wmaraci reklam

Pin to pin nedir? Ve legal mi?

12 Mesajlar 3.939 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)

kodshop adlı üyeden alıntı

Aslında bu gerçekten çok karmaşık bir işlem ve yasal olarak ilerlemek istiyorsan tamamen her anlamda özgün olman gerekiyor bana kalırsa web sitene eklemiş olduğun resme bir kaynak çıkmaktansa sayfana bir iletişim kısmı oluşturup oradan telif hakkı için bir şeyler ürete bilirsiniz.
imzam üzerinde ki siteyi incelerseniz ne demek istediklerimi az çok anlaya bilirsiniz.

Kaynak için bize ulaşın telif için ulaşın ya da gönderi size aitse kaldırılmasını istiyorsanız bize ulaşın vs.. gibi şeylerin zerre kadar yararı yok. Kimse kendi ürettiği içerik için size zaman ayırmak zorunda değil. Direkt report eder bu da hesabın kapatılmasına sebep olur hatta adsense bile tehlikeye girer. Yani bu bir çözüm değil. Zaten sosyal medya platform kurallarında bu da açıkça belirtilmiş...

wmaraci
reklam

forumcu1 forumcu1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 400
  • Beğeniler 26 / 101
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam benim bildiğim kadarı ile anlatıyım otomatik eklentiler kuruyorlar iki yada üctane bir tanesi pinterestten içeriği alıyor kendi sitesinde farklı bir eklenti ile oluşturuyor tabi sadece görselini ve sonra aynı içeriği pintereste pinliyor twitterdaki gibi twitliyor diyebiliriz :) tabi sürekli aynı döngü var ve farklı sitelerle farklı alt domainlerle bunu yapıyorlar pinterestten de bir süre sonra ziyaretci gelmeye başlıyor burada googlenin önlemleri var ne bunlar sayfada yazı içeriği az ise reklam gösterimini kısıtlıyor ve hit sürekli sosyal medyadansa hesabı kapatabiliyor veya reklam sunumunu devre dışı bırakıyor. pinterest ise sürekli otomatik aynı zamanda içerik girdiği için pinterest hesabını kapatıyor .neden yüksek tbm kazandıkları ise bence adam diyelim kozmetik sitesi oluşturuyor ve pinterestten kozmetik ile ilgili konuları çekip pinliyor ziyaretcide yabancı çekilen konuda yabancı olunca siteye gelip tıklarsa tbm çok oluyor ziyaretcinin çerezleri o konu üzerine olunca :) benim kendi sitemde 2 bin konu var bunları otomatik pinleme sistemi ile 1 saate bir kendi pinterest hesabıma pinliyorum 2 haftada 2 bin gösterim 7 etkileşim var mesela
msn560 Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

Php Scriptler https://www.phpscripttr.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al