Ekip demişsiniz bir kaç kişiye teklif sundum site hazırda tamam dediler ama olmadığını plan yaptığımı söyleyince yok diyor kah sistem isminden kah imladan dolayı kabul etmiyorlar. Hali hazırda gelebilecek 2-3 kişi tanıyorum ama artık mybb ile yapmak istemiyor mybb ile çok iyi bir sistem kurmuştum 1 ayda 4 bin kez sorguda google indexi diyordu sitede olan neredeyse her şeyi indexlemede googleye ekledi devam etseydim alexada ilk 50 bin içine 2 aydan önce girebilecek bir potansiyel vardı sonra ekip okul bahanesiyle 2 kişi ayrıldı bende 50 TL te sadece alan adını sattım ama bir site kuracaksak mybb ile olmuyor bu ücretli bir şey lazım param yok hosting alacam

Ek Olarak: Galiba alastyr alacağım bana ama onunda CPU sorunu var diyorlar yoksa domainlerimin hepsi alastyr den aldım simdi asıl ortak olmak isteyen var mı sistem lazım her türlü lisans alı dıktan sonraki gelirleri paylaşırım hatta bazen tanmını bile veririm

Ek Olarak: Arkadaşlar benim okulunda sınavların var yarin yurda gidip 2 gün orada olacağım hosting işini hallettim scriptle birlikte inşallah ipb kuracağız bazı yerlerde çeviri eksikliğini giderip hizmete açmak için çalışmalara cuma günü başlayacağım ama okullar kapanan kadar biraz yavaş yürüyebilir bu iş tayin işleri vs de var internet paketimizde haziranda sona erecek ben gene erişirim siteye ilgilenirim bi şekilde
Özellikle 2 hafta pek aktif ilgil edemeyeceğim pazar günüde Cambridge KET sınavım var ilgilendiğimiz için teşekkür ederim açınca dizide beklerim