wmaraci reklam

Pinterest Hesabım Askıya Alındı

35 Mesajlar 7.191 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

alihanozan1 alihanozan1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 323
  • Beğeniler 98 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
hocam resimlere tıklayın tarzı bişey yazdın mı

wmaraci
reklam

yusufcc07 yusufcc07 pillowcenter.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 1, (%100)
(son bir haftadır pintereste girmedim.) Her gün 5-10 görsel paylaşıyordum. Bir iki gün aralıklarla 50-100 kişi takip ediyordum. Herhangi bir sorun yok. 2017 yılında açmıştım sanırım öyle hatırlıyorum.

Başka bir durumdan kaynaklanıyor olabilir mi sizinki hocam.

www.luikin.com

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Bazı görsellere kırmızı dikdörtgen falan eklemiştim. Fotoğraftaki ince ayrıntı için oraya odaklanılsın dikkat çeksin diye. Bundan kaynaklıda olabilir.

Selfkan Selfkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Planlamaci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Bir karşı tebligat gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. Karşı tebligatınızla ilgili işlem yapabilmemiz için, Dijital Binyıl Telif Hakları Yasası ("DMCA") tarafından gerekli görülen bütün bilgileri sağlamanız gereklidir.

Gerekli adımları aşağıdaki bağlantıda, "Karşı Tebligat Nasıl Verilir" başlığı altında bulunan listeden takip edebilirsiniz.

https://policy.pinterest.com/copyright

Karşı bildiriminiz şu bölümleri içermediğinden ötürü eksik kabul edildi:

- "Yalancı tanıklık hükmü altında içeriğin hatalı olarak kaldırıldığına hüsnüniyetle inandığınızı ifade eden bir beyan. "

- "Adresin bulunduğu yargı bölgesi için Federal Bölge Mahkemesi'nin yargılama yetkisini ya da adresiniz ABD dışındaysa Pinterest'in mevcut bulunabileceği herhangi bir yargı bölgesini kabul ettiğinizi ve (c)(1)(C) alt hükmü uyarınca ilk iddiada bulunan kişinin veya bu kişinin temsilcisinin yargı sürecini başlatma tebliğini kabul edeceğinizi belirten bir beyan"

Lütfen yukarıda istenen bilgileri ekler misiniz? Formalite gibi görülebilir ancak bu bilgileri edinmek, bildiriminizin tutarlı olduğunu ve yalancı tanıklık hükmü altında kaldırılan içeriğin asıl hak sahibi olduğunuzu veya materyalin hatalı olarak kaldırıldığına hüsnüniyetle inandığınızı göstermesi anlamında önemlidir. Karşı tebligatın bütün bölümleri olmadan işlem yapamayız.

Eksiksiz bir karşı tebligat aldıktan sonra, talebinizi inceleyip o noktada gerekli işlemleri yapabiliriz.

Pinterest DMCA'ya göre hazırlanan bildirim veya karşı bildirimlerde öne sürülen iddiaların doğruluğuyla ilgili bir yargıda bulunmaz. Eksiksiz sunulan bildirim ve tebligatlara aynı saygıyı gösteriyor, iki durumda da DMCA'nın gerektirdiği işlemleri uyguluyoruz.

Anna | Pinterest
Yardimci olabilecek varmi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Yeni hesaplarda direkt takibe takip yaparsaniz ban yersiniz. Önce pano oluşturun 1 2 hafta pano girin gunde 50 100 pin girip en az 10 farkli pano olusturun sonra baslarsiniz kasmaya
sosyalilgi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al