wmaraci reklam

+160 Milyondan fazla görüntülenme 200k+ takipçi. Yeni hedef 400k takipçi :) Soruları cevaplıyorum

367 Mesajlar 70.680 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DiyarAkengin DiyarAkengin Allah var, Allah yâr! Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster >Front-end Developer
  • Konum Şırnak
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
Pintereste hangi yoldan kazanç elde edilir?

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” /Mevlana/
wmaraci
reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

DiyarAkengin adlı üyeden alıntı

Pintereste hangi yoldan kazanç elde edilir?

Adsense
affiliate, amazon vs.. gibi yollar var

dargman69 adlı üyeden alıntı

hocam merhabalar. pinterestte güncelleme mi geldi. takip - takipçiler menüleri ortadan kayboldu.

Evet o problemi ben de yaşıyorum mobilde problem yok ancak masaüstünde takip edilen takipçi video gibi birçok sekme kaldırılmış community adı altında takipçiler vs.. birleştirilmiş. Büyük hesaplarda da durum aynı. Kontrol ettim.
dargman69

kişi bu mesajı beğendi.

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
hocam sanada çok rahatsızlık verdim, hakkını helal et. bir sorum daha olacaktı. rich pin için, yoast seoyu kurdum. facebook alanını etkin yapıp, pinterest kısmında kodumu ekledim. bu adseten https://developers.pinterest.com/tools/url-debugger/ linki gönderdim. ancak rich pin hala aktif olmadı. yanlış yaptığım bir iş mi var acaba.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

hocam sanada çok rahatsızlık verdim, hakkını helal et. bir sorum daha olacaktı. rich pin için, yoast seoyu kurdum. facebook alanını etkin yapıp, pinterest kısmında kodumu ekledim. bu adseten https://developers.pinterest.com/tools/url-debugger/ linki gönderdim. ancak rich pin hala aktif olmadı. yanlış yaptığım bir iş mi var acaba.

Rich pin sisteminde sorun var. Pinterest mühendislerimiz düzeltmek için çalışıyor tarzında bir açıklama yaptı. Sorunu tek yaşayan siz değilsiniz yani. Halihazırda rich pin kullananlar etilenmedi ancak yeni başvurular ve bazı hesaplar sorun yaşamaya devam ediyor.
dargman69

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Sifirnokta Sifirnokta https://www.stilbul.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Webnesil master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 194 / 116
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam pinterestte aylık 6 milyon gösterime ulaştım tak pinterest hesabım banlanır diye beklerken google adsense hesabım banlandı:)) Hiç bir şekilde reklamlarımı tıklamadın vss yapmadım sadece son zamanlarda sayfa to çok yükselmişti.. Buna bir çare varmı yada başınıza geldimi

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Sifirnokta adlı üyeden alıntı

Hocam pinterestte aylık 6 milyon gösterime ulaştım tak pinterest hesabım banlanır diye beklerken google adsense hesabım banlandı:)) Hiç bir şekilde reklamlarımı tıklamadın vss yapmadım sadece son zamanlarda sayfa to çok yükselmişti.. Buna bir çare varmı yada başınıza geldimi

Spam mi ilerliyordunuz ? Sitedeki sayfa boyutunda reklam orani icerikten daha fazla mi goze carpiyordu? Kullanicilarin yanlislikla reklama tiklama ihtimali var miydi(yani reklam yerlesimi sorunlu olabilir mi?)

Ek olarak hocam burada altina basa basa vurguluyorum ben pinterest site sahibi degilim. Benim sitem her turlu hit alanini degerlendiren bir site. Organik hitim de var. Twitter hitim de instagram da var redditte vs.. sadece pinterest sitelerde adsense banlanma ihtimali cok cok yuksek.
Sifirnokta

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
hocam daha önceki sorularımla başınızı ağrıttım, kusura bakmayın. ancak bir kaç sorum daha olacaktı. cevaplarsanız sevinirim. sistemde tüm işlemlerimi manuel yapıyorum. günde zamanlama yaparak 20 pin giriyorum. etkisi erişim açısından muazzam oldu diyebilirim. gün içinde girilen pin sayısını artırsam zararı olur mu? birde hocam +10 milyon erişimin, ortalama getirdiği hit ne oluyor?

