wmaraci reklam
lidertakipci

Site taşıma işi yapabilecek!

3 Mesajlar 741 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

RealDeCobray RealDeCobray WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster, Makine Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 8 / 19
  • Ticaret 29, (%100)
Arkadaşlar 3 adet site aldım php 5.4 olan reseller firması taşıma sırasındaki sorunlardan ötürü mü yoksa php sürümünden ötürü mü bilmiyorum taşımayı yapamadı sitelerden birisi wordpress fakat addon domain şeklinde yani ortak ftp kullanıyor o yüzden onu almak bir karışık ama diğerleri normal 2 adet mybb forum ve bunları taşıyamıyoruz 2 mybb ve 1 wordpressi(addon şeklinde olduğunu belirteyim biraz karışık yani) sorunu neyse halledip taşıyabilecek ve sorunsuz taşıma garantisi verebilecek bir arkadaş arıyorum taşıma işlemi normalde çok basit bir işlem olduğu için öyle ekstra bir ücret veremem ama sorunu bulup çözmeniz için ufak bir miktar zaman harcama ücreti veririm kesin taşıma garantisi verebilecek arkadaşlar(taşımada yada site son halinde bir eksiklik olursa ödemeyi iade alırım) özel mesajdan istedikleri ücretleri yazsınlar eski yeni host bilgilerini ileteyim 3 sitenin de

wmaraci
reklam

EnoxHost EnoxHost Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developper
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 302
  • Beğeniler 83 / 93
  • Ticaret 15, (%93)
Teklif iletilmiştir. RealDeCobray

UcuzSeoHosting UcuzSeoHosting Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 2 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam pmden ulaşın bu tur konularda ücretsiz destek veriyorum bi bakalım hatalariniza hocam sorun beyden kaynaklanıyor hostingdenmi sistemden mi hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al