wmaraci reklam

AtakanSolak - PHP Script/Modül - Uygun Fiyat

11 Mesajlar 1.667 Okunma
wmaraci reklam

KamonSlendy KamonSlendy back end developer Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Back End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba,

Ben Atakan Solak

3 sene evde yazılım öğrenmeye başlayıp son 3 senedir okulunu okumakta olup hala da kendini geliştirmekte olan biriyim bu işlerden şu ana kadar kazancım fazla ve sadece kazanç değil yurt dışına çıkma gibi şeylerim dahi oldu yani işimi profesyonellikle yapıyorum.

İş Alımı: AÇIK
(Ulaşım mail veya telefon veya wmaraci - iletişim bilgileri sitemde mevcut.)

Hizmetler:

• Sitenize Admin Paneli

• Sitenizden Bağımsız Script / Modül

• Script / Modül Düzenleme

• Kişisel Website

• Kurumsal Website

Verilmeyen Hizmetler:

• XYZ Siteler

• Oyun Panelleri

• Sosyal Medya API'leri

Referanslar için sitem: atakansolak.

Aklınızdaki projeyi ve bütçenizi bana gönderebilirsiniz.

İş öncesi %50 ve iş sonrası %50 olmak üzere ödeme alıyorum. Eğer benim tarafımda bir sıkıntı çıkarsa işi yapmazsam vb. paranızı geri gönderip işin yaptığım kısmınıda gönderiyorum. (İş bitmeye yakın iptal edersem bitirip gönderiyorum ücret almadan.)

Ödeme olarak Finansbank Havale/EFT kullanıyorum İyi Forumlar.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Normalde bu tarz mesajlar yazmak huyum değildir ama her şeyde artık bir yere kadar.
Bu yaşta bu tarz işler başarmanız gerçekten güzel tebrik ederim sizi ama ilanınızda gerçekçi olunuz lütfen.

Örnek 1: Sitenizde menülere hover yaptığmızda siyah arka planda yazıda siyah oluyor hadi gözden kaçmıştır neyse.
Örnek2: Yaptığınız bir projede 200x150 px'lik bi kare içine 4000x2200 px bir resim çekilmiş resimlerin açılması dakikayı buluyor bu mudur üst seviye bilgi ?
Örnek 3: Referans diye koyduğunuz bir sitede kodlayanın barış yılmaz olduğu yazıyor (belki ortak falandır bilemem)
Örnek 4: Siteniz php bile değil.

İncelesem daha fazla da sayabilirim.

Rica ediyorum lütfen mesleğimize saygı gösteriniz. Tabi ki yaptığınız işlerden para kazanmanızı bende isterim ama herkes çizgisini bilmeli zaten ülkemizde 2 kurulum yapıp 2 edit yapıp kendini yazılımcı zannedenler var. Eğer bu yaşta bu çabayı gösterip bir yerlere gelmek istiyorsanız onlar gibi olmayın kendinizi onlar gibi göstermeyin. Öncelikle kendi yazılım derecenizi iyi bilmeli, bu işi yapanlara saygı göstermeli ve müşterileri yanlış bilgilendirmemelisiniz.

Ben bu dediklerinizi yapacak bilginiz olduğunuzu düşünmüyorum. İyice çocuk oyuncağı ettiniz.

İyi forumlar
fatihclkl mert50356 Dorebar

kişi bu mesajı beğendi.

recep06 recep06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 25 / 34
  • Ticaret 8, (%100)
Terzi kendi sökügünü dikemezmiş diye bir laf vardı. Ön yargılı olmamak lazım. Bu arada sitesinde kullandıgı script hazır kendisi yapmamış.

Her türlü Php işleriniz uygun fiyata yapılır.

ClkOfis ClkOfis http://www.clkofis.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım ve Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 43 / 61
  • Ticaret 11, (%91)

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

Normalde bu tarz mesajlar yazmak huyum değildir ama her şeyde artık bir yere kadar.
Bu yaşta bu tarz işler başarmanız gerçekten güzel tebrik ederim sizi ama ilanınızda gerçekçi olunuz lütfen.

