wmaraci reklam

Oyun Portalı Kazandırır mı ?

20 Mesajlar 2.935 Okunma
wmaraci reklam

EmreTaner EmreTaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 690
  • Beğeniler 44 / 128
  • Ticaret 5, (%100)
Valla bilmiyorum hocam Adwords kullanmadım hiç Adwords hakında bi pm atarsan bende kazanmaya başlıyım :)

ETC Mobile Apps
Mobil uygulama yapılır.
wmaraci
reklam

heptasarim heptasarim Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Emre Taner adlı üyeden alıntı

Valla bilmiyorum hocam Adwords kullanmadım hiç Adwords hakında bi pm atarsan bende kazanmaya başlıyım :)

Cümle alem adwords ile kazanıyor. Bize nasip olmadı şu ana kadar. Yani ben de şu ana kadar adwords kullanmadım. 1 aydır bu oyun portalımda kullanıyorum işte.

Ek Olarak: Pardon ya, adsense demek istemiştim :)

NetBlogi NetBlogi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 44 / 39
  • Ticaret 3, (%100)
Ayda 500-600 lira kazanabilmeniz için 30-35k hitli bir siteniz olması gerekiyor.
heptasarim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

NetBlogi adlı üyeden alıntı

Ayda 500-600 lira kazanabilmeniz için 30-35k hitli bir siteniz olması gerekiyor.

Biraz fazla değil mi o ? Mesela merlininkazani 50k yapıyorsa günlük, 500-600 lira mı kazanıyor ? İllaki başka yerden de geliyordur ama masrafı bile çıkmaz sitenin.

wmaraci
wmaraci

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Aylık min. 500 TL alabilmeniz için site hitiniz en az 10-15K olması lazım. Tabi hit tek başına bir anlam ifade etmez... Kendi sitem bazı günler 4K hit yaparken kazanç maks. 3.50 dolar oluyor. Hadi reklam yerleşimi hatalı, tasarım kötü vs bu oran maks. 5 dolar olabilir. Benim değerlere göre baktığımızda 10-15K hitten min. 10 dolar kazanmanız gerekir, bu da ayda 300 dolar yapar.

iyi.

NetBlogi NetBlogi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 44 / 39
  • Ticaret 3, (%100)

heptasarim adlı üyeden alıntı

Biraz fazla değil mi o ? Mesela merlininkazani 50k yapıyorsa günlük, 500-600 lira mı kazanıyor ? İllaki başka yerden de geliyordur ama masrafı bile çıkmaz sitenin.

Sırf hite bağlı bir durum değil. Merlininkazanı kazancı onun kaç katıdır kim bilir. Eğerki daha iyi kazanmak istiyorsanız pm atın, editörlük teklif edeyim size bir oyun sitesinde. Yazı başına kazancınız olur.
heptasarim

kişi bu mesajı beğendi.

K4ND3Z K4ND3Z Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek (Lise) - Web Tasarım / Reklamcı / Css / Psd Coder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam siz bu kafa ile giderseniz 10Tl bile kazanmanız zor ; Demek İstediğim şey şu ;

Demissiniz ki siteye reklam koydum ama 30hiti var... Eğer hitler +5.000'e ulaşmadan siteye adsense veya herhangi bir şirketin reklamını koyarsanız o siteyi unutun. Demek istediğim şudur ki ; Biraz sabredin 5k Hiti olsun sitenizin o zaman zaten para içinde yaşarsınız (Fazla abartılı olmadı umarım) Yani ben sizin yerinizde olsam reklamları kaldırırdım ve sadece içerik ve reklam yapardım sosyal ağlardan... Benim siteme bakabilirsiniz bende oyunlarla ilgileniyorum :)

http://www.kunduzoyun.com/

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Aylık min. 500 TL alabilmeniz için site hitiniz en az 10-15K olması lazım. Tabi hit tek başına bir anlam ifade etmez... Kendi sitem bazı günler 4K hit yaparken kazanç maks. 3.50 dolar oluyor. Hadi reklam yerleşimi hatalı, tasarım kötü vs bu oran maks. 5 dolar olabilir. Benim değerlere göre baktığımızda 10-15K hitten min. 10 dolar kazanmanız gerekir, bu da ayda 300 dolar yapar.

10k'lar 50k'lar havada uçuşuyor :) Teşekkürler yorum için. Umduğum rakamlar gelmiyormuş. Yani 10k gibi bir rakama ulaşmak için 1 yıl gibi bir süre devamlı çalışmak lazım. Reklam da çok önemli, akılda kalacak ki site doğrudan girsinler siteye.

Ek Olarak:

NetBlogi adlı üyeden alıntı

Sırf hite bağlı bir durum değil. Merlininkazanı kazancı onun kaç katıdır kim bilir. Eğerki daha iyi kazanmak istiyorsanız pm atın, editörlük teklif edeyim size bir oyun sitesinde. Yazı başına kazancınız olur.

Vaktim yok zaten. Yazarsam kendi sitem için yazıyorum. Zaten amaç doğrudan para kazanmak değildi. Acaba ne kadar uğraşırsam ne kadar gelir diye öğrenmek istiyordum. Öyle ya eğer kazanç gelmezse boşuna uğraşmanın manası yok. Şimdilik öylesine ilgilenicem siteyle. Gelen yorumlardan kararım budur :)

Teşekkürler arkadaşlr güzel açıklamalarınız için.

Ibolac Ibolac #php #mysql #wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)
Daha mantıklı projeler var. Yabancı içerikli sağlık sitelerinden, 100-200 hit ile aylık 300-400$ kazanabilirsiniz. Kazananlar var. İhtiyacınız olanlar;

1- Domain / Hosting
2- Wordpress
3- Makale yazarı "türkçe makaleleri ingilizceye çevirtebilirsiniz yada digitalpoint gibi forumlarda hindistanlı arkadaşlar çok uygun fiyatlara makale yazıyorlar onlarla anlaşabilirsiniz."
4- Backlink / seo / reklam çalışması
5- Gelsin paralar.
6- Kolay gibi görülebilir ama zordur, en az oyun siteniz kadar ilgilenmeniz gerekir. Sadece getirisi daha çok olacaktır.
heptasarim

kişi bu mesajı beğendi.

Tüm PHP İşleriniz Yapılır # BOT # SCRIPT # EDIT

• Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

Ibolac adlı üyeden alıntı

Daha mantıklı projeler var. Yabancı içerikli sağlık sitelerinden, 100-200 hit ile aylık 300-400$ kazanabilirsiniz. Kazananlar var. İhtiyacınız olanlar;

1- Domain / Hosting
2- Wordpress
3- Makale yazarı "türkçe makaleleri ingilizceye çevirtebilirsiniz yada digitalpoint gibi forumlarda hindistanlı arkadaşlar çok uygun fiyatlara makale yazıyorlar onlarla anlaşabilirsiniz."
4- Backlink / seo / reklam çalışması
5- Gelsin paralar.
6- Kolay gibi görülebilir ama zordur, en az oyun siteniz kadar ilgilenmeniz gerekir. Sadece getirisi daha çok olacaktır.

Evet güzel mantıklı. Ama ben oyun sitesiyle çok ilgilenmeyi düşünmüyordum. İlgilenecek arkadşlar vardı. İngilizce sağlık sitesi açarsam tek ben ilgilenmek zorunda kalıcam. Tabii başka projelerim olduğu için böyle diyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al