wmaraci reklam

Bir Psd çizimi Wordpress tema yapmak?

32 Mesajlar 23.681 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cudjex cudjex ozergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1647
  • Beğeniler 347 / 570
  • Ticaret 8, (%100)
varolan tasarım önce hmtl dökülür,sonra wpye entegre edilir.

wp ye entegre edebilmek için php yi çok çok az bilmek bile yeterlidir. çünkü wpnin kendi kod kalıpları gayet akılda kalıcıdır ve kullanımları basittir. syntax hatası yapmayın yeter.

ozergul.net/com
wmaraci
reklam

BlacKStorM BlacKStorM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Önmcelikle Css Bilginiz SAğlam Olması GErekir.

Çizimini Yapmış Oldugunuz Temayı Html-Css döktükten Sonra Wordpress Entergresi Yapailirsiniz.

PHPBOT.NET Haber Botu Servisi

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)
1 - Proje tam anlamıyla kafanızda oluşturup bir kağıda veya aklınıza çizersiniz psd siz yapacaksanız.
2 - Psd çizilir 1. maddeye göre.
3 - Psd bittikten HTML/CSS'e dökülür.
4 - Wp'ye giydirirsiniz.
5 - İçerikleri girip FTP'ye atarsın.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

Cash adlı üyeden alıntı

1 - Proje tam anlamıyla kafanızda oluşturup bir kağıda veya aklınıza çizersiniz psd siz yapacaksanız.
2 - Psd çizilir 1. maddeye göre.
3 - Psd bittikten HTML/CSS'e dökülür.
4 - Wp'ye giydirirsiniz.
5 - İçerikleri girip FTP'ye atarsın.

PSD çizildi diyelim. Fakat HTML/CSS'e nasıl dökücez bazıları diyor programla otomatik yapılıyor bende bunu anlayamıyorum :(

Birde elimde özel bir script var teması çok hoşuma gidiyor wordpresse uyarlamak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Birisi özelden yardımcı olabilir mi?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BlacKStorM BlacKStorM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

MertBalci adlı üyeden alıntı

PSD çizildi diyelim. Fakat HTML/CSS'e nasıl dökücez bazıları diyor programla otomatik yapılıyor bende bunu anlayamıyorum :(

Birde elimde özel bir script var teması çok hoşuma gidiyor wordpresse uyarlamak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim. Birisi özelden yardımcı olabilir mi?

Programlarla Kesinlikle Tam İşlevsel Bir html-css Cıktı alamazsınız.

Html Css Dökümünmü Almak İçin Öncelikle Css Bilginiz Kesinlikle Olması Gerekir.

Programlar Bir Yardımcıdır Html-Css Dökerken.

PHPBOT.NET Haber Botu Servisi

reklamsiz reklamsiz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Programlama (öğrenci)
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 31 / 43
  • Ticaret 2, (%100)

sublime text editörünü kullanıyorum ben güzel editör. notepad ++ tarzı program. program olarak dreamweaver kullanabilirsiniz kod yazmadan yaparsınız ancak tavsiye etmem açın not defterini güzel güzel yapın kolaydır zorluğu yok merak etmeyin çabuk öğrenirsiniz.
Muhsin ASLAN

kişi bu mesajı beğendi.

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)

Herhangi bir temayı wordpress'e entegre etme işlemi temaya göre değişmektedir.İlk olarak PSD formatında çizilen tasarım html-css platformuna aktarılır daha sonra yeni doğan bebeğe kıyafet giydirir gibi döngüler gerekli fonksiyonlar yazılarak html-css temaya wordpress ile hayat verilir.

Sağdan soldan yapılmış temalardan kodları kopyala yapıştır yaparak tema entegre etmek kolaydır ki şu anda piyasada bunu yapan kişi sayısı oldukça fazla.Herşeyi baştan alıp ben kendi fonksiyonlarımı yazacağım ve tam teşekkürlü bir tema oluşturacağım diyorsanız biraz uğraşmanız gerek.

İnsanlar tabiki doğarken wordpress öğrenmiyor fakat bunu öğrenip geliştirmek için zaman harcıyorlar, eğer benim harcayacak zamanım var diyorsanız zamanında çektiğim eğitim videolarını inceleyin.

Wordpress TV : http://www.wphocam.com/kategori/wordpress-tv
prisoner

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

Berkay adlı üyeden alıntı

Herhangi bir temayı wordpress'e entegre etme işlemi temaya göre değişmektedir.İlk olarak PSD formatında çizilen tasarım html-css platformuna aktarılır daha sonra yeni doğan bebeğe kıyafet giydirir gibi döngüler gerekli fonksiyonlar yazılarak html-css temaya wordpress ile hayat verilir.

Sağdan soldan yapılmış temalardan kodları kopyala yapıştır yaparak tema entegre etmek kolaydır ki şu anda piyasada bunu yapan kişi sayısı oldukça fazla.Herşeyi baştan alıp ben kendi fonksiyonlarımı yazacağım ve tam teşekkürlü bir tema oluşturacağım diyorsanız biraz uğraşmanız gerek.

İnsanlar tabiki doğarken wordpress öğrenmiyor fakat bunu öğrenip geliştirmek için zaman harcıyorlar, eğer benim harcayacak zamanım var diyorsanız zamanında çektiğim eğitim videolarını inceleyin.

Wordpress TV : http://www.wphocam.com/kategori/wordpress-tv

Psd de doğuştan bir beceriksizlik var.
Şimdi bütün zamanımı html/csse dökümüne harcıyorum.
Sonrasında entegre eğitimlerini izleyeceğim ve ilk çalışmaları mı sizlerle paylaşacağım.

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)

Psd de doğuştan bir beceriksizlik var.
Şimdi bütün zamanımı html/csse dökümüne harcıyorum.
Sonrasında entegre eğitimlerini izleyeceğim ve ilk çalışmaları mı sizlerle paylaşacağım.

PSD Tasarım hazırlamak gerçekten bir yetenek istiyor aynı okulda web tasarım bölümü okuduğum bir kız arkadaşımın resim üzerine ciddi anlamda bir yeteneği vardı kendisine adobe illustrator kullanmasını önerdim bir gazla başladı şu anda çatır çatır maskot çiziyo :) Kod yazılacak kısımlar öğrenilebilir ama grafik biraz sıkıntı gerçekten.

• Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)

Berkay adlı üyeden alıntı

PSD Tasarım hazırlamak gerçekten bir yetenek istiyor aynı okulda web tasarım bölümü okuduğum bir kız arkadaşımın resim üzerine ciddi anlamda bir yeteneği vardı kendisine adobe illustrator kullanmasını önerdim bir gazla başladı şu anda çatır çatır maskot çiziyo :) Kod yazılacak kısımlar öğrenilebilir ama grafik biraz sıkıntı gerçekten.

Ya bir sorum daha olucak.
Psd de sadece index olsa olur mu yoksa tüm sayfalar mı çizilmeli ya da hangi sayfalar çizilmeli wp için.

Birde psd to html/css ve wp entegrenin ortalama fiyatı ne kadardır sizce?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al