wmaraci reklam

Ortak Arıyorum - Ciddi ekip arkadaşları aranıyor

7 Mesajlar 868 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Merhaba maxteknoloji.com sitem için farklı bir projem var.Alanında uzman kimisi oyun,kimisi tema ,kimisi program vb alarda uzman veya bilgili ekip arkadaşları arıyorum.

Örnek olarak oyun alanında bilgilisiniz diyelim oyun kategorisi altında oyun incelemeleri videoları vb tarzında kendi siteniz gibi içerik gireceksiniz

veya program kategorisinde bilgilisiniz aynı şekilde içerik girilecek.

Oyun kategorisine alınan reklam,link ve tanıtım yazısının gelirinin %50 si oyun kategorisindeki moderatörle paylaşılacaktır.

Veya program kategorisindeki reklam,tanıtım yazısı ve link gelirinin %50 si program kategorisindeki moderatörle paylaşılacaktır.

Yani site benden moderatörlük sizden .

Beraber çalışmak isteyenler referansları ile beraber pm atmasını rica ediyorum.

Ekip kurulacağı için iki gün sonra yarı yolda bırakmayacak kişilerle çalışmak isterim.

wmaraci
reklam

hasanayt hasanayt Ogreniyor.php Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Makine T.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 878
  • Beğeniler 126 / 125
  • Ticaret 6, (%100)
Bence çok basit bir düşünce tutacağını düşünmüyorum insanlara site benden demek çok yalın kaçıyor, yani sen anlattıklarına göre hiç bir şey yapmayacaksın hadi desen ki aylık 300-500 reklam geliri harcayacağım tamam derim ama sitene de baktım basit(yani ücretli) bir tema host desen herkes en ucuz ile başlar ama herkes..

ÖZET ; İnsanlara bu kadar basit düşünceyle neden kendi sitelerini açmamaları ve senin siten/projen için çalışmalarını kanıtlamak zorundasın diye düşünüyorum...

TurkCoder TurkCoder Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 70 / 143
  • Ticaret 4, (%100)
turkojen34 basit projeler daima yarı yolda kalır, bir sitenin tutması için sadece domain adı yeterli değildir, sitenin misyonu bu durumda çok büyük önem taşır.
siteyi ben kurarım, bir kaçta mod ekledikmi tamamdır dedimmi, o işten hayır gelmez..

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Ref istemiş :-)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Basit derken ? muhalefet olmayı çok iyi başarıyorsunuz.Ben ekipden bahsediyorum 5 kişilik bir ekip ha ortak site açılmış ki ortak site açılsa birçok sorun çıkacak.Ortak domain host tema vs vs mi alınır alınmaz ileride ekipden biri ben yokum dese payımı verin çıkacagım dese ne olur ? zaten birçok proje bu yüzden sonlanıyor forumda onlarca örneği var.

Ortak site açmaktansa moderatörler kendi kategorisinde yayın yapacak site reklam vb gelirlerden payını alacak bunun anlaşılmayan bir yanı var mı ? Allah rızası için muhalefet olacağınıza yapıcı olun bu ne iştir.Olur olmaz tutar tutmaz sizi ilgilendirmez.Konu benim site benim size ne oluyor ?
Ranay

kişi bu mesajı beğendi.

interwebdex interwebdex Enerji Sinerjiyi Doğurur Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 26 / 81
  • Ticaret 26, (%96)
Peki Örnek veriyorum Moderatörler konularını acar sitenin hiçbir geliri olmazsa o moderatörlerin emekleri ne olacak ? sen yarın bir gün kapatıp gidiyorum dediginde ? Sen burda insanlar siteme konu girsinler video eklesinler emek harcasınlar ben oturayım sitemin hit almasını bekleyeyim böyle bir projeye kimse girmez. tek başına kalırsın.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
Sitenin yaşına bakabilirsiniz site neden kapansın ? Kapanması için hiçbir sebep yok.Öyle bi yazıyorsunuz ki sanki enayi aranıyor ilanı verdim ? Bırakın bu muhalefeti.Ben ayak ayak üstüne atacağım moderatörler içerik girecek işin kaymağını ben yiyeceğim kefime bakacağım. Size tavsiye kendinize bi konu açıp istediğiniz kadar saçma sapan yorum yapın.Anlaşılmıştır umarım.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al