İzmirde oturan yüzyüze görüşme sağlayabileceğim güvenilir bir ortak yazılımcı arıyorum. Projemiz özet olarak sosyal ağ projesi ama sadece mobil uygulama olacak. İçeriği hep güncel ve tek bir konuya ait olacak. Ciddi olarak düşünen varsa ekip toplamak istiyorum izmirde. Projem hazırdır. Saçma olduğunuda düşünmüyorum. Dediğim gibi ciddi gerçekten bu işi bilen yapan birileriyle yüzyüze görüşüp detaylıca güvenilir bir şekilde konuşmak istiyorum. İşin yazılım kısmı ve maddi kısmı benim için önemli. Proje taslak olarak hazırdır. Herşey düşünülmüştür. Yüzyüze değerlendirilip hayata geçirebilir. Yazılı resmiyete dökerek ortaklık sağlamak istiyorum. Toplam şuanlık 5 kişilik bir ekip toplamak istiyorum.

Yapma etme vs yorumlara cevap olarak, Scorp en basit örneğimdir. Teşekkürler

Pm atarsanız sevinirim.

Ek Olarak: Hiç mi ben iyi programcıyım destek olurum diyen yok arkadaşlar. Kimse birbirine destek olmuyor 2. Konu açışım bu şekilde. İşte sırf bu yüzden ülkemizden düzgün birşeyler çıkmıyor. Kimse kimsenin elinden tutup yardım etmek ortak olmak başarmak için çabalamıyor. Açıklayıcıda yazmışım oysaki herşeyi