wmaraci reklam

+160 Milyondan fazla görüntülenme 200k+ takipçi. Yeni hedef 400k takipçi :) Soruları cevaplıyorum

367 Mesajlar 70.702 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

dargman69 adlı üyeden alıntı

hocam detaylı anlatım için teşekkür ederim. çok kısa sürede 1 milyon etkileşime ulaştağım hesap dün askıya alındı. bunu açmanın bir yolu varmıdır? fotalarımın %80'ni özgün fotalardı. instagram üzerinden detaylı araştırmalar yaparak bulduğum fotolardı. başlıklarımda ve içerik yazılarımda hiç bir kopya yoktu. günde ortalama 15 - 20 pin girişini manuel olarak yapıyordum. oto hiç birşey kullanmadım. hiç bir açıklama maili dahi atmadan hesap askıya alındı. bunun sebebi ne olabilir acaba.

Güncelleme nedeniyle pinterest algoritmasını tetiklemiş olabilir yeni hesaplar için durum sakat artık. Mail atın isterseniz belki geri dönüş sağlarlar
dargman69

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Backlinkcigeldi adlı üyeden alıntı

Adsense
affiliate, amazon vs.. gibi yollar var

Affiliate ve amazon yöntemleri ile nasıl para kazanıyorsun? Hesap vs açılması gereken bir yer mi var?

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Affiliate ve amazon yöntemleri ile nasıl para kazanıyorsun? Hesap vs açılması gereken bir yer mi var?

Amazon üzerinden hesap açılıyor fakat detaylı bir konu uzun uzun anlatmak gerek youtube da birçok kaynak var. Affiliate için amazon gibi birçok firma var etsy vs... onların sitelerinde gerekli bilgiler yazıyor

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
hocam merhabalar, daha önce size yazmıştım hesabım askıya alındı diye. yeni bir hesap açtım, eski kapanan hesapta sitemi üzerime almıştım. şimdi açtığım hesapta da üzerime almama müsaade etti. bu işlem sizce normal mi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

dargman69 adlı üyeden alıntı

hocam merhabalar, daha önce size yazmıştım hesabım askıya alındı diye. yeni bir hesap açtım, eski kapanan hesapta sitemi üzerime almıştım. şimdi açtığım hesapta da üzerime almama müsaade etti. bu işlem sizce normal mi

almanıza müsade edebilir ancak yeni hesapta ban yiyebilir. Daha önceki yorumlarda da bahsettiğim gibi. Spam azalarak bitiyor. Şu an binlerce hesabı kapattı pinterest birçok spam yöntemini engelledi yaptırımlar çok çok daha ağırlaşacak :) bu yüzden asla spam sayılabilecek bir hamle yapmayın. Organik siteler ve hesaplar çok değerlenecek

Son takipçi güncellemesini de yapayım 100 bine fazla bir şey kalmadı aralık gibi 100k yı göreceğimi düşünüyorum

firatonline firatonline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 35 / 34
  • Ticaret 12, (%100)
Selamlar

1- Fotoğraflarınızı kendiniz mi çekiyor ya da çiziyorsunuz? Diğer türlü her şekilde spama girmiş olmuyor mu?

2- İçerikleriniz ingilizce sanırım, siz mi yazıyorsunuz, yazdırıyor musunuz?

Özellikle ilk sorunun cevabını merak ediyorum. Çünkü instagram veya başka bir yerde yayınlanmış 3 fotoğrafı kolajlamak da spama giriyor. Bunu ne şekilde yapıyorsunuz?

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

FıratYalçın adlı üyeden alıntı

Selamlar

1- Fotoğraflarınızı kendiniz mi çekiyor ya da çiziyorsunuz? Diğer türlü her şekilde spama girmiş olmuyor mu?

2- İçerikleriniz ingilizce sanırım, siz mi yazıyorsunuz, yazdırıyor musunuz?

Özellikle ilk sorunun cevabını merak ediyorum. Çünkü instagram veya başka bir yerde yayınlanmış 3 fotoğrafı kolajlamak da spama giriyor. Bunu ne şekilde yapıyorsunuz?

1-) olmuyor. Kaynaklarindan bizzat maille izin alip sitenizde credit verdiginiz surece spam olmaz. Bunu yapmadiginiz ya da eksik yaptiginiz seyler telif hakkina girer. Spam konusu seçtiginiz kategori ve icerikle alakalı benzersiz bir görsel olmasi sart degil sitenizde detayli anlatim varsa gorseller daha kaliteli bir sekilde sunulmus ve sahiplerinden izin alinmissa kullanmanizda bir sakinca yok.

Ek olarak spamı biraz yanlis anlamissiniz. Eğer siteye saatlerce emek verip icerik hazirlayip kisilerin emeklerine saygisizlik etmeyip credit vererek ve izin alarak icerik olusturuyorsaniz bu spam değildir. Spam sudur. Pinterestte veya herhangi bir sitedeki görselleri izinsiz kullanip dandik bir icerikle(veya iceriksiz) tekrar pintereste iletip hit cekmeye calismak spamdir. Gonderideki gorselin sitenizde bulunmamasi yani kullanicilari yanlis gorselle yonlendirmek spamdir. Cok fazla pin girmekte spamdir. Siz pinterestteki buyuk hesaplarin tamaminin iceriklerini bizzat kendilerinin mi olusturdugunu saniyorsunuz? :) böyle bir sey yok. Ha benim saydigim seyleri yapmak zaten bolca emek istiyor. %99un yapamayacagi bir yöntem.

2-) ben yazıyorum.
firatonline

kişi bu mesajı beğendi.

ibrahim2784 ibrahim2784 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 561
  • Beğeniler 647 / 118
  • Ticaret 8, (%100)
Pinlerin
En son Pinlerinize yönelik istatistikleri görün ve hedef kitlenizi büyütmeleri için onlara sponsor olun
+%49
56,7bin
Gösterimler
-%21
361
Kaydetmeler
+%104
55
Bağlantı tıklamaları
8,8bin
Aylık görüntüleyenler
807
Takipçiler
Hocam bu istatistikler iyimi sizce 5 aylık hesap

• Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

ibrahim2784 adlı üyeden alıntı

Pinlerin
En son Pinlerinize yönelik istatistikleri görün ve hedef kitlenizi büyütmeleri için onlara sponsor olun
+%49
56,7bin
Gösterimler
-%21
361
Kaydetmeler
+%104
55
Bağlantı tıklamaları
8,8bin
Aylık görüntüleyenler
807
Takipçiler
Hocam bu istatistikler iyimi sizce 5 aylık hesap

Benim hesapta şubatta kasılmaya başlandı 8 aylık vs.. 56 milyon su an oradan hesap edebilirsiniz. Daha iyisi olabilir 5 ay icin 57k dusuk bence.
ibrahim2784

kişi bu mesajı beğendi.

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
16k takipçi 220k aylık görüntülemesi olan hesap ne kadar eder bilen var mı?

Youtube: NovaMobi Teknoloji
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al