wmaraci reklam

+160 Milyondan fazla görüntülenme 200k+ takipçi. Yeni hedef 400k takipçi :) Soruları cevaplıyorum

367 Mesajlar 70.724 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Yazardurur adlı üyeden alıntı

hocam özgün olarak biri niş ana domain birde sub genel domain var ana domain 1.2m subdomain 600 binde lakin ikisinin toplamı anca 50 hit getiriyor. Birinde 5k pin birinde 1100 adet var. Dün 7 tık alırken bugün 1 tıkta. Sizinde yaşadığınız oldumu hiç böyle. Birde toplam kaç pininiz oldu acaba.

Bir pin hemen hit getirmez ben su an 2 ay once attigim pinlerin ekmegini yiyorum öyle diyeyim. Pin kotası 150kdan fazla olduğundan pin sıkıntım yok kararında kafama göre atıyorum pinleri 10kya yaklastim diyebilirim. Dedigim gibi pinler eskidikce getirisi daha fazla oluyor. Bu yuzden abartmadan surekli guncel pin girmek lazim

sfkbykl adlı üyeden alıntı

Selamlar elimde yabancı dilde Mac özetleri sitesi var... Yeni ilgilenmeye başladım. Host + domain malum yurtdışında

Sormak istediğim bu site için Pinterest acsam. Günde 30-40 tane pin paylaşırım. Linksiz, bilgi içeren (İngilizce) .. hafta sonları da maç özetleri girince onları pinlerim (bu durumda cuma CMT pazar pzt toplam 1500 pin demek) 1) Pinterest banlar mı (maç özeti diye) 2. Siteme zamanla kayda değer (aylık 200bin civarı) hit çeker miyim?

Tutacagini sanmam. Pintereste öyle bir kitle yok hocam.

wmaraci
reklam

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)
Backlinkcigeldi Zamanında bana sosyal medya işine girmemi çok söyledin. Keşke dinleseydim :D
Backlinkcigeldi

kişi bu mesajı beğendi.

Yazardurur Yazardurur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
resimler arasında geçiş için next butonu var mı hocam. 3 gündür cins bir şekilde tık alamıyorum. aldığım bir iki tık da siliniyor nedense.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

resimler arasında geçiş için next butonu var mı hocam. 3 gündür cins bir şekilde tık alamıyorum. aldığım bir iki tık da siliniyor nedense.

Hayır yok fakat son pinterest güncellemesinden dolayı hitler dalgalanıyor bu ara birkaç gün içinde düzelir bende de takipçi artışı biraz olsun düştü günde 300 500 geliyordu su an 200 400 arası. Düzelir ama arada oluyor böyle :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
reklam yoğunluğunuz nasıl acaba. Genelde resim altı üstü birde post başı koyuyorlar. Birde otomatik :) 3 gün önce alt üst ve otomatik vardı bende de birde sayfa başına ekledim. Acaba tık düşüşü bundan mıdır diye düşünmeden edemiyorum :)

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

reklam yoğunluğunuz nasıl acaba. Genelde resim altı üstü birde post başı koyuyorlar. Birde otomatik :) 3 gün önce alt üst ve otomatik vardı bende de birde sayfa başına ekledim. Acaba tık düşüşü bundan mıdır diye düşünmeden edemiyorum :)

Kullanıcı odaklıyım ben reklam dolu değil site. Kullanıcı reklama tıklamıyorsa ya hit yetersizdir ya da içerik kalitesizdir. Takipçi sayınız 10kyı geçmeden bir şey beklemeyin zaten 30kdan sonra farkı hissediyorsunuz tahmin ediyorum 100k civarı tatmin edici x.xxx sonları gelirler gelecektir. Emek, çaba, zaman ve sabır. Acele ediyorsunuz. Basit konulara takılıyorsunuz birde çok fazla para odaklısınız sitenize ve hesaba 2 3 kat fazla ilgi gösterin bunları fazla düşünmeyin ardından para geliyor zaten. Organik hesaplar spamlardan daha yavaş hitlenir ve daha yavaş kazanç getirir ancak uzun vadede çok daha yüksek ve sürekli kazanç getirir.

Edit: Reklam yerleşimi de önemli ancak temayı bilmeden tavsiyede bulunmak yersiz ve gereksiz olur içerik ve tema reklam yerleşimi için mühim konular.
Vendetta

kişi bu mesajı beğendi.

mhmtgncdl mhmtgncdl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 8 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Çok teşekkür ederim bilgiler için balık tutmak yerine balık tutmayı öğretiyorsunuz. Dikkatle takipteyim

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

mhmtgncdl adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim bilgiler için balık tutmak yerine balık tutmayı öğretiyorsunuz. Dikkatle takipteyim

Rica ederim elbette tüm sırları vermiyorum ancak elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Herkesin yararlanması adına konuyu belli periyotlarla da güncelliyorum yeri gelmişken Güncel verileri de ekleyeyim

Görüntülenme: 7.7 Milyon
Takipçi sayısı: 35.400
Vendetta mhmtgncdl

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 7 / 58
  • Ticaret 4, (%100)
hocam next butonu olmadan ve ayrıca bir posta 50-60 foto ekleyerek nasıl kazanç sağlıyorsunuz. :) malum next butonu biraz olsun teşvik ediyor insanları. Ayrı sayfada tek olarak açılınca altlı üstlü reklam konabiliyor. Diğer türlü hepsi tek sayfada ilginç :)

mhmtgncdl mhmtgncdl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 8 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Rica ederim elbette tüm sırları vermiyorum ancak elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. Herkesin yararlanması adına konuyu belli periyotlarla da güncelliyorum yeri gelmişken Güncel verileri de ekleyeyim

Görüntülenme: 7.7 Milyon
Takipçi sayısı: 35.400

Hocam öğrenciyim bende ufaktan başladım yardıma ihtiyacım olan yerler var yardımcı olur musunuz ilerde?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al