freelance iş ilanları

Mount Blade Bannerlord Geliyor !

9 Mesajlar 1.084 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

IBRA IBRA Nothing Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 441 / 136
  • Ticaret 7, (%100)

Türk yapımcıların elinden çıkan Mount&Blade serisi devam ediyor.Oyuncular beklentiyi yüksek tutuyor.En az Warband kadar iyi olması beklenen oyun bakalım oyunseverlere ne sunabilecek ? TaleWorlds’un resmi forum sitesinde yazılan yazı şöyle :

Evet arkadaşlar sonunda TaleWorlds suskunluğunu bozdu ve Mount&Blade II: Bannerlord’u duyurdu!

Oyun hakkında detaylı bilgiler verilmedi. Ancak serinin diğer oyunlarında ki özelliklerin ve oyuncuların beklediği yeniliklerin olacağı belirtildi. Duyuru ile birlikte oyunun kısa bir tanıtım videosu yayınlandı.

Bannerlord’un yapımına odaklandıklarını söyleyen Taleworlds, oyuncuları tatmin edecek bir oyun hazırladıklarını ve beklentileri karşılayacaklarını da açıklamanın devamına ekledi.

Orjinal Konu...

Machine

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
Bence, sıkılmadan saatlerce oynanabilecek bir strateji oyunudur. Online olarak da oynanabiliyor. Bakalım yenisinde de aynı hazzı verebilecek mi...
IBRA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 441 / 136
  • Ticaret 7, (%100)

deeprock2 adlı üyeden alıntı

Bence, sıkılmadan saatlerce oynanabilecek bir strateji oyunudur. Online olarak da oynanabiliyor.

Warband'ı diyosunuz sanırım.
Oyun 2010 yılında çıktı ve o yılların teknolojisine göre grafiği gayet iyiydi.Ancak oyunda sürekli karşılaşılan buglar bir yandan rahatsız etmiyor değildi hani :) . Ama gerçekten eğlenerek oynadığım , sıkılmadan saatlerce pc başında adam kestiğim , kale fethettiğim oldu :) TaleWorlds aynı hazzı değil daha üstünü vaat ediyor. Bakalım ne olcak ?
deeprock2

kişi bu mesajı beğendi.

Machine Machine www.wptreni.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı & FED
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Ben bu oyunun hastasıyım hocam gerçekten strateji oyunları arasında bu denli sürükleyici bir oyun yok ama oyunun bugları olmasa tadından yenmiyecek. Şu atların ipleri getirdiler mi ki bu sürümde :) yani at sürüyoz fakat ip yok nasıl sürüyoz onu anlam verememiştim ufak bir ayrıntı ama benim gibi dikkatçi bir oyuncu için bu büyük bir sorun : ) :)
IBRA

kişi bu mesajı beğendi.

wptreni.com |  Wordpress Blogu
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 441 / 136
  • Ticaret 7, (%100)

Machine adlı üyeden alıntı

Ben bu oyunun hastasıyım hocam gerçekten strateji oyunları arasında bu denli sürükleyici bir oyun yok ama oyunun bugları olmasa tadından yenmiyecek. Şu atların ipleri getirdiler mi ki bu sürümde :) yani at sürüyoz fakat ip yok nasıl sürüyoz onu anlam verememiştim ufak bir ayrıntı ama benim gibi dikkatçi bir oyuncu için bu büyük bir sorun : ) :)

Oda çok detaya girmek oluyor. Detaycı bir yorum ama mantıklı. :)

• Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)

IBRA adlı üyeden alıntı

Oda çok detaya girmek oluyor. Detaycı bir yorum ama mantıklı. :)

Yüzeysel bir detay daha söyleyim size oyunda köylere,şehire girdiğimiz halkın sadece yürümesi sorunu giderirseler çok güzel olur.

Yani elinde ekmek,odun,elme tırpan vs tarlada çalışanları, demir dövenleri vs görebilirsek bu oyunda m&b serisinin en iyi oyunu olacağından hiç şüphe yoktur.

Diğer oyunlarda demir dövme sesi geliyor ama demiri döven kimse yok göremiyoruz sadece etrafta dolaşıyor insanlar inş bunu bu oyunda düzeltirler gördüğüm kadarıyl resimlerden vs yine aynı gibi :(

• Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 441 / 136
  • Ticaret 7, (%100)

Yüzeysel bir detay daha söyleyim size oyunda köylere,şehire girdiğimiz halkın sadece yürümesi sorunu giderirseler çok güzel olur.

Yani elinde ekmek,odun,elme tırpan vs tarlada çalışanları, demir dövenleri vs görebilirsek bu oyunda m&b serisinin en iyi oyunu olacağından hiç şüphe yoktur.

Diğer oyunlarda demir dövme sesi geliyor ama demiri döven kimse yok göremiyoruz sadece etrafta dolaşıyor insanlar inş bunu bu oyunda düzeltirler gördüğüm kadarıyl resimlerden vs yine aynı gibi :(

Hocam sitede editör olmak istermisin ? (şaka yapmıyorum) :)

• Üyelik 24.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1041
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 12, (%100)
Sanırım konuda birşey eksik oda video :)

http://www.youtube.com/watch?v=Bj04ZbtKCLw

videoda sesi anlamazsınızda görüntülerden vs birşeyler çıkartabilirsiniz grafik bakımında iyileşmiş oyun bu arada Steam üzerinden oyun Rusya,ABD'de satışa çıkarılmış ekimin sonu veya kasım ayında tüm ülkelerde satışa çıkacakmış..

İyi forumlar.

• Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 716
  • Beğeniler 441 / 136
  • Ticaret 7, (%100)

Sanırım konuda birşey eksik oda video :)

http://www.youtube.com/watch?v=Bj04ZbtKCLw

videoda sesi anlamazsınızda görüntülerden vs birşeyler çıkartabilirsiniz grafik bakımında iyileşmiş oyun bu arada Steam üzerinden oyun Rusya,ABD'de satışa çıkarılmış ekimin sonu veya kasım ayında tüm ülkelerde satışa çıkacakmış..

İyi forumlar.

Buna bakmamıştım :) Detaya ekleyeceğim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al