wmaraci reklam

Opencart'a nereden başlamalıyım

13 Mesajlar 1.936 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

abilal abilal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek programer
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Php dil bilgim var laravel faremework hakkinda az biraz bilgim var fakat bir tanıdığımin isteği üzerine opencart sistemi kurmaya çalışıyorum baslamadan once sizlere bir kac soru sormak istedim.

1. Hangi surumunden baslamaliyim sanırım yeni surumlerde eklentilerde sıkıntı var.
2. Opencart araclari olarak oneriler verebilir misiniz.

Konu acmakta biraz acamiyim kusurum olduysa affola simdi den teşekkür ler

wmaraci
reklam

Bayro Bayro Opencart e-ticaret PRO Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 305 / 304
  • Ticaret 27, (%100)
Merhabalar her türlü soru/sorunlarınız için ücretsiz yardımcı olabilrim skype adresinizi gönderin ekleyeyim destek olayım size.
Saygılar.

• Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek programer
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim skype ahmetbilalakbulut@hotmail.com eklerseniz çok sevinirim hocam iyi geceler.

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
Forumda veya arama motorlarında Kiroglumarket konularını araştırırsanız büyük oranda bilgi sahibi olabilirsiniz. Youtube kanalı ve kendi sitesi de mevcut, anlatım videoları yayınlıyor birçok konuda

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

omeryetimm omeryetimm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
Kiroglumarket in imzamdaki siteme çok büyük katkısı olmuştur. Buradan kendisine teşekkür ederim. Doruk arkadaşın dediği gibi Mustafa hoca size yardımcı olur. e-ticaretdersleri.com web sitesinde çoğu şeyi bulabilirsiniz. ayrıca forum bölümünden de konu açıp opencart ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Bende senin gibi bodoslama opencarta daldım. Allahtan kiroglumarket hocama denk geldim yüksek oranda alt yapıyı hazırlayıp gerisini bana bırakmıştı.

Sürüm olarak 2.0 üzerini öğrenmeye çalış derim çünkü yeni tasarımlar genellikle 2.0 üzeri çıkıyor artık. Journal temaları ile hemen hemen herşey yapabilirsin.

Opencart ile başarılar dilerim :)

• Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek programer
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

Doruk adlı üyeden alıntı

Forumda veya arama motorlarında Kiroglumarket konularını araştırırsanız büyük oranda bilgi sahibi olabilirsiniz. Youtube kanalı ve kendi sitesi de mevcut, anlatım videoları yayınlıyor birçok konuda

Teşekkür ederim hocam hemen basliyorum araştırmaya

• Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek programer
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 26 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

seoisleri adlı üyeden alıntı

Kiroglumarket in imzamdaki siteme çok büyük katkısı olmuştur. Buradan kendisine teşekkür ederim. Doruk arkadaşın dediği gibi Mustafa hoca size yardımcı olur. e-ticaretdersleri.com web sitesinde çoğu şeyi bulabilirsiniz. ayrıca forum bölümünden de konu açıp opencart ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Bende senin gibi bodoslama opencarta daldım. Allahtan kiroglumarket hocama denk geldim yüksek oranda alt yapıyı hazırlayıp gerisini bana bırakmıştı.

Sürüm olarak 2.0 üzerini öğrenmeye çalış derim çünkü yeni tasarımlar genellikle 2.0 üzeri çıkıyor artık. Journal temaları ile hemen hemen herşey yapabilirsin.

Opencart ile başarılar dilerim :)

Sizede tesekkur ederim evet biraz bodoslama daldım ama bu kadar detaylı olacağını zannetmiyordum açtığım konularda yardimlarinizi sizde esirgemeyin. Ayrıca sitenizide gördüm hocam şu sıra tam sizin satış zamaniniz sizede hayirli işler :)

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
insan zorda kalınca herşeyi öğreniyor hocam :) elimden geldiğince destek olurum.

abilal Allah bereket versin diyoruz her günümüze şükrediyoruz hocam her anlamda aktif bir halde çalışmalara devam ediyoruz. Özel günler tabi ki baş tacı ama bizim her günümüz özel ;) Doğum günü olanların unutulmaz hale getiriyoruz. Buda bizi mutlu ediyor :)

Kiroglumarket Kiroglumarket Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1681
  • Beğeniler 631 / 817
  • Ticaret 1, (%100)
Doruk , seoisleri , abilal

Aslında dün cevap vermek istedim konuya ama gece geç vakitte makale girdiğimden pek vakit bulamadım. Şuanki sitemdene yazıkii güncelleme esnasında veri kaybım oluştu ve 800 küsür konumdan sadece 200 tanesini kurtarabildim.

BUndan dolayı kanalımdaki bir çok makale adresleri kırık olabilir, ancak kanalımdan belirtilen kırık makaleleri anında ekliyorum ve şaunda kanalımdki videolara göre eklemeye de devam etmekteyim. Bu veri kaybından dolayı baya bi dersler geriledi. Bunları belirttikten sonra sıra arkadaşın soruna geldi.

1-)Bodoslama işini bende çok severim, gelişmemde en çok beni etlileyen faktörlerden biridir bodoslama dalmaktan korkmayın. Bir şeyi bozmadan onun hakkında bilgi sahibi olamazsınız.

2-) Tavsiye ettiğim sürüm her zamanki gibi en son sürümdür ve şuanki olan opencart 2.3.0.2 versiyonudur. Bende sitemde bu versiyonu kullanmaktayım.

3-) Eklentilerden sıkıntıdan ziyade uyumsuzluk söz konusudur, bunuda gidermek için modulun kod olarak sürümünün yükseltilmesi gerekmektedir. Yada sürümünüze ait modullerin ve modifikasyonların kullanılması gerekmektedir.

4-) Opencart araçlarından öneri vermek gerekirse; En başta seo modul ve eklentilerin kurulması gerekir. Daha sonra ödeme metodları ve kargolama sistemlerinin ayarlanması gerekir. En önemliside sisteminizi yormayan ve kullanıcıya hitap eden tasarım ve şablonlar kullanılmalıdır diye teorik olarak bilgi verebilirim. Bununda nedeni bu ana metotlar yapı taşlarıdır siz bu yapı taşlarına göre en uygun eklenti ve düzenlemelere sahip olmalısınız.

Dediğim gibi bodoslamadan korkmayın hata vermesinden çekinmeyin bozun parçalayın kırın hiç birşey kazanamazsanız bile en kötü ihtimal edindiğiniz tecrübe sizi en doğru yolu bulmaya yöneltecektir.
omeryetimm birfincanask abilal

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
Kiroglumarket üstad yine döktürmüş.
Kiroglumarket

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al