wmaraci reklam

Sosyal Ağ (mobil) Projem İçin Yazılımcı Ortak ve Sponsor Arıyorum

3 Mesajlar 651 Okunma
smmexpress

barisdogaan barisdogaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
İzmirde oturan yüzyüze görüşme sağlayabileceğim güvenilir bir ortak yazılımcı arıyorum. Projemiz özet olarak sosyal ağ projesi ama sadece mobil uygulama olacak. İçeriği hep güncel ve tek bir konuya ait olacak. Ciddi olarak düşünen varsa ekip toplamak istiyorum izmirde. Projem hazırdır. Saçma olduğunuda düşünmüyorum. Dediğim gibi ciddi gerçekten bu işi bilen yapan birileriyle yüzyüze görüşüp detaylıca güvenilir bir şekilde konuşmak istiyorum. İşin yazılım kısmı ve maddi kısmı benim için önemli. Proje taslak olarak hazırdır. Herşey düşünülmüştür. Yüzyüze değerlendirilip hayata geçirebilir. Yazılı resmiyete dökerek ortaklık sağlamak istiyorum. Toplam şuanlık 5 kişilik bir ekip toplamak istiyorum.

Yapma etme vs yorumlara cevap olarak, Scorp en basit örneğimdir. Teşekkürler

Pm atarsanız sevinirim.

Ek Olarak: Hiç mi ben iyi programcıyım destek olurum diyen yok arkadaşlar. Kimse birbirine destek olmuyor 2. Konu açışım bu şekilde. İşte sırf bu yüzden ülkemizden düzgün birşeyler çıkmıyor. Kimse kimsenin elinden tutup yardım etmek ortak olmak başarmak için çabalamıyor. Açıklayıcıda yazmışım oysaki herşeyi

mail: barisdogaan@gmail.com
wmaraci
reklam

miyondemli miyondemli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 129 / 137
  • Ticaret 30, (%100)
"Projemiz özet olarak sosyal ağ projesi " Yüzlerce sosyal ağ projesi var hocam. çok büyük firmalar var. madem fikriniz o kadar iyi, kendiniz kodlama öğrenip programlayın. kimse durduk yere elinizden tutmaz.

barisdogaan barisdogaan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 38 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Tamamda zaten konuyu yüzyüze anlatacağımı belirttim. Başka işte öalışıyorum vaktim yok elimden geldiğince çabalıyorum ben mesleğimi dahi yapamıyorum. Ülkemizde kim kimin elinden tutuyor. Girişimci parayı düşünmesin diyplar ee yatırımcı hayrına mı para veriyor hayır. Hepsi var gelir gider ne hepsi dökülü zaten. Kimse merak edip yeltenmediği için hazıra alıştığımız için böyle oluyor

mail: barisdogaan@gmail.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al