wmaraci reklam

Knight Online'nin yeni karakterleri Kurian ve Portu

10 Mesajlar 19.319 Okunma
wmaraci reklam

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba arkadaşlar ne zamandır Knight Online oynamasam da oyunda ki güncellemeleri yakından takip ediyorum. Client görünümden tutun skill bara kadar herşey değişmiş oyunda. Koxp yüzüne kaybettiği oyuncu kaybını saçma sapan güncellemelerle kazanmayı planlayan bir şirkete devredilen Knight Online'nin yeni çılgın fikri "Kurian ve Portu"

Skillerine şöyle bakacak olursak warior ve priest karışımı bir class bir tutam da mage skilleri yerleştirilmiş. Priest gibi heal atabiliyor , warior gibi tanklayıp sağlam hasar verebiliyor , mage gibi stunlayabiliyor. En çok beğendiğim 2 özelliği 15 metreden seçilen rakibe descent olup stunlamalası ve pata küte dalması :)

Devil adlı skill tablosunda priestin heal ve debuff skillerinin serpiştirilmiş hali , atack ve defansda ki skillerde anam babam wariorun skillerinden oluşuyor. Kurian ve Portu karakterlerini kasmanız için önerim priest skilleriyle kasmanızdır. Hem partinizi desteklersiniz hemde kolay kasılırsınız. Ama ben aksiyonu severim diyorsanız atack+defans oynamanızı tavsiye ederim. Sırf şu karakteri iyice tanıya bilmek için 60 level kasıp master açacağım o zaman tekrardan bir inceleme ile karşınızda olacağım. Şimdilik benden bu kadar :)

Kaynak
Knight Online’ın yeni karakterleri “Kurian ve Portu”

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.
wmaraci
reklam

ilkayy ilkayy ucrmyslnmsmdstgmdeanldm Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 1439
  • Beğeniler 372 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
İyice saçmalamışlar oyunu.
ByPowerfuL

kişi bu mesajı beğendi.

Batuhan Batuhan Kendine webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 3455
  • Beğeniler 783 / 1009
  • Ticaret 1, (%100)
Skillerine şöyle bakacak olursak warior ve priest karışımı bir class bir tutam da mage skilleri yerleştirilmiş. Priest gibi heal atabiliyor , warior gibi tanklayıp sağlam hasar verebiliyor , mage gibi stunlayabiliyor. En çok beğendiğim 2 özelliği 15 metreden seçilen rakibe descent olup stunlamalası ve pata küte dalması

Oyuna tekrar lhi çekmek istedikleri o kadar belli ki ne kadar orantısız bir karakter ortaya koyduklarına aldırmıyorlar bile. 5-6 sene önce çok daha güzeldi oyun, çok bozdu.
ByPowerfuL

kişi bu mesajı beğendi.

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
User çekmek için oyunu iyice batırdılar. KO ilk çıktığında 000000 ile oynadığım zamanları bilirim. O zamanların geri geleceğini bilsem hemen şimdi başlarım.
ByPowerfuL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)

Fou adlı üyeden alıntı

İyice saçmalamışlar oyunu.

Batuhan adlı üyeden alıntı

Oyuna tekrar lhi çekmek istedikleri o kadar belli ki ne kadar orantısız bir karakter ortaya koyduklarına aldırmıyorlar bile. 5-6 sene önce çok daha güzeldi oyun, çok bozdu.

Roycolt adlı üyeden alıntı

User çekmek için oyunu iyice batırdılar. KO ilk çıktığında 000000 ile oynadığım zamanları bilirim. O zamanların geri geleceğini bilsem hemen şimdi başlarım.

Aynen bizler old player olduğumuz için pek hoş karşılamıyoruz bu tarz değişimleri ben krowaz itemler çıktığında oyundan tamamen soğuma noktasına geldim , zero,uzk,dedex ve daha niceleriyle pk atma şansını yakaladım çok zevkli zamanlardı , ntt game'in ilk piyasa atıldığı zaman tüm eski oyuncular geldiler beraber yine oynadık güzel zaman geçirdik ve orada da koxp çıkınca ben bıraktım duyumlarıma göre zero halen oyuna devam ediyormuş :)

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

Aynen bizler old player olduğumuz için pek hoş karşılamıyoruz bu tarz değişimleri ben krowaz itemler çıktığında oyundan tamamen soğuma noktasına geldim , zero,uzk,dedex ve daha niceleriyle pk atma şansını yakaladım çok zevkli zamanlardı , ntt game'in ilk piyasa atıldığı zaman tüm eski oyuncular geldiler beraber yine oynadık güzel zaman geçirdik ve orada da koxp çıkınca ben bıraktım duyumlarıma göre zero halen oyuna devam ediyormuş :)

Başka bir char ile devam ediyor heralde? Çünkü 000000 charını sattığını duymuştum.

BerkantKONAC BerkantKONAC opensourceprojects.org Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Software
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 209 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
Eskiden çok güzeldi gerçekten, pk'lar olsun partylerdeki exp kasma samimiyeti olsun oyunun sadeligi açısından gerçekten 4 yıl boyunca oynamıştım bu oyunu. Daha sonra krowaz itemler geldi üstüne chaos geldi kanatlar falan geldi hayır ko gibi kökeni olan bir oyuna bunlar yakışmıyor. Herkes eski ko'yu istedigi için pvp serverlerde oynamaya başladılar.
R.I.P Knight Online :P
ByPowerfuL

kişi bu mesajı beğendi.

owner of opensourceprojects.org & arduinoproject.net

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Eskisi gibi oyun isteyenler YourKO'da oynayabilirler ama 3-4 ay açık kalıyor ardından kapanıyor. Başka bir isimle tekrar açılıyor. Para için yapıyorlar ama insanlar zevk alıyor Knight'ın ilk zamanları gibi bir serverda oynamak gerçekten iyi oluyor.

• Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)

B Ulusoy adlı üyeden alıntı

Eskisi gibi oyun isteyenler YourKO'da oynayabilirler ama 3-4 ay açık kalıyor ardından kapanıyor. Başka bir isimle tekrar açılıyor. Para için yapıyorlar ama insanlar zevk alıyor Knight'ın ilk zamanları gibi bir serverda oynamak gerçekten iyi oluyor.

Aynen dediğin gibi farklı isimlerle açıyorlar oyuncular premium alsınlar bizde parayı kıralım kafasındalar ve bunuda başarıyorlar :)

mcr4pisback mcr4pisback Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo&Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 23 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
Keşke 4 yıl geriye gitse şu oyun. Aslında sadece Ko değil bir çok oyun öyle. Hiçbişeyin zevki kalmadı ki artık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al