Çok dilli olarak yayın yapacak bir haber sitesi açıyorum. Türkçe dahil beş dilde yayın yapacak. Haber sitesinin yanı sıra e-magazin, podcast ve video gibi yapımlar da eklenecektir.Kurulum, SEO ve SEM gibi işlemler bana aittir. Haber sitesi kategorisinde yer alsa da niş bir alandır. Yurt dışı odaklı ve sektörel bir site olacak. Yurt dışından röportajlar yer alıcak. Herhangi bir alanda yardımcı olabileceğini düşünen arkadaşlar ortak olarak ekibe katılabilirler. Getirisi yüksek bir alan olduğunu düşünüyorum. Ama kendi tecrübelerime göre de bir sitenin para kazanma aşamasına gelmesi için 1-2 yıl gibi bir süreç gerekiyor. O yüzden katılacak arkadaşların yabancı dil öğrenmek, pratiğini yapmak ya da network anlamında katılmasını tercih ederim. Tabi  ilerde bir reklam anlaşması yapılırsa tüm ortaklar eşit pay alır. 

Herhangi bir yatırım beklemiyorum. Neredeyse herşey hazır diyebilirim. Yabancı dil bilen ya da öğrenmeye istekli olan kişilerle çaışmayı tercih ederim. Çünkü birden fazla dilde yayın yapılacak.Ayrıca ben de ekiple ilerlemeyi tercih ederim. Ciddi ve zor bir alanda çalışıçaz. Bunu herkesin seveceği ve katkı sağlamak isteyeceği uluslararası bir proje olarak düşünüyorum.  İlgilenler pm ile iletebilirler.