wmaraci reklam

Pinterest ayağına milleti yoluyorlar mı ?

77 Mesajlar 10.424 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sp3s1al sp3s1al WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 64 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar pinterest'i 1 sene falan denedim ben herkes bir konuya sonuna kadar hakim olamaz ama bilmediğim belki çok şey var ama

forumlarda görüyorum pinterest site kurulumu keyword hizmeti veriyoruz ayağına çok paralar istiyorlar insanlardan

ben mi yanlış biliyorum

pinterest'den bir hesap açıp internet sitesi bağlayıp hangi kategori ise o konuda pinlemeye başlıyoruz bunun neyini paraya çevirdiler anlamadım

bilmediğimiz birşey varsa söyleyin pinterest hesabı açmak ücretsiz internet sitesini kendimiz açıyoruz kategoriyi de kendimiz seçiyoruz siteyi de bağlıyoruz

para olayı işin içine nerde giriyor ben onu anlamadım

forumlarda sürekli görüyorum ne yapıyor bu arkadaşlar ekstra olarak ve bunun karşılığında ücretli hizmet veriyorlar bilmediğimiz birşeyler varsa bilelim

wmaraci
reklam

ersa111 ersa111 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 0 / 90
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam yüksek tbmli fakat çok bilinmeyen keywordleri bulup onun hakkında çalışma yapıyorlar ondan para istiyorlar.

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
Pinterest site kurulumu bence gayet uygun. Adamlar siteyi normal siteden daha ucuz fiyata kuruyorlar. Önemli olan anahtar kelime. Onu yüksek fiyata satmaları gayet normal.

Siz SEO için neden para ödersiniz? O hesap. Forumlarda herkes yazı paylaşıp backlink alabilir. Ama iş orada bitmiyor.

Bilgi paha biçilemezdir.

• Üyelik 16.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 64 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
ersa111 nasıl bir çalışma hocam bu birine mesaj attım nasıl olacak diye eğitim setim var diyor bu sefer de olayı öğrenelim mantıklı birşeyse denenir yani pinterest içi keywordler ile sitemize trafik çekecez olay bu mu

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 64 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

anilcagliyan adlı üyeden alıntı

Pinterest site kurulumu bence gayet uygun. Adamlar siteyi normal siteden daha ucuz fiyata kuruyorlar. Önemli olan anahtar kelime. Onu yüksek fiyata satmaları gayet normal.

Siz SEO için neden para ödersiniz? O hesap. Forumlarda herkes yazı paylaşıp backlink alabilir. Ama iş orada bitmiyor.

Bilgi paha biçilemezdir.

pinterest site dedikleri bir pinterest hesabı açıyorlar sonra internet sitesi açıyorlar internet sitesini pinterest'e bağlıyorlar buna mı deniliyor pinterest site diye

anilcagliyan anilcagliyan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 331 / 333
  • Ticaret 11, (%100)
sp3s1al wordpress eklentileri ile herşey otomatik hale geliyor. Pinterest üzerinde yer alan içeriği sizin web sitenizde paylaşıyorlar. Sizin web sitenizde paylaştığınızı da sosyal medya hesaplarında paylaşıyorlar. Tamamı eklenti ile yapılıyor. Pin to pin sistemi.
Siz hiçbir şey yapmıyorsunuz. Ama standart ana kelimeler para kazandırmaz.

• Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 0 / 90
  • Ticaret 7, (%100)
Hayır Onlar size pinterest sitesinin nasıl açıldığını gösteriyor. nasıl pin yapacağını felan. Çok bir zorluğu yok. bir site açıyorsun örneğin ingilizce car aylık aranması 1 milyon diyelim işte rekabet çok yok tmb 2 3 tl veriyor zaten illagel google öğrenirse adsansenin kapatıyor. sonra pinterest hesabı açıyorsun Rent A Car mesela koyuyorsun ismini her iki saate bir resimleri çekiyorsun bir siteden pintereste pinliyorsun buradan sana hit geliyor. ilk başlarda çok gelmesede sonralara doğru iyi git geliyor. 6k 7k kazanan insanlar var. Car keywordu yerine işte pintersetti en çok kızlar kullandığı için kızlar için keyword analizi yapıyorlar onları satıyolar.

Bende eğitim modülü vardı 25TLye aldıydım çok uğraşmadım ama zor geldi .d biri isterse 25 TLye verebilirim bir kereliğe mahsus :D

• Üyelik 16.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 64 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

anilcagliyan adlı üyeden alıntı

sp3s1al wordpress eklentileri ile herşey otomatik hale geliyor. Pinterest üzerinde yer alan içeriği sizin web sitenizde paylaşıyorlar. Sizin web sitenizde paylaştığınızı da sosyal medya hesaplarında paylaşıyorlar. Tamamı eklenti ile yapılıyor. Pin to pin sistemi.
Siz hiçbir şey yapmıyorsunuz. Ama standart ana kelimeler para kazandırmaz.

bazı soru işaretlerine cevap niteliğinde açıklamalar hocam teşekkürler bu sadece wordpress ile mi oluyor peki

• Üyelik 16.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 64 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

ersa111 adlı üyeden alıntı

Hayır Onlar size pinterest sitesinin nasıl açıldığını gösteriyor. nasıl pin yapacağını felan. Çok bir zorluğu yok. bir site açıyorsun örneğin ingilizce car aylık aranması 1 milyon diyelim işte rekabet çok yok tmb 2 3 tl veriyor zaten illagel google öğrenirse adsansenin kapatıyor. sonra pinterest hesabı açıyorsun Rent A Car mesela koyuyorsun ismini her iki saate bir resimleri çekiyorsun bir siteden pintereste pinliyorsun buradan sana hit geliyor. ilk başlarda çok gelmesede sonralara doğru iyi git geliyor. 6k 7k kazanan insanlar var. Car keywordu yerine işte pintersetti en çok kızlar kullandığı için kızlar için keyword analizi yapıyorlar onları satıyolar.

Bende eğitim modülü vardı 25TLye aldıydım çok uğraşmadım ama zor geldi .d biri isterse 25 TLye verebilirim bir kereliğe mahsus :D

ama illegal diyorsun da pinterest de siteyi pinterest hesabına eklemek için kodu panele yapıştırmak zorundasın otomatik google'in haberi olur hocam bu işten

• Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 0 / 90
  • Ticaret 7, (%100)

sp3s1al adlı üyeden alıntı

ama illegal diyorsun da pinterest de siteyi pinterest hesabına eklemek için kodu panele yapıştırmak zorundasın otomatik google'in haberi olur hocam bu işten

İllagel tabi hocam google onay vermez o sitelere. versede çook çook nadir. zaten başka bir sitesinin adsanse kodları ile dönüyor olay.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al