wmaraci reklam

Projeye Ortak Arıyoruz

9 Mesajlar 1.296 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

seridijital seridijital Firma Rehberi Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Dijital Baskı (Firma Sahibi)
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 101 / 27
  • Ticaret 8, (%100)
Projeye Ortak Arıyoruz
Evet arkadaşlar günümüzde artık tek başına bir yerlere gelmek zor rekabet ortamı oldukça yüksek bundan dolayı projemize ortak arıyoruz.

Ortaklık Açıklaması

Evet arkadaşlar ortak olacak arkadaşlar projeye bütçe konusundan dolayı hiçbir ücret ödenmeyecek. Domain, Hosting, Reklam Masrafları gibi bütçeye katkıda bulunmayacaklar. Alınacak ortak sayısı 2 Kişidir. İlk etap'da

Reklam masrafları için İlk Etapda : 5000 TL Ayırılacaktır. (Kendim Karşılayacağım.) Projemiz istediğimiz seviyeye gelirse Reklam bütçesini artırabilirim.
Domain ve Hosting Masrafları : Tarafımca karşılanacaktır.

Ortak Olacak Kişilerdeki Şartlar

1 - 23+ Yaş üzeri (Askerliğini Yapmış Olması Gerekmektedir.)
2 - İstanbul içi olanlar tercih sebebidir.
3 - Php, Mysql, jqwery bilgisi üst seviye olması gerekmektedir.
4 - Seo Uzmanı olan
5 - Sosyal paylaşım sitelerinde belirli bir yüksek seviyede olması gerekmektedir.
6 - Vbulletinde tecrübe sahibi olan
7 - Blog sayfasında yönetim ve tecrübesi olan.
8 - Ayrıca Referans ve En az 2 Adet Pr si ve Yaşlı siteleri olan
9 - Webmasterlık konusunda bilgi ve tecrübesi olanlar..
10 - Proje geliştirebilen yönetebilen Yeniliklere açık olan
11 - Ortaklık Teklifi %7,5 Hissedir.
12 - Web tasarım kabiliyeti yüksek HTML 5 ve CSS3 bilgisi yüksek

Bu sektör etkili olarak 2 rakip var Birisi WM Aracı diğer *** Neden 3ncü Biz Olmayalım...

Projeye etkili ve masraflarda katkısı olanlara + olarak hisse verilir. Kafanızdaki herhangi soru ve önerileriniz için bana yazabilirsiniz.

Yukarıda belirttiğim şartlar illaki bir kişide olacak değil. Kimisi Seo uzmanı olur kimisi Php ve Mysql kimisinde de Sosyal paylaşım gücü Sizi anlatan özellikler mevcutsa başvurabilirsiniz.

Ortak olanlara Projenin tamamından hisse almış olacak. Domain isim hakkından dhi hiçbir kısıtlamalar olmayacak. Sözleşmeler ile bu ortaklıklar sabit kalınacaktır.

Gelelim proje ismine

Site Adı : http://www.webmasterhocasi.com

Domain bugün alınmıştır. Wm Aracı : Webmaster Forumu

Forum nulled bu sebeble silinecek herşey yeniden düzenlenecektir. Projenin en başından sonuna kadar ortaklar alınacaktır.

Ortakları seçme konusundaki hakkım bana saklıdır. Ayrıca Ortaklık ve Projede bu konu altında ekleme ve çıkarma hakları bende saklıdır.

Hayırlı Olması Dileği ile... Projenin Scripti ve Temasını Sizlerle paylaştım Bu arada Projeye Ortak Sayısı 2 ye Düştü... Hisse Payıda düşürülmüştür. Proje 2 Adım daha ilerlemiştir.

WM Aracı Dışı İletişim : 0542 241 27 77

wmaraci
reklam

BlackStone BlackStone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 28 / 119
  • Ticaret 12, (%100)
Bu sektör etkili olarak 2 rakip var Birisi WM Aracı diğer *** Neden 3ncü Biz Olmayalım...

Zaten üçüncü var. Hatta dördüncü ve beşinci de var. İsimleri vermeye gerek yok sanırım... Ayrıca, konuyu görünce çok özgün bir proje zannettim.

• Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 101 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

BlackStone adlı üyeden alıntı

Zaten üçüncü var. Hatta dördüncü ve beşinci de var. İsimleri vermeye gerek yok sanırım... Ayrıca, konuyu görünce çok özgün bir proje zannettim.

Sizi zorlayan oldu mu bu proje için ? Merak Ettim doğrusu Uymuyorsa okuyup geçersiniz. Konu baltalamaya gerek yok değil mi?

• Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 28 / 119
  • Ticaret 12, (%100)

seridijital adlı üyeden alıntı

Sizi zorlayan oldu mu bu proje için ? Merak Ettim doğrusu Uymuyorsa okuyup geçersiniz. Konu baltalamaya gerek yok değil mi?

