wmaraci reklam

Web Tabanli Ciftlik Oyunlari Bir Soru!!!

20 Mesajlar 3.119 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
ben bu isi yaptim 4 milyar zararla kapattim hicbisi kazanamiyosun kullanicin parasinib alip kacman gerek kazsnmak icin sana gelen yatirimlar elbet cikacak

wmaraci
reklam

Rexius Rexius Araştırmacı Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 41 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Bu tür oyunlarda işin içinde üç kağıt veya **************lık olmadan kâr etmek imkansıza yakın. Zaten bir üstümdeki arkadaşta söylemiş zarar ettiğini. Website açıp reklam vs. gibi şeylerden para kazanmaya çalışmak daha mantıklı.

systemhack systemhack www.batuhankilinc.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenciyim
  • Konum Yalova
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 33 / 59
  • Ticaret 4, (%100)
Genellikle reklam ve gelen yatırımla kazanç sağlıyorlar. Birisi yukarıda mining'den bahsetmiş o da mantıklı geldi bana bunlara ek öyle birşey de olabilir.

Çok fazla bu tarz site açıldı iyi düşünülmemiş, sermayesi düşük olan siteler 1 ayda batıyor. Birçok kişi mağdur oluyor. Yatırımsız da oynadıkça gelişilebilen (3-5 ay) oyunlara günde 5-10 dakika ayırıp bakılabilir öyle denenebilir. Yatırımlılarda da çok büyük miktarlarda olmayan 2 rakamlı yatırım yapılarak denenebilir. Her gün yenisi açıldığı için ortalık para kazandıran çiftlik oyunları çöplüğüyle doldu. Aralarında uzun süre arıza çıkartmamış oyunlar denenebilir.

Herşeyin ömrü olduğu gibi bu sistemlerinde ömrü var elbette. Güvenilir bir sistemi ilk açılışta yakalayıp kapanana kadar bir miktar kazanç sağlamak mümkün. Geçen sene açılıp hala devam eden bir oyun artık sallantıya girmeye başlamıştır diye düşünüyorum. Ömür boyu devam etmeleri mümkün değil. Kredi çekip yatıranlar falan olduğunu görüyorum. Onlar büyük risk. Yatırımsız gelişmeye izin veren oyunlarda eğlencesine takılınır, para kazandırırsa ne güzel.
TriDentist

kişi bu mesajı beğendi.

www.batuhankilinc.com Kişisel blogum

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
hocam mesela madenistan sitede adsense reklamları mevcut , vampirsehri saldırı bölümü var 4 adetti yanlış hatırlamıyosam link tıklama firmalarından 4 tanesine hesap açmış adam oraya 4 link koymuş 12 saatte bir 4 tıklama alıyor farklı sitelerden tıklayınca saldırı hakkı geliyo 12 saatte bir tıklanabiliyo saldırıylada oyunda bişey kazanıyodun işte bi götürüsü yok ama sahibine kazanç , bunun yanında üyelik yükseltme diye bişey var mesela adam ödeme limiti koymuş standart üye 10 tl çekebilir aylık ya da tek seferde diye hesap yükseltme 30 tl mesela aldı verdi nötr ya da azda olsa kasaya kalır desteklemiyorum tabi ama bilgilerin satıldığı kanaatindeyim bazıları telefon numarası onayıda istiyor burdanda bi kazanç var tahminimce ama madenistan gibi adsense bağlayabilirseniz ve yatırımlardan gelen paraları değerlendirebilirseniz farklı bir pozisyonda yapılabilir.
TriDentist

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Erhan Erhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amale
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 75 / 102
  • Ticaret 24, (%100)
Uzun vadeli yatırımlarda kazanmak mümkündür.

www.altinyumurtlayantavuk.com güvenilir ve başarılı.

Takipçi Satın Al

csci35 csci35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 135 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
hiç bulaşma her site tek tek kapanıyor aniden

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Selamlar sistem şöyle işliyor;
Ahmet para kazanma umuduyla oyuna 50 tl para yatırır.
Mehmet daha sonra gelir ve para kazanma umuduyla 50 tl yatırır.
....
Ödeme günü geldiğinde Ahmetin parası yavaş yavaş mehmete aktarılır. Nakit döngü saglanır. Para kazanıyorum sanan ahmet daha fazla yatırır yada yeni üyeler getirip döngünün devam etmesine yardımcı olur.

Gelir gider fitlendiği eşitlendiği zaman (Nakit girişi durması halinde) Firma kapatılır. Üye Sayısı * 50 tl kadar para kazanılır.
Kısaca para yatıranların parası uzun vadede yavaş yavaş onlardan sonra gelenlere aktarılır. Döngü saglandıgı için insanlar para kazanıyorum zannıyla eş dost kazandırır, sisteme yardımcı olur. Nakit girişi durdugunda bayrak çekilir üyelerin yarısı magdur edilir. İçerdeki para sövüşlenir.
TriDentist

kişi bu mesajı beğendi.

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar zaten güzel bir dil ile anlatmışlar. Çok düşünmenize gerek yok tek kelime ile Tuzak.

PrmSD PrmSD Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazar/ Editör
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 72 / 34
  • Ticaret 7, (%86)
Reklamlardan en büyük kazançlarıda sabırsız oyunculardan adam 50 TL yüklüyor kazanmak için 1 hafta bekleyemiyor bu işte para yok deyip bırakıyor

emrah1990 emrah1990 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bende böyle bir sistem kuracagım ve yukarıdaki dediklerini gibi **************lık vsde yapmıyacagım

nasıl mı para kaanıyorlar reklamlardan 100 bin kişi kullanıyor desek hepsi günde 50 kere sitede olsa 100x50 5 milyon tık yapar bu popup reklamı popadsnin ise günlük 3000-4000 dolar getirir + adam banner reklam felanda satsa adamların parasını cıkartıp verebilir
TriDentist

kişi bu mesajı beğendi.

facebook.com/huseyin.tugrul11
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al