freelance iş ilanları

wm sitesi kurmak isteyen

10 Mesajlar 1.147 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar alan adı aldım mastertus.net cumaya inş para bulursam min2 ay sınırsız webadam hostingi alacağım ama bir sıkıntı var ücretsiz forum scripti güven vermiyor ve lisanslı sistem alacak param yok ortak olmak isteyen var mı script sağlayacak bir süre sonra sattık diyelim geliri paylaşacağız arkadaşla eğer para kazanırsan siteden lisanslı sistem alacağım siteye yani gelen gelirin reklam vs 1 krş bile keyfime harcanmayıp sadece siteye harcayacağım ilk iş lisans parası toplamak olacak sonra ekstra şeyler TM olunca geliri paylaşırız

wmaraci
reklam

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)
WebAdam tavsiye etmem çok şikayet alıyorlar

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam her hostingde şikayet var ama benimde alabileceği uygun ve destek görebileceğimiz tek yer orası gibi fiyatları uygun bir yer gösterir misiniz yoksa artık bide höst ortağı aramak gerekecek

Ek Olarak: Kendini yedek vs konusunda bir sıkıntı olmaz diyorlar internette 10 tane konunun tüm yorumlarına baktım çoğu olumlu ama her firmada sıkıntılar vardır bakalım aramaya devam edeyim ozkula ve net internet e bakayım

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
başlangıç için sınırsız almanızı gerektiren bir durum yok wm sitesi kolay oluşmaz ekip işidir hali hazırda kurulmuş bi ekibiniz yoksa başlamanızı önermem ama yinede yok ben yaparım diye düşünüyorsanız başarılar ne diyebilirim ki

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
wmaraci

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Host konusunda ortak olabilirim.

CemAVCI CemAVCI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Antrenör
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,
ilk ay 0.99 TL olan Limitsiz paketimizi satın alabilir ve diğer aylar 9.90 TL olacak şekilde devam edebilirsiniz.

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Sakın WebAdam'dan hosting ALMA! Benim yaşadıklarımı bilen biliyor. Bir de onun üstüne SUSPEND yedim. Alastyr'den çok ucuza hosting alabilirsin.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Ekip demişsiniz bir kaç kişiye teklif sundum site hazırda tamam dediler ama olmadığını plan yaptığımı söyleyince yok diyor kah sistem isminden kah imladan dolayı kabul etmiyorlar. Hali hazırda gelebilecek 2-3 kişi tanıyorum ama artık mybb ile yapmak istemiyor mybb ile çok iyi bir sistem kurmuştum 1 ayda 4 bin kez sorguda google indexi diyordu sitede olan neredeyse her şeyi indexlemede googleye ekledi devam etseydim alexada ilk 50 bin içine 2 aydan önce girebilecek bir potansiyel vardı sonra ekip okul bahanesiyle 2 kişi ayrıldı bende 50 TL te sadece alan adını sattım ama bir site kuracaksak mybb ile olmuyor bu ücretli bir şey lazım param yok hosting alacam

Ek Olarak: Galiba alastyr alacağım bana ama onunda CPU sorunu var diyorlar yoksa domainlerimin hepsi alastyr den aldım simdi asıl ortak olmak isteyen var mı sistem lazım her türlü lisans alı dıktan sonraki gelirleri paylaşırım hatta bazen tanmını bile veririm

Ek Olarak: Arkadaşlar benim okulunda sınavların var yarin yurda gidip 2 gün orada olacağım hosting işini hallettim scriptle birlikte inşallah ipb kuracağız bazı yerlerde çeviri eksikliğini giderip hizmete açmak için çalışmalara cuma günü başlayacağım ama okullar kapanan kadar biraz yavaş yürüyebilir bu iş tayin işleri vs de var internet paketimizde haziranda sona erecek ben gene erişirim siteye ilgilenirim bi şekilde
Özellikle 2 hafta pek aktif ilgil edemeyeceğim pazar günüde Cambridge KET sınavım var ilgilendiğimiz için teşekkür ederim açınca dizide beklerim

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Proje başlamadan bitti desene :) web adam mış...

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Web adam değil bir tanıdık ortaklık karâılığı sunucusundan verecek ama bi ara web adamı deneyeceğim yorum yapanlar düzelme var diyorlar 2-3yıl öncesinin adamı değil düzelttiler diyorlar bide şu var her hosting firmasını eleştiren biri var alastyr ben hiç sorun çekmedim kullanıcı sözleşmesini okuyup tedbir aldım bu açıdan sözleşme okumak şart

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al