wmaraci reklam

Özgün içerikle, Pinterest uğraşmaya değer mi?

9 Mesajlar 945 Okunma
wmaraci reklam

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar. Mimarım. Aktif olarak çalışmaktayım. 3 boyutlu mekan tasarımı, modelleme ve render konusunda oldukça iyiyim. Halihazırda bir kaç websitem mevcut farklı sektörlerde.

iç mekan, dış mekan, bahçe tasarımı gibi farklı konseptlerde tasarım yapıp farklı açılardan çokça render alıp(malzeme ve obje de değiştirerek mekanda farklı denemeler yapma şansımda var tabi ki) paylaşma gibi bir düşüncem mevcut.

pinterestte bu konuda durum nedir? tasarım ve dekorasyon alanında ilgilenmeye değer mi? Ek gelir oluşturma şansı var mı?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
TR icerik ile degmez.Resimlere Yabanci icerik yazarak guzel kazanc saglayabilirsin

evoura evoura WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 33 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
ingilizce içerik çalışıyorum. 1 haftada 800 etkileşim aldım ama linke tıklayanlar 2 kişi. uzun vadede iş yapar

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
İngilizce içerik üretirseniz emeklerinizin karşılığını alırsınız. Pinterest'de bir şeyler elde edebilmek içinse 1-2 ay sabırla rich pin atmanız gerekiyor. Sonrasında pinleriniz daha fazla kişiye ulaşmaya başlıyor.

wmaraci

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Çok iyi kazanç sağlayanlar var. Yapabileceğinize inanıyorsanız neden olmasın

AnlatBakim AnlatBakim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SMMM
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Y** M**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyla alakasız olucak ama free stock sitelerinde çalışmalarınızı yükleyebilirsiniz 3 5 dolar indirme bedeli koyup satış gelmesini bekleyebilirsiniz. Ya da freelance sitelerinde alanınızla alakalı iş ilanları oluşturabilirsiniz.

BurakTURKK BurakTURKK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya & PTC Expert
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 21 / 16
  • Ticaret 8, (%100)
Tasarım, incik boncuk, desen, görsel sanatlar tarzı uğraşlar için Pinterest bayağı iyi durumda. Azmederseniz iyi sonuçlar yakalayabilirsiniz.

webobur webobur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 14 / 82
  • Ticaret 3, (%100)
2000 pin atıp 100 200 hitle 40 50 tl civarı kazandırıyor pinterest yabncı içerik siteler pinlerin 100 tanesi tutsa yetiyor yani. sizin işe gelecek olursak maksimum 1000 pin atmanız ve görsellerin gerçek anlamda dikkat çekici olması gerekyor ki aynı oranları yakalayın bu işi tr site ile yapacağım derseniz uğraşmaya değmez derim

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Cevaplar için teşekkürler.

İllaki para kazanayım diye bir derdim yok açıkçası. İş durumum iyi çok şükür. Halihazırda web sektöründe yatırımlarım olduğu için "ek kaynak" yaratması açısından düşünmüştüm sadece.

Yabancı dilim iyi seviyede. Amacım ingilizce bir site açmak ama türkiye pinli adsense hesabına sahibim. geliri etkiler mi bilmiyorum.

Stock sitelerini ufak tefek denedim. Satış başı çok az ücret veriyorlar ve bir kaç resimle gelir elde etmek nerdeyse imkansız. Çünkü gözlemim şu yönde ki insanlar ücretli stock görsel satın alınca aşırı didikliyor. oldukça büyük bir portfolyo ile anca gelir elde edilebiliyor.

Freelance sitelerle vs uğraşmama gerek yok çok şükür. Mevcut piyasada işlerim yoğun.

Bir yandan arşiv oluşturmaya başladım. Bir sahne oluşturup(veranda/bahçe), sırasıyla sahnedeki objeleri, materyalleri değiştirerek farklı açılardan render aldım biraz.

Ayrıca atıyorum bir villa ya da yapı cephesi oluşturup, cephe üzerinde farklı renkleri ve materyalleri deneyerek farklı ve çok sayıda render almak üzerine bir konsept düşünüyorum.

Elimdeki yaptığım projeleri yüklesem geniş bir arşive sahibim fakat tamamı uygulanmış/satılmış projeler. Paylaşmayı etik bulmadım.

Siteyi açmak konusunda da acele etmeyeceğim. Biraz arşiv oluşturup daha sonra site açmayı düşünüyorum. Sanırsam bu şekilde daha doğru olacak.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al