Proje yapıyorum diyorsun ama yoruma ve eleştiriye kapalısın hatta tepkilisin çok ilginç :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 101 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

BlackStone adlı üyeden alıntı

Proje yapıyorum diyorsun ama yoruma ve eleştiriye kapalısın hatta tepkilisin çok ilginç :)

Eleştiri yapmıyorsun arkadaşım.. Eksik yada yanlış olanları belirtseydin o zaman derdim ki dogru söylüyorsun o eksikgimizi yada yanlışımızı düzeltelim. Haksızmıyım ?

• Üyelik 01.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 28 / 119
  • Ticaret 12, (%100)

seridijital adlı üyeden alıntı

Eleştiri yapmıyorsun arkadaşım.. Eksik yada yanlış olanları belirtseydin o zaman derdim ki dogru söylüyorsun o eksikgimizi yada yanlışımızı düzeltelim. Haksızmıyım ?

Hocam "yanlış düşünceni" zaten alıntı yaparak belirttim ama sen tepki gösterdin. Neyse, başarılar dilerim...

• Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 101 / 27
  • Ticaret 8, (%100)
Konu Günceldir. Arkadaşlar..

Ek Olarak: Ek olarak hepiniz blackstone nin yorumuna ve domaine tıkladığınızda gittiginiz foruma ortak aradığımı düşünüyor iseniz yaniliyorsunuz. Proje sadece o domain uzerine yapılacak belirttiğim gibi domaini yeni aldim. Detaylar icin görüşmek üzere arayın

Ek Olarak: Konu Günceldir Arkadaşlar.. Son 10 Gün

Blackboycan Blackboycan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek PMP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 14, (%100)
Proje özgün değil. Varolana rakip olunacak. İlla Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Düşüncenizde haklı olabilirsiniz. Ancak bu sitelere rakip olabilmek için php bilgisi, mysql vb. teknik bilgileri bilmek yeterli değildir. Öyle olsaydı forumdaki bir sürü arkadaş rakip olurdu zaten. Bu tür projeleri hayata geçirebilmek ve ayakta tutmak için çok çalışmak ve istikrar gereklidir. Çalışmaktan kastım siteyi yapmak, yeni özellikler eklemek değil içeriği yönetmek, insanları çekmek ve konu açmalarına ve mesaj yazmalarına teşvik etmek gerekir. Çalışmalar bu yönde olmalıdır. ayrıca wmaracına ve *** a rakip olmak istiyorsanız reklamınız çok güçlü ve iyi bir ekibiniz olmalıdır. Bunlar olduktan sonra kendinize en az 1 yıl hedef koymalısınız. Bol şanslar dilerim.
seridijital

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 101 / 27
  • Ticaret 8, (%100)
Konu Günceldir. Bir Ortak alınmıştır. Hüsnü Raşitoğlu (Grafiker) Hem maddi hem manevi ortaktır...

Ek Olarak:

Blackboycan adlı üyeden alıntı

Proje özgün değil. Varolana rakip olunacak. İlla Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Düşüncenizde haklı olabilirsiniz. Ancak bu sitelere rakip olabilmek için php bilgisi, mysql vb. teknik bilgileri bilmek yeterli değildir. Öyle olsaydı forumdaki bir sürü arkadaş rakip olurdu zaten. Bu tür projeleri hayata geçirebilmek ve ayakta tutmak için çok çalışmak ve istikrar gereklidir. Çalışmaktan kastım siteyi yapmak, yeni özellikler eklemek değil içeriği yönetmek, insanları çekmek ve konu açmalarına ve mesaj yazmalarına teşvik etmek gerekir. Çalışmalar bu yönde olmalıdır. ayrıca wmaracına ve *** a rakip olmak istiyorsanız reklamınız çok güçlü ve iyi bir ekibiniz olmalıdır. Bunlar olduktan sonra kendinize en az 1 yıl hedef koymalısınız. Bol şanslar dilerim.

1- Evet güzel sölüyorsun dostum.. Hedefimiz 1 numara olmak değil ama ilk 3 olmak.. Hayallerimiz ne kadar büyük olursa çalışmalarımızda o kadar istikrarlı ve güzel olur.

2- Bütçeye gelince sıkıntı yok. Lakin o kadar büyük bir bütçe ayırmayacağız çünkü daha farklı bir projemiz var özgün senin dediğin gibi Türkiye'de birebir aynısı yok lakin yurt dışında mevcut.

3- Özgün projemizin ilk ayağı olacak webmasterhocasi.com çünkü ihtiyacımız olan kişilerin %20 si buradan oluşuyor.

4- Zaten sosyal ağlar yeterince reklam gücümüz var.. amacımız daha fazla kişiye ulaşmak.. Buradaki amaç webmasterhocasi.com da qelirlerin ücret beklemeden. bizimle istikrarlı kişilere dağıtılacak.

5- nulled yüklü vbullletine para vermedim ben domaine verdim.. proje ile alakalı çok seyler sayabilirim. ama bu kadar yeter..
Blackboycan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al