freelance iş ilanları

Counter–Strike:Global Offensive Dünya Şampiyonasına Hazır Olun !

10 Mesajlar 1.319 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Counter–Strike:Global Offensive Dünya Şampiyonasına Hazır Olun !

Oyun sevenlerin en çok tercih ettiği oyunlardan bir tanesi olan Counter-Strike: Global Offensive için dünya şampiyonası hazırlıkları yapılıyor. Hazırlıklar kapsamında oldukça renkli ödül havuzuna sahip Dünya şampiyonası hakkındaki tüm detaylar sizlerle.
Rekabetçi olan oyun yapısından dolayı oyun sevenler tarafından en çok tercih gören oyunlardan olan Counter-Strike:Global Offensive için yapılacak olan 2016 Dünya Şampiyonası ile ilgili duyuru yapıldı.

Daha önce uluslararası bir arenada gerçekleştirilmiş olan küçük turnuvalarda en az 50.000 dolarlık bir ödül havuzu yer alan CS turnuvalarında, bu sefer 2016 Dünya Şampiyonası için tam 150.000 Dolarlık ödül havuzu ayrılmış durumda.

Açıklanan bu ödül havuzundaki paranın 50.000 dolarlık kısmı Sırbistan’da gerçekleştirilecek olan büyük finallere katılan takımların masraflarında kullanılacak. CS:GO Dünya Şampiyonası Asya,Avrupa,Amerika,Afrika ve Okyanusya bölgelerinden en az 8 takıma ev sahipliği yapacak. 2016 Dünya Şampiyonası 12-16 Ekim tarihlerinde Sırbistan Belgrad’da düzenlenecek.

prestij
wmaraci
reklam

KarakayaEmre KarakayaEmre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 146 / 145
  • Ticaret 0, (%0)
Eğer o turnuvada hile kullanımına Vac engel olmaya çalışıyorsa hileler havada uçuşur.Hile kullanan adam bizden daha rahat servere girip çıkıyor.

http://www.emrekarakaya.com.tr/

ciko ciko r00t Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 4 / 130
  • Ticaret 1, (%0)
Heyecanlandım

DPCCO DPCCO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Game Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 145 / 123
  • Ticaret 8, (%100)

KarakayaEmre adlı üyeden alıntı

Eğer o turnuvada hile kullanımına Vac engel olmaya çalışıyorsa hileler havada uçuşur.Hile kullanan adam bizden daha rahat servere girip çıkıyor.

Hocam demeye çalıştığınızı anlayamadım kusura bakmayın, eğer oyuncular açısından hile kullanıcaklar diyorsanız, dünya turvunasından behsediyoruz. Efsane 8 ve en iyi çıkış yapmış 8 serisi kapışıcak her zaman ki gibi. Yüzbinlerce izlenim, facecam ve live monitoring olacak. Tamam bazı profesyonel oyuncular için normalde hile kullanıyor denilebilir ama örnekle aşağıdaki gibi bir alanda böyle bişey yapamazlar. Etraflarında onlarca insan oluyor.

Aksilik olmazsa turnuvaya bende gidebilirim :D

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 146 / 145
  • Ticaret 0, (%0)

DPCCO adlı üyeden alıntı

Hocam demeye çalıştığınızı anlayamadım kusura bakmayın, eğer oyuncular açısından hile kullanıcaklar diyorsanız, dünya turvunasından behsediyoruz. Efsane 8 ve en iyi çıkış yapmış 8 serisi kapışıcak her zaman ki gibi. Yüzbinlerce izlenim, facecam ve live monitoring olacak. Tamam bazı profesyonel oyuncular için normalde hile kullanıyor denilebilir ama örnekle aşağıdaki gibi bir alanda böyle bişey yapamazlar. Etraflarında onlarca insan oluyor.

Aksilik olmazsa turnuvaya bende gidebilirim :D

Hocam oyuncular hile yapacak demedim ben orada Valvenin anti hile sistemi Vac sistemine laf attım :) Anti hile sistemleri çok kötü valvenin.Adam düğüne gider gibi havaya sıkıyor takımı full headshot ile alıyor
DPCCO

kişi bu mesajı beğendi.

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
DPCCO , KarakayaEmre geçen sene profesyonel oyunda 8 oyuncu ban yedi vac ban sonra sistemde yanışlık olduğu için böyle bir şey gerçekleştirildiği söylendi banlar kalktı zira o kadar adam izlerken hack yapma gibi bir şey olamaz, fakat csgo hack sistemi çok başarısız, vac + overwatch, report , analytics hack yöntemleri çalışmıyor ben kaç defa efsane hack yapan adamla karşılaştım hala ban yememiş yada öyle adamlar var ki hile yaptığı halde yapmamış gibi davranan

DPCCO DPCCO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Game Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 145 / 123
  • Ticaret 8, (%100)
darkthepro KarakayaEmre vac'in yakalayamadığı bir hile var, benim arkadaşım dahil global ve supremeler kullanıyor genelde, ismini vermicem çokta popüler değil ama etkili sadece minimapde yakınsan adama adamın yerini işaret ediyor burda diye, ölmüş gibi.

Valve bunu anlayamıyor ama FaceIT bu kişileri banlıyor direk :D

• Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 146 / 145
  • Ticaret 0, (%0)

darkthepro adlı üyeden alıntı

DPCCO , KarakayaEmre geçen sene profesyonel oyunda 8 oyuncu ban yedi vac ban sonra sistemde yanışlık olduğu için böyle bir şey gerçekleştirildiği söylendi banlar kalktı zira o kadar adam izlerken hack yapma gibi bir şey olamaz, fakat csgo hack sistemi çok başarısız, vac + overwatch, report , analytics hack yöntemleri çalışmıyor ben kaç defa efsane hack yapan adamla karşılaştım hala ban yememiş yada öyle adamlar var ki hile yaptığı halde yapmamış gibi davranan

Hocam profesyonel oyuncuların bazıları da hile kullanıyor.Bunlar arada sırada basına yansıyor.Ancak adam yine yaparak global oluyor.

DPCCO adlı üyeden alıntı

darkthepro KarakayaEmre vac'in yakalayamadığı bir hile var, benim arkadaşım dahil global ve supremeler kullanıyor genelde, ismini vermicem çokta popüler değil ama etkili sadece minimapde yakınsan adama adamın yerini işaret ediyor burda diye, ölmüş gibi.

Hile yapabilmek çok basit.Şimdi yeni bir oyundan çıktım.Adam cs go da bütün başarıları 2 dakikada kastı.Ayrıca sunucudaki adamları 2 saniyede headshot ile aldı.Sıkıntı burada işte.Valve hileleri engelliyemiyor.

safakbskn safakbskn Okuma&Yazma Bilir Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 2 / 51
  • Ticaret 8, (%100)
Bildiğim kadarıyla ilk turnuva Amerika'da hatta şuan ön elemeleri yapılıyor. Ödül havuzu da 1 milyon dolardı.

ciko ciko r00t Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 4 / 130
  • Ticaret 1, (%0)

DPCCO adlı üyeden alıntı

Bir ara flusha'da görülen (iddaa edilen) tarzda mı :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al