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

hocam daha önceki sorularımla başınızı ağrıttım, kusura bakmayın. ancak bir kaç sorum daha olacaktı. cevaplarsanız sevinirim. sistemde tüm işlemlerimi manuel yapıyorum. günde zamanlama yaparak 20 pin giriyorum. etkisi erişim açısından muazzam oldu diyebilirim. gün içinde girilen pin sayısını artırsam zararı olur mu? birde hocam +10 milyon erişimin, ortalama getirdiği hit ne oluyor?

Fazla arttırmayın. Pin arttıkça etkileşim artacak diye bir kaide yok ben bile günde 30 35 pin giriyorum artık 70k+ hesapla Ek olarak pintereste çok çok büyük bir güncelleme geliyor. 1 2 gün önce rich pin spam pin to pin vs.. konusunda pintereste uzun ve sitemlerle dolu bir mail attım 5 6 saat sonra geri döndüler. "Mühendislerimiz çok çalışlıyor, sizi anlıyoruz Hizmetimizle ilgili şu anda hissettiğiniz gibi hissetmek için tüm haklara sahipsiniz. Yakın zamanda güzel haberlerle sizi bilgilendireceğiz tarzı bir dönüş yaptılar. Umarım bu spamın kökünü kazırlar. Organik olarak içerik üretenlerin kazançları o zaman en az 2 3 kat artacaktır. :) son 2 3 gündür kazançların 3 4 kat arttı. İstedikleri kadar watermark kullansınlar fotoları özgünleştirmeye çalışsınlar pinterest algoritması çok çok değişik bir güncellemeyle geliyor. Dünyadaki belkide bu konuda en iyi algoritma pinterestte emin olun birileri spamdan paraları cukkalasın diye şirketi tehlikeye atmayacak ve son derece katı önlemler alacaklardır.

Twitter da spam devri bitti.
Facebookta spam devri bitti
Instagramda spam devri bitti
Pinterestte de spam devri bitecek. Her türlü önlemli alacaklar almak zorundalar.

Şunu da belirteyim spam yuvalarını yöntemlerini de bizzat pinterest Türkiye ekibine ilettim :) Organik ilerlemeye devam. Sonunda kral biz olacağız
turion 88644

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
hocam detaylı anlatım için teşekkür ederim. çok kısa sürede 1 milyon etkileşime ulaştağım hesap dün askıya alındı. bunu açmanın bir yolu varmıdır? fotalarımın %80'ni özgün fotalardı. instagram üzerinden detaylı araştırmalar yaparak bulduğum fotolardı. başlıklarımda ve içerik yazılarımda hiç bir kopya yoktu. günde ortalama 15 - 20 pin girişini manuel olarak yapıyordum. oto hiç birşey kullanmadım. hiç bir açıklama maili dahi atmadan hesap askıya alındı. bunun sebebi ne olabilir acaba.

Celikpena Celikpena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Müzik Öğretmeni
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
spam konusunun bitmesini bekleyenlerdenim. Günde 20-30---300 site açan manyaklar tanıyorum. Bu enerjilerini organik anlamda harcasalar uzun vadede iyi kazanç sağlayabilirler.
Ben eşime tarifleri yazdıracağım çevirisini yapacağım, resmini çekeceğim , beyefendi gelsin çalsın!
bu arada eline makinesini alıp resim çekmeyen(render motorlarıyla alınan haricinde) her vatandaşta kısmende olsa spamcıdır.Başka platformdan resim çalıp pinterest yüklemek aklamıyor bence. Şikayet edilince zaten kapatılıyorlar.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al