyorum
bu sıkıntıdan dolayı kuaramıyorum

yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

wmaraci
reklam

• Üyelik 13.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
yardımcı olabilecek arkadaş yok mu?

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
ayartasi
opancart localhost kurulum aşamasında bir hata yapıyorsunuz anlaşılan. Bir hata mesajı alıyorsanız paylaşınız.
Olası hatalar, kurulum esnasında oluşturulan localhost yada port hataları olabiliyor.

• Üyelik 13.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Peki napmalıyım?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
ayartasi
en baştan adım adım hareketle kurulumu gerçekleştirmeye çalışın.
Wampserver ın tüm serverları yeşil oluyor mu? Wampserver Kurulum hatası olmuş olmasın. Framework dosyalarının tamamını pc ye kurdunuz mu?

İşletim sisteminize göre bu adımları takip edin

DOWNLOAD WAMPSERVER 64 BITS (X64) 3.0.6
Wampserver is available for free (under the GPL license). You can fill up this form that will enable us to send you the Alter Way Training news, publishing society, as well as all the informations linked to Wapserver evolutions. If you don't wish it, you can download directly.

WARNING : Don't Use previous WampServer Extensions/Addons. There are no more compatible with the new wampserver version's (VC11)
WARNING : Vous devez avoir installé Visual Studio 2012 : VC 11 vcredist_x64/86.exe
Visual Studio 2012 VC 11 vcredist_x64/86.exe : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30679

WARNING : Do not try to install WampServer 2 over WAMP5.
If WAMP5 is installed on your computer, save your data, uninstall it and delete the WAMP5 directory before installing WampServer 2.

WARNING : All the components of the v2.2 WampServer stack have been compiled with VC9 version of Microsoft compiler.
Earlier versions of Wampserver have been made with VC6 version of Microsoft compiler.

So, You can't mix components of 2.2 stack with previous version of Wampserver Stack components.

If you do it you will get an instable Wampserver.

===============================

DOWNLOAD WAMPSERVER 32 BITS (X86) 3.0.6
Wampserver is available for free (under the GPL license). You can fill up this form that will enable us to send you the Alter Way Training news, publishing society, as well as all the informations linked to Wapserver evolutions. If you don't wish it, you can download directly.

WARNING : Don't Use previous WampServer Extensions/Addons. There are no more compatible with the new wampserver version's (VC11)
WARNING : Vous devez avoir installé Visual Studio 2012 : VC 11 vcredist_x64/86.exe
Visual Studio 2012 VC 11 vcredist_x64/86.exe : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=30679

WARNING : Do not try to install WampServer 2 over WAMP5.
If WAMP5 is installed on your computer, save your data, uninstall it and delete the WAMP5 directory before installing WampServer 2.

WARNING : All the components of the v2.2 WampServer stack have been compiled with VC9 version of Microsoft compiler.
Earlier versions of Wampserver have been made with VC6 version of Microsoft compiler.

So, You can't mix components of 2.2 stack with previous version of Wampserver Stack components.

If you do it you will get an instable Wampserver.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Quickstart; Opencart dosyalarına tema dosyalarının eklenmiş halidir.

Opencart kurulumundan bir farkı yoktur.

Ancak Quickstart kurulumunda dediğiniz gibi problem mevcut ise klasörde mutlaka tema dosyaları ayrıca vardır. Opencart kurulumu yaparak tema dosyalarını daha sonra yükleyebilirsiniz.

Eğer hosting hizmeti alıyorsanız bir subdomain açarak orada kurulum yapmayı deneyebilirsiniz ayrıca. O zaman daha sağlıklı olacaktır.

• Üyelik 13.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
opencart yükleyip quick start dosyalalrını tema klasörünü yüklediğim zaman tremada çeşitli sıkıntılar oluyor tema nulled olduğun için büyük ihtimalle
bnde quickstart yüklüyordum direk bir sıkıntı olmuyordu fakat bu sseferde böle bir sorun ortaya çıktı

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

ayartasi adlı üyeden alıntı

opencart yükleyip quick start dosyalalrını tema klasörünü yüklediğim zaman tremada çeşitli sıkıntılar oluyor tema nulled olduğun için büyük ihtimalle
bnde quickstart yüklüyordum direk bir sıkıntı olmuyordu fakat bu sseferde böle bir sorun ortaya çıktı

Nulled olan quickstart dosyalarda genel olarak hata çıkmakla kalmaz, mutlaka zararlı kodlar da mevcuttur.

Hani bir blog sitesi açsanız biraz olsun anlarım ama e-ticaret sitesi açıyorsunuz. Nihayetinde para kazanma ihtimali daha yüksek olan bir site için maalesef masraf yapmak zorundasınız. Bir nevi gerçekten dükkan açtığınızı düşünün ve ona göre hareket edin derim.

• Üyelik 13.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yönetici
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ben test bir çalışma yapıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al