FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

Normalde bu tarz mesajlar yazmak huyum değildir ama her şeyde artık bir yere kadar.
Bu yaşta bu tarz işler başarmanız gerçekten güzel tebrik ederim sizi ama ilanınızda gerçekçi olunuz lütfen.

Örnek 1: Sitenizde menülere hover yaptığmızda siyah arka planda yazıda siyah oluyor hadi gözden kaçmıştır neyse.
Örnek2: Yaptığınız bir projede 200x150 px'lik bi kare içine 4000x2200 px bir resim çekilmiş resimlerin açılması dakikayı buluyor bu mudur üst seviye bilgi ?
Örnek 3: Referans diye koyduğunuz bir sitede kodlayanın barış yılmaz olduğu yazıyor (belki ortak falandır bilemem)
Örnek 4: Siteniz php bile değil.

İncelesem daha fazla da sayabilirim.

Rica ediyorum lütfen mesleğimize saygı gösteriniz. Tabi ki yaptığınız işlerden para kazanmanızı bende isterim ama herkes çizgisini bilmeli zaten ülkemizde 2 kurulum yapıp 2 edit yapıp kendini yazılımcı zannedenler var. Eğer bu yaşta bu çabayı gösterip bir yerlere gelmek istiyorsanız onlar gibi olmayın kendinizi onlar gibi göstermeyin. Öncelikle kendi yazılım derecenizi iyi bilmeli, bu işi yapanlara saygı göstermeli ve müşterileri yanlış bilgilendirmemelisiniz.

Ben bu dediklerinizi yapacak bilginiz olduğunuzu düşünmüyorum. İyice çocuk oyuncağı ettiniz.

İyi forumlar

Şu meslek konusunda katılıyorum bu işi bilenler yapsın kurulum düzenleme Türkçeleştirme sonrası scripti geliştirici bölümüne Kendi adını yazma takıntı hocam
Bi Yazılımcı derki
Elinin Enjektörüyle Kod editörüne karışma