wmaraci reklam

Pinterest Hesabım Askıya Alındı

35 Mesajlar 7.240 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Arkadaşlar merhaba,

Yabancı kategori çalışıyorum, Görseller üzerinde düzenlemeler yaparak paylaşım yapıyorum. 3 4 Saatte bir paylaşım yapıp başlık, açıklama ve etiketleri özgün olarak giriyorum. Bunun dışında pintereste zaman zaman girdiğimde 10-15kişiyi takip edip bırakıyorum. Bu sabah hesabıma girdiğimde hesabımın askıya alındığı uyarısı ile karşılaştım. Pinterest hesabım web sitem ile onaylı. Pinlerim siteme yönlendiriliyor. Günlük olarakta düzenli şekilde istatistiklerimi takip ediyorum.

Pintereste yeniyim henüz bir hafta oldu. Aslında beklediğimden çok daha fazla verim aldım ve yeni açtığım siteme günlük +300 trafik çekiyordum. +1K takipçim olmuştu ve toplam 37 pinim bulunuyor. Pinlerimden bir kaçı +10k gösterim almıştı diğerleride ortalama 400-500 gösterim arası.

Benim tahminimce 10-15 kişiye takip isteği gönderdiğim için askıya alındı. Fakat bilmediğim farklı bir konuda olabilir yada gözden kaçardığım. Bu platformde çünkü çok yeniyim. Hesabı askıdan kurtarmanın bir yolu varmıdır ? Pintereste mail attım. Mail içeriğinde spam yapmadığımı normal olarak paylaşım yaptğımı hesabımın incelenmesi gerektiğini belirttim. Askıdan kurtulmam içni neler yapmam gerek ? Bu konuda bilgili arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa şimdiden teşekkür ederim.

Gelen mail içeriği şu şekilde ;

We wanted to let you know we suspended your Pinterest account because of some activity we believe goes against our spam policies.

On Pinterest, spam includes saving lots of unwanted or repetitive stuff, trying to game our systems, or posting fraudulent, deceptive or unsolicited commercial messages. We block spam like this because it creates a bad experience for other people on Pinterest.

If you think we made a mistake, please click this link, and we will review your account within 48 hours.

Please note that the link above will expire after 7 days.

The Pinterest Team

GÜNCELLEME: Hesabı açtıramadım malesef. Aynı sektörde yeni hesapla devam ediyorum. Aynı işlemleri yapmama rağmen bu sefer çok yavaş ilerliyor. Bu arada adsense hesabımda onaylandı reklamlar görüntülenmeye başladı :)

wmaraci
reklam

LinkPicture LinkPicture WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kontrolör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 16 / 102
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ne yaptın da her paylaştığın Fotoğraf okadar hit aldı
(Takipe takip den Ban yemis olabilir misin )

Resim Linki Almanın En Kullanışlı Yolu LinkPicture.com

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
LinkPicture Başlık açıklama ve etiketleri görsel ile ilgili girmekten başka birşey yapmadım. Zaten paylaştığım bir kaç pin'in hit alması hesabı biranda yükselişe geçirdi. Çünkü pinlerden bi tanesini en son 68 kişi panosuna kayıt etmişti.

Bir hevesle girdim pintereste site kurulumunu falan herşeyi bitirdim. 2 ay araştırma yapmıştım domain ban olayından korkum vardı. Bu nedenle çok titiz davrandım ama yinede askıya alındı. Kategori nedeniyle spama girdiğimi zannetmiyorum çünkü yüzlerce kişi benim kategorimdeki gibi paylaşımlar yapıyor. Hatta benden daha kötü paylaşımlar yapıp halen hesabı aktif olanlar var.

• Üyelik 28.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kontrolör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 16 / 102
  • Ticaret 0, (%0)

07ibrahim07 adlı üyeden alıntı

LinkPicture Başlık açıklama ve etiketleri görsel ile ilgili girmekten başka birşey yapmadım. Zaten paylaştığım bir kaç pin'in hit alması hesabı biranda yükselişe geçirdi. Çünkü pinlerden bi tanesini en son 68 kişi panosuna kayıt etmişti.

Bir hevesle girdim pintereste site kurulumunu falan herşeyi bitirdim. 2 ay araştırma yapmıştım domain ban olayından korkum vardı. Bu nedenle çok titiz davrandım ama yinede askıya alındı. Kategori nedeniyle spama girdiğimi zannetmiyorum çünkü yüzlerce kişi benim kategorimdeki gibi paylaşımlar yapıyor. Hatta benden daha kötü paylaşımlar yapıp halen hesabı aktif olanlar var.

İlginç hocam ,ben de yeniyim Pinterest de
İki haftadır ara ara paylaşım yapıyorum , 20-30 gösterim var tıklanma 1-2 :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Ben 2 aydır araştırıyorum. Eğitim seti satanlar var fakat ben eğitim almadım. Wordpres ve içerik konusunda tecrübeliyim. Kendi kendime denemeler yapıyorum. Hatta tık oranını artıracak bazı özellikler keşfettim. Belki eğitim seti yapsam hoca olurum