wmaraci reklam

3 adet bomba proje

6 Mesajlar 822 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

CloudAccounts CloudAccounts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Cloud Hesap
  • Konum Adana
  • Ad Soyad L** C**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar 3 adet projem bulunmakta 1 tanesini ben yaptırdım ancak biraz sorun oldu bir süre ertelemem gerekti diger 2si için ortak aramaktayim

1. projeye ortaklık için istedigim fiyat 5.000 tl bu projeden %50 aldıgınız kar haftalık min 1.000 tl %80 Garanti vermekteyim. (olmazssa para iadesi yoktur.) [Yaptırmış oldugum proje budur]

2. projeye ortaklık için istedigim fiyat 7.500 tl bu projemden %50 aldıgınız kar haftalık min 1.500 tl %99 Garanti vermekteyim. (olmazssa para iadesi vardır)

3. projeye ortaklık için istedigim fiyat 10.000 tl bu projemden %50 aldıgınız kar haftalık min 1.500-3.000 tl %99 Garanti vermekteyim. (olmazssa para iadesi vardır)

3 projeye birlikte ortaklık için 15.000tl istemekteyim (projelerden toplamda aylık min 5.000 tl kazanamazssanız para iade edilecektir.)

Proje hakkında detaylar ortak olacak kişilere olduktan sonra anlatılacaktır. ( her projeye 1 kişi almaktayim sadece )

not: projedeki tüm sorumluluk bana aittir. yani olası bir aksilik durumlarında ben sorumlu olacağım. ortak olan kişi sadece yatırım yapıp geri çekilip izleyecek.

not 2 : güven durumu için yüzyüze görüşüp sözleşme imzalanacaktır.

not 3 : 1.proje web üzerinde(ayarlayabilirsek android ios da olacak) 2. proje android, ios üzerinde olacak 3. proje web (ayarlayabilirsek android ios da olacak)

wmaraci
reklam

AdoraDesign AdoraDesign Profesyonel Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Sosyal Medya Ajansı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 223 / 229
  • Ticaret 18, (%100)
Proje hakkında detaylar ortak olacak kişilere olduktan sonra anlatılacaktır. ( her projeye 1 kişi almaktayim sadece

Kimse havadan sıfır ticaretiniz ve 6 mesajınız ile size havadan 1000 tl vermez hocam :)
SMMPANEL

kişi bu mesajı beğendi.

Blogfinans.com Türkiye'nin ilk Yapay Zeka Finans Bloğu

CloudAccounts CloudAccounts WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Cloud Hesap
  • Konum Adana
  • Ad Soyad L** C**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
1.000 degil 10.000 diyecektiniz herhalde :) yani ortak olmayı planlayan kişiye yeterli güveni saglayacagımı düşünüyorum pişman olmayacagını gösterebilecegimi düşünüyorum bu nedenle içerigi ortak olunca dedim

mrty34 mrty34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek giyim
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam yuzde 80 garanti veririm diyosunuz ama olmazsa iade olmaz diyosunuz çelişiyosunuz biraz :)
Ben ortak olurum yuzde 80de degil yuzde 50 garanti verin her hafta için ben okeyim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

elfmns elfmns WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 19 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Ortak olduktan sonra detayların anlatılması pek doğru bir yöntem değil sanki. Ne olduğu bilinmeyen bir fikre neden yatırım yapılsın?

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Projenizin tescillenmiş prezantasyon sunum dosyasını, işleyiş senaryolarının yazılı olduğu text dosyalarının örneklerini ve marka tescili belge kopyanızı özel mesaj olarak gönderin, hoşuma giderse üçüne de istediğiniz yatırımı banka aracılığıyla yapıp ortaklık sözleşmemiz için bir araya gelelim. Şayet bu bombaların bir prezantasyon dosyası, senaryo işleyiş sunumları ya da tescil belgeleri yoksa zaten bu bir proje değil fikirdir muhtemelen. Dolayısıyla, bu mesajımı dikkate almayın.
AdoraDesign MeReK34

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al