Örnek 1: Sitenizde menülere hover yaptığmızda siyah arka planda yazıda siyah oluyor hadi gözden kaçmıştır neyse.
Örnek2: Yaptığınız bir projede 200x150 px'lik bi kare içine 4000x2200 px bir resim çekilmiş resimlerin açılması dakikayı buluyor bu mudur üst seviye bilgi ?
Örnek 3: Referans diye koyduğunuz bir sitede kodlayanın barış yılmaz olduğu yazıyor (belki ortak falandır bilemem)

Rica ediyorum lütfen mesleğimize saygı gösteriniz. Tabi ki yaptığınız işlerden para kazanmanızı bende isterim ama herkes çizgisini bilmeli zaten ülkemizde 2 kurulum yapıp 2 edit yapıp kendini yazılımcı zannedenler var. Eğer bu yaşta bu çabayı gösterip bir yerlere gelmek istiyorsanız onlar gibi olmayın kendinizi onlar gibi göstermeyin. Öncelikle kendi yazılım derecenizi iyi bilmeli, bu işi yapanlara saygı göstermeli ve müşterileri yanlış bilgilendirmemelisiniz.

Ben bu dediklerinizi yapacak bilginiz olduğunuzu düşünmüyorum. İyice çocuk oyuncağı ettiniz.

İyi forumlar

Hocam size katılıyorum fakat bi dövmediğiniz kalmış :)

wmaraci

MertKoseoglu MertKoseoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek x
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 120 / 168
  • Ticaret 3, (%100)
Giris sayfasinda yer alan, kendini ve ilgi alanlarini aciklayan yazida duzeltilmesi gereken yerler var.
Bu islerle ugrasan, makale yazan, ogrendiklerini toplum agzi ile anlatmak isteyen kisiler icin ticari iletisim teknikleri uzerine gelisim kitaplari okumalarini tavsiye ederim. Kendiniz dahil olusturdugunuz her urun propagandaya bakar aslinda. Konudan sapmadan, uzatmak istemiyorum. detaylu bilgi icin pm.

Yasindan oturu tebrik ediyorum. O. Pamukoglu'nun "Genc konusmaz, yapar!" dusturu ile yasaminda mutlululuklar dilerim.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

İyi forumlar

Şu meslek konusunda katılıyorum bu işi bilenler yapsın kurulum düzenleme Türkçeleştirme sonrası scripti geliştirici bölümüne Kendi adını yazma takıntı hocam
Bi Yazılımcı derki
Elinin Enjektörüyle Kod editörüne karışma

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Öncelikle PHP Script ve Modül kodlaması yaptığım konudada yazıyor, kendi sitemin template olmasını inkar etmedim yoksa ettim mi? Kendi sitem template çünkü php script yazıyorum html css tasarım değil, kendi sitemin php olmamasının sebebide iş yoğunluğundan ilgilenmemem. CV'mi görsem özür dileyecek insanlar var burda lütfen işin aslını bilmeden laf atmayın.

İyi forumlar merak ettiğiniz varsa sorabilirsiniz.

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Yazmış olduğum madde 2 ve madde 3'ü de Cv'nize eklemeyi unutmayın. Dediğim gibi baksam daha neler neler bulurum da neyse konu uzamasın. Yanıltıcı tanıtım yapıyorsunuz.

Ne diyelim yine de bol kazançlar :)

• Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba,

Ben Atakan Solak

3 sene evde yazılım öğrenmeye başlayıp son 3 senedir okulunu okumakta olup hala da kendini geliştirmekte olan biriyim bu işlerden şu ana kadar kazancım fazla ve sadece kazanç değil yurt dışına çıkma gibi şeylerim dahi oldu yani işimi profesyonellikle yapıyorum.

İş Alımı: AÇIK
(Ulaşım mail veya telefon veya wmaraci - iletişim bilgileri sitemde mevcut.)

Hizmetler:

• Sitenize Admin Paneli

• Sitenizden Bağımsız Script / Modül

• Script / Modül Düzenleme

• Kişisel Website

• Kurumsal Website

Verilmeyen Hizmetler:

• XYZ Siteler

• Oyun Panelleri

• Sosyal Medya API'leri

Referanslar için sitem: atakansolak.

Aklınızdaki projeyi ve bütçenizi bana gönderebilirsiniz.

İş öncesi %50 ve iş sonrası %50 olmak üzere ödeme alıyorum. Eğer benim tarafımda bir sıkıntı çıkarsa işi yapmazsam vb. paranızı geri gönderip işin yaptığım kısmınıda gönderiyorum. (İş bitmeye yakın iptal edersem bitirip gönderiyorum ücret almadan.)

Ödeme olarak Yapıkredi yani EFT kullanıyorum İyi Forumlar.

otoekspertiz otoekspertiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Oto Ekspertiz
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
kurumsal bir web sayfası + seo çalışması için ücretiniz nedir

Profesyonel Oto Ekspertiz Hizmetleri - www.ekspertizservisi.com - www.mobilotoekspertizservisi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al