wmaraci reklam

OgameTurkiye.net – OgameTurkiye.org Beklenen Yeni Evren Açılıyor – 21 Şubat 2015

4 Mesajlar 958 Okunma
wmaraci reklam

OgameTurkiye OgameTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 23 / 36
  • Ticaret 13, (%100)
OgameTurkiye.org

Yeni Evren Açılışı: 21 Şubat Cumartesi Akşamı Saat: 20:00

OgameTurkiye ailesi olarak yolumuza kaldığımız yerden yeni script ve yeni tasarımımızla çok daha iyi bir şekilde devam ediyoruz.

Prensibimiz olan klasik ogame keyfini klasik tema ve mümkün olduğunca orijinal gemi ve savunma üniteleri ile devam ettiriyoruz. Tabi ki klasik ogame’den çok daha hızlı olarak.

Oyun Özellikleri:

Oyun Hızı: 100x
Hammadde Üretim Hızı: 300x
Filo Hızı: 3x
Toplam Koloni Hakkı: 15 (1 Ana Gezegen + 12 Koloni ve İmparator Subayı ile +2 Koloni )
Filo Harabe Oranı: %70
Savunma Harabe Oranı: %30
Patlamayan Ay Yok

Eklentiler:
-Gezegen Işınlama Özelliği
-Tüccar Özelliği
-Hurdacı Özelliği
-Madenleri Topla Özellği
-Bonuslar
-Süreli ve Kalıcı Subaylar ve daha birçok özellik sizleri bekliyor..

Savaşa Geç Kalma. Bizi takipte kal.

OgameTurkiye.org
OgameTurkiye.net
Ogameturkiye.blogspot.com.tr
facebook.com/OgameTR

wmaraci
reklam

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

darkknightt adlı üyeden alıntı

bu tarz siteler çoğalıyor ancak şöyle bir sıkıntı var ki herşey tek bir adminin elinde. istediği zaman kafasına göre işler yapabiliyor. bir de genel online oyuncu sayısı 14-15 i geçmiyor, toplam oyuncu sayısı 100'lerde. dolayısıyla belirli bir süre sonra hesabı kapatan gidiyor boşa emek veriyorsun pc başında. gerçek ogame gibi kurumsal ne yaptığını bilen yönetim yapısına sahip olmalısınız. her eline script geçen cartogame curtogame diye site açmak yerine bir araya gelin ;)

birde merak ediyorum, orijinal ogame'den yasal olarak izin alıyor musunuz bu siteler için?

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
Abi benim anlamadığım bu oyunun o kadar fazla oynayanı var mı neredeyse yüzlerce pvp sitesi açıldı sadece WMAracında haftada hiç yoksa 1 Ogame konusu açılıyor, ne diyelim başarılar :)

@darkknightt hocam Gameforce'den hiç bir şekilde bunun iznini alamazlar bir forumda okumuştum arkadaş klon script kodlar tamamen farklı sadece senaryolar aynı diyerek kendini savunarak hiç bir yasal sorun yaşamayacaklarından basediyordu. Tabi kendini avutmuş orası ayrı.

darkknightt darkknightt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 1132
  • Beğeniler 72 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

vBasic adlı üyeden alıntı

Abi benim anlamadığım bu oyunun o kadar fazla oynayanı var mı neredeyse yüzlerce pvp sitesi açıldı sadece WMAracında haftada hiç yoksa 1 Ogame konusu açılıyor, ne diyelim başarılar :)

@darkknightt hocam Gameforce'den hiç bir şekilde bunun iznini alamazlar bir forumda okumuştum arkadaş klon script kodlar tamamen farklı sadece senaryolar aynı diyerek kendini savunarak hiç bir yasal sorun yaşamayacaklarından basediyordu. Tabi kendini avutmuş orası ayrı.

oyun adında "ogame" olup içerik bu kadar "kopya" oldukça hiçbirşeyden yırtamazlar.
orijinal oyunda oyuncu çok ama bu siteler mantar gibi türedikçe ve uygulamalar benzer oldukça tutmaları mümkün değil.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al