wmaraci reklam
lidertakipci

php kodlama yapmayı planlıyorum ücretsiz

22 Mesajlar 3.095 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

onuraysu onuraysu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)
merhaba arkadaşlar

öncelikle şu aralar boş vaktim var php panelli kodlama yapmak istiyorum ama bir türlü hangi konuda script yapsam karar veremedim. o kadar detaylı bişey olmasın mesela itiraf scripti veya firma rehberi scripti gibi veritabanı algoritması kolay olan bi konuda HTML / CSS veya PSD tasarımlarınız varsa ücretsiz dökebilirim

NOT: yanlış anlaşılmalara sebep vermemek için öncelikle tasarımınızın .jpg halini bi resim sitesine yükleyip gönderirseniz sevinirim çünkü her tasarımı dökmek istemiyorum.

daha önceden kondtraweb isimli arkadaş vardı onun bi tasarımını html css döküp php ile panel kodlamıştım şimdi forumda banlı ve tasarımlarının çoğunun linki ölmüş varsa böyle profesyonel tasarımlarınız ücretsiz dökerim

ÖNEMLİ: döktüğüm kodda footerda linkim bulunması kaydıyla ücretsiz dağıtım ve kullanımına izin veririm. ücretli satışı tasarım sahibi tarafından yapılıyosa hakkımı vermeli ben tamamen ücretsiz kodlama yapacağım linkim kalması kaydıyla

umarım karışık yazmamışımdır çok teşekkür ederim ÖNERİLERİNİZ VARSA DA ALABİLİRİM

wmaraci
reklam

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
hocam yanlış anlamayın fuubda ve ***da böyle açılmış sonra 10sayfa yorum olunca yapılmayan script istekleri görüyorum eğer yaparım derseniz ücretsiz bir scripte panel entegresi var çok makbule geçer (istersen ücreti makul tutup yaptırabilirim)
onuraysu

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)

ismail03 adlı üyeden alıntı

hocam yanlış anlamayın fuubda ve ***da böyle açılmış sonra 10sayfa yorum olunca yapılmayan script istekleri görüyorum eğer yaparım derseniz ücretsiz bir scripte panel entegresi var çok makbule geçer (istersen ücreti makul tutup yaptırabilirim)

hocam ben hepsini yapmıycam sadece bi tane içime sinen gerçekten dağıttıgımda herkesin işine yarıycak geliştirilcek veya geliştirilmesine yardım edecek bişey yapmak istiyorum script derken gidip detaylı bişey yapamam belli başlı php bilgim var hem taze tutmak hemde belki yaparken araştırıp öğrenmeme neden olcak scriptler yukarda yazdım bi itiraf scriptinin mesela veritabanında bişey yoktur kaydet ekrana yazdır budur yani :D bunun gibi fazla ayrıntılı olmayacak varsa tasarımı güzelse html css döker üstüne php bile kodlarım tek şartım ücretsiz dağıtım ve footer link :D varsa tasarımınız bi pm ile göndermeniz
lmontube

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

dangera adlı üyeden alıntı

hocam ben hepsini yapmıycam sadece bi tane içime sinen gerçekten dağıttıgımda herkesin işine yarıycak geliştirilcek veya geliştirilmesine yardım edecek bişey yapmak istiyorum script derken gidip detaylı bişey yapamam belli başlı php bilgim var hem taze tutmak hemde belki yaparken araştırıp öğrenmeme neden olcak scriptler yukarda yazdım bi itiraf scriptinin mesela veritabanında bişey yoktur kaydet ekrana yazdır budur yani :D bunun gibi fazla ayrıntılı olmayacak varsa tasarımı güzelse html css döker üstüne php bile kodlarım tek şartım ücretsiz dağıtım ve footer link :D varsa tasarımınız bi pm ile göndermeniz

beğeneceğinizi sanmıyorum script ücretsiz zaen sohbet scripti mobil sadece eksiği panel bulamadım ? :D

wmaraci
wmaraci

gokturkk gokturkk Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşa katılıyorum, inanın eski bir konu hortladı sandım. Yanlış anlamayın aynısı gibi çok konu açılıyor. Script belirleniyor ve sonra kavga döğüş coder kayıp.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

• Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)

göktürk adlı üyeden alıntı

Arkadaşa katılıyorum, inanın eski bir konu hortladı sandım. Yanlış anlamayın aynısı gibi çok konu açılıyor. Script belirleniyor ve sonra kavga döğüş coder kayıp.

hocam birden fazla iş almıycam sadece 1 iş ve konu kilit :D yapmıycam demiyorum ama zaman konusunda kimse bişey beklmeesin bu aralar boşum ama yarın olmayacağım kesin değil aksar uzar ama biter ücretsiz kimse ücretliymiş gibi peşinden koşmasın arşivinizde kıyıda köşede bıraktığınız çalışma varsa atın bakalım amaç herkesin faydalanmasını istiyorum :D
gokturkk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

hocam birden fazla iş almıycam sadece 1 iş ve konu kilit :D yapmıycam demiyorum ama zaman konusunda kimse bişey beklmeesin bu aralar boşum ama yarın olmayacağım kesin değil aksar uzar ama biter ücretsiz kimse ücretliymiş gibi peşinden koşmasın arşivinizde kıyıda köşede bıraktığınız çalışma varsa atın bakalım amaç herkesin faydalanmasını istiyorum :D

1-Portal açıkkaynak php (köy dernek sitelereri ve genel )
2-Sohbet scripti (düzenlenip panel entegre edebilirseniz bir tane var http://wmaraci.com/forum/ucretsiz-scriptler/ucretsiz-mobil-uyumlu-chat-scripti-167378.html)

• Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)
Yapmak istediğinizi anlıyorum hoca, ve inanın basitte bir iş değil . iyi niyetlisiniz fakat ne oluyorsa bu tüm iyi niyetler belli bir süre zarfında bitiyor :)

Ben şahsi fikrimi söylemek isterim görselliği sağlam olan bir tasarım ile kurumsal firma scripti yapmanızı isterim. Bu tarz scritpler her yöne çevirilebiliyor. Yeri geldiğinde bir kuaföre yeri gelincede bir holdinge kurulabiliyor. Yani çok amaca uyacak güzzel bir tasarım yapılmalı. İnanın beğenen kişiler bağış bile yapacaktır.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !

• Üyelik 02.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Mesajlar 393
  • Beğeniler 71 / 73
  • Ticaret 6, (%100)

göktürk adlı üyeden alıntı

Yapmak istediğinizi anlıyorum hoca, ve inanın basitte bir iş değil . iyi niyetlisiniz fakat ne oluyorsa bu tüm iyi niyetler belli bir süre zarfında bitiyor :)

Ben şahsi fikrimi söylemek isterim görselliği sağlam olan bir tasarım ile kurumsal firma scripti yapmanızı isterim. Bu tarz scritpler her yöne çevirilebiliyor. Yeri geldiğinde bir kuaföre yeri gelincede bir holdinge kurulabiliyor. Yani çok amaca uyacak güzzel bir tasarım yapılmalı. İnanın beğenen kişiler bağış bile yapacaktır.

hocam psd çizimim pek iyi değil psdsine güvenen varsa çizsin html css php dökerim hocam iyi niyet aslında reklam kendii kanıtlamak onun için tamamlamaya son derece cabalıycam :D
gokturkk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 580
  • Beğeniler 109 / 108
  • Ticaret 10, (%100)

hocam psd çizimim pek iyi değil psdsine güvenen varsa çizsin html css php dökerim hocam iyi niyet aslında reklam kendii kanıtlamak onun için tamamlamaya son derece cabalıycam :D

Hocam zaten iyi niyetli olduğunuz aşikar. Olmasa gitmez :)
Ben fikir beyan edeyim uygun olursa öyle devam edin.

Themeforesten güzel bir responsive ve creative bir kaç adet tema seçelim. Sonra eleyelim ve bir temamız olun. Onun üzerinden kodlama yapın. Her kullanmak isteyen sadece tema sahibinden bir adet regular lisans alsın, oda kullanacak kişinin inancına ve emeğe saygısına kalır. Böyle binlerce satış mevcut.

Tabi sizinki iyi niyet ve destek, bende sıfır şansı olmayınca en kolay ve hızlıca güzel bir işi bu şekilde yaparsınız diye düşündüm.

Siz Çoksunuz. Biz Türk !
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al