wmaraci reklam
lidertakipci

Türk Geliştiricilerden - DWARFS FPS Cüce Savaşları Oyunu

16 Mesajlar 2.080 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

acartayfun acartayfun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Developper
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar,

Certain Games olarak ilk uygulamamız olan “Dwarfs Cüce Savaşları” mobil oyunumuz ile IOS ve ANDROID platformlarında karşınızdayız.

Apple Store : https://itunes.apple.com/us/app/keynote/id1092143936?mt=8
Google Play : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.certaingames.dwarfs&hl=tr

Tamamı Türk geliştiricilerden oluşan ekibimizin, Unity oyun motoru kullanılarak, 5 aylık çalışma , 110Bin satırın üzerinde kod sonrasında yayına alabilmiştir.
FPS türündeki oyunda 5 level, farklı silah ve bomba seçimleri bulunmakta.
Oyunda detay çalışılmıştır. Örnek vermek gerekirse karakter yürüdüğü zemine göre farklı ayak sesleri oyuncuya sunulmaktadır.
Hiçbir level birbirini tekrar etmez, her birinde farklı bir görev üzerinde başarı sağlamak gerekmektedir.

Certain Games olarak 2016 yılı sonunda birbirinden faklı tarzda 8 uygulama ile toplamda 3 milyon indirme barajını aşmayı hedefliyoruz.

Bu hedefe ulaşma noktasında sizlerin de desteğini rica ederiz.
Oyuna dair eleştirileriniz ayrıca gelişimi için bizlere yol haritası çizecektir.

Teşekkürler,
www.certaingames.com

wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Türkçe neden değil dil seçeneği yokmu oyunda? Ve siteniz de türkçe değil 2 dil yapın daha mantıklı özellikle sitenizi türkçe yapın benim nacizane tavsiyem çoklu dil daha iyi ve bunu tarayıcı diline göre yönlendirme yapabilirsiniz.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Daha çok yolumuz var.

cagdaskorkmaz.com.tr

acartayfun acartayfun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Developper
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ntka,

Oyun içerinde çoklu dil desteği şuan için Türkçe ve İngilizce şeklinde mevcut.
İlerleyen dönemde 16 dile kadar destek sunmayı planlamaktayız.
Web sitemiz ise şuan sadece ingilizce, ilerleyen dönemde aynı şekilde çoklu dil desteğine geçiyor olacağız.

Eleştirileriniz için ayrıca teşekkürler.

keyifli oyunlar...

wmaraci
wmaraci

BlackBull BlackBull Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Wordpress !
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 103 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Oyunun ismi, içindeki dil, official sitesinin dili Türkçe olmadıkça, ben bunu gururlanarak anlatmam !

Tamamı Türk geliştiricilerden oluşan ekibimizin
Demişsiniz. Tamamı Türk geliştiricilerden oluşan bir ekipte Türkçe bilen yok mu ?

Adam gibi bir Türk oyunu olsun;
Adı, içeriği, içerisindeki diyaloglar, tanıtımı vs. vs. Türkçe olsun. Oyun düzgün olmasa da olur. Sırf Türk yapımcılarımıza destek olması açısından indirir, oynar oynar dururum.

"Yürürken farklı ses çıkarmasına uğraşmak yerine", [Özellikle şu günlerde] vatanınıza, milletinize sahip çıkmayı öğrenmelisiniz !

Ağır olabilir, fakat ben sizlere ve sizin gibilere 'Türk geliştirici' tâbirini vs. layık görmüyorum.
esrefimahluk

kişi bu mesajı beğendi.

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
BlackBull hocama katılıyorum siz burda resmen milli duygular üzerinden prim yapmaya çalışıyorsunuz yani bunun başka bir açıklaması yoktur çünkü yine blackbull hocamında dediği gibi pek çok konuda türkçe değil ingilizce herşey hepsine tamamda madem dünya dilini seçiyorsunuz ingilizce madem ki global proje yapıyorsunuz bunu burda türkler yaptı sizde destekleyin demenizdeki amaç ne yani oyunun türkiye ile veya türkler ile bir bağlantısı yokki yani bizi yansıtacak en ufak bir değer dahi yokken neyine destek olacağız? bizde uluslararası alanda çalışma yapıyoruz mesela şuan çalışmış olduğum internet sitesi poyot.com da tamamen türkler tarafından hazırlandı ve geliştiriliyor fakat biz hiç bir yerde bunu türkler yaptı bize destek olun bakın biz sizi dünyaya lanse ediyoruz demedik niye mi? çünkü insanların milli değerleri üzerinden prim yapmaya gerek yok.

Biri çıkar türk arama motoru yaptım der ya proje vasat iş görmez çalışmaz en bariz örneği geliyoo yada sonuçları başka arama motorlarından çeker sonrada bu türk arama motoru destek olun der.

Diğerleride aynı şekilde sosyal ağ şu bu felan ee sizin onlardan ne farkınız kaldı?
BlackBull

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Wordpress !
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 103 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
phrase hocam,
Her harfinize katılıyorum. Bu 'insan'lara laf anlatmak zor.

Poyot.com projenizde başarılar dilerim.

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
yine her zamanki klasiklerimizden birisi;

Türk yazılımcı İngilizce (varsa Türkçe) projesini yayınlar, ardından gelen yorumlar;
-Proje güzel olmuş, başarılı olmuş, burasını böyle yapsanız daha iyi olurdu değilde,
-Niye Türkçe değil? ne yani tüm olayımız bu mu? Türkçe olmaması sadece? hadi adamı keselim. Türkçe yapmamış çünkü, lanet yağsın ona, öldür onu.

ve sırf İngilizce'yi dahil ettiği için adamın Türklüğüne laf ediyosunuzya orasıda ayrı bi ironi....

+

ayriyetten oyunu beğendim, standartların altında kalmamış. menü kısmını çok beğendim. ancak oyun içi fps kısmı geliştirilebilir. (silah kısmı vs.)
BAŞARILAR. :)
acartayfun

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Wordpress !
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 103 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
D3M1R Ederim kardeşim.

Ederim çünkü, adam Türkçe oyun yaptık diyor, Official sitesi diyor. Türkçe bir alan göremiyorum. Oyunun içinde bir kaç yer Türkçe diye ben bu oyunu Türk oyunu diye oynamam kardeşim. Hiç bir türlü de desteklemem.

Ayrıca; Proje güzel olmuş, başarılı olmuş, burasını böyle yapsanız daha iyi olurdu değilde, Diyorsun, biz de adama ağır olarak Milliyetçilik eleştirisi yapıyoruz.

phrase hocamın dediği gibi,
siz burda resmen milli duygular üzerinden prim yapmaya çalışıyorsunuz. Bu sözün her harfine katılıyorum.

Madem oyunu, sitesini evrensel dil (İngilizce) yapıyorsun, o zaman gelip te, "Türk Geliştiricilerden" diye başlık atmayacaksın !

Ne yani, ekibinizdeki Türk arkadaşların arasında Türkçe bilen yok mu ?
Şimdi İngiliz oyunlarında bile, ilk çıktığında Türkçe dil oluyor; sitesinde, Türkçe desteği oluyor.

Yazık ki bize, kendi dilimizi, kendi ülkemizin yazılımlarında kullanamıyoruz. Ve yine yazık ki aramızda ki bazılarına, böyle bir durumu hoş görüyle göz ardı edebiliyor.

NETEOR NETEOR neteor.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 1103
  • Beğeniler 630 / 380
  • Ticaret 14, (%100)
BlackBull hocam bu adamda gavur değilya heralde? Kendisi gururla hangi millettense artık o şekilde yazabilir, burası çok ayrı bi konu.

artık İngilizce vazgeçilmezimiz oldu. İngiliz adamlar nasıl Türkçe desteği koyuyosa oyunlarına, aynı şekilde Türklerde İngilizce desteği koyması gerekmez mi? yada şöyle düşünün, bu oyunu Yunan bi eleman Korece olarak çıkartsın. Ne kadar saçma değil mi? Lakin o Yunan oyun çıkardığında İngilizce'yide Türkçe'yide ve kendi dilinide oyuna eklemiyor mu? dil bilgisi varsa ekliyor. gördüğüm kadarıyla bu arkadaşlar cahilde değil, ne güzel oyunu hazırlamışlar. destek yerine köstek olmanın bi anlamı yok, bundan dolayıda taşlamaya hiç gerek yok. :) hayırlı akşamlar..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al