wmaraci reklam

Oyun Turnuvaları ve Oyun Haberleri Sitesi için Ortak/Sponsor Arıyorum.

2 Mesajlar 237 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KerimYaman KerimYaman Fikir Doktoru Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 105 / 291
  • Ticaret 9, (%100)

Merhabalar,

Üzerinde çalıştığım projeyi öncelik olarak yapabilecek miyiz diye Discord üzerinden yapıyorduk ve şu anda 5000 üyeye yaklaştık. Şu anda Discord sunucumuz üzerinden günlük olarak PUBG Mobile turnuvaları düzenliyoruz. Diğer oyunlar(Valorant, Lol ve CS:GO vb.) turnuvalar site ile başlayacak. Peki site nedir? Discord üzerinden yaptığımız turnuvaları daha resmi bir şekilde site üzerinden duyuracağız. Discord sunucusu üzerinden günlük turnuvalar devam edebilecek fakat Site üzerinde markalar ile ortak anlaşmalı turnuvalar yapılacak. Ve sadece buradan duyurular yapılmayacak turnuva ile ilgili detayları site üzerinden paylaşılacak fakat oyuncu takibi vb. detaylar Discord sunucumuz üzerinden devam edecek. Örneğin; Migros PUBG Mobile Turnuvası gibi. Markalarla nasıl iletişime geçeceksiniz diyecek arkadaşlar için şu anda PUBG Mobile'da ve Facebook Gaming üzerinde partner olarak oyun yayınları yapıyorum ve toplamda sosyal medya üzerinde 500.000'e yakın toplam takipçim mevcut. Aynı zamanda bana ek olarak arka planda turnuvaları başlatan, yöneten ve bütün her şeyini(Turnuva kayıtları, elemeleri, hakemlik ve sonuçları) yapan bir ekibim var.

Turnuvalara ek olarak da oyun haberlerinden ziyade mobile oyun haberleri üzerine sosyal medya üzerinde inceleme videoları çekmeyi düşünüyorum. Bunları kendim çekeceğim fakat bunu da markanın sosyal medyası üzerinde kullanacağım. Mobile oyunlar günümüzde çok büyük çıkışta olduğu için hem de oyun incelemeleri için artık video izlemek yerine doğrudan yayını izlendiği için yelpazeyi küçültüp mobile oyunlara yönelmek istiyorum. Mobile oyun isteme sebeplerimden en büyüğü de herkesin 1 bilgisayarı yok ama 1 telefonu var. Ayrıca sosyal medya üzerinde paylaşılacak videolar genelde telefon üzerinden izleneceği için mobile oyunları daha mantıklı buluyorum. Videolara ek olarak bu videolar markanın sosyal medya üzerinde paylaşılacağı için yeni bir oyun tanıtıyorsam o videoda siteye yönlendirme yapacağım. Mesela Rainbow Six Siege oyunumuz olsun. Oyunu tanıtacağım güncellemeleri sürekli duyuracağım. Hangi telefonda oynanır ya da nereden indirilir vb. için açıklama da ki linke tıklayabilirsiniz diyeceğim.

Projem yukarıda anlattığım gibi şu anda alan adını aldım fakat güzel bi hosting firması bulamadım. Aynı zaman wordpress üzerinde hem turnuvalar yayınlayabileceğim hem de mobile oyun haberlerini girebileceğim sıfırdan bir tema yaptırıyorum. Sosyal medya hesaplarını da açtım. Hem projem hakkında yorum yaparsanız hem de ortak olmak veya sponsor olmak isteyen arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim. Sosyal medya hesaplarımı da aşağıya bırakacağım. (Reklam için değil kitlem var dedim belki incelemek istenir diye yasak ise kaldırabilirim. Diğer erişim vb. detaylar için de özelden konuşabiliriz.) Teşekkürler.

Facebook: https://www.facebook.com/kyamanofficial

İnstagram: https://www.instagram.com/kerimmyamann/

Tiktok: https://www.tiktok.com/@kerimmyamann/

Youtube: https://www.youtube.com/@KerimYaman (Yayıncılık tarafım ağır bastığı için buraya çok fazla emek veremedim. O sakladığım emeği bu projeye vermeyi düşünüyorum.)

Mesaj 3 defa düzenlendi. Son düzenleyen: KerimYaman (04.02.2024 18:04)

akaynar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MisaAmane1 MisaAmane1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Web Editörü
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

Bende çok eskiden oyun blogu yazmıştım. Senin sosyal medya kitlen olması avantaj olmuş. 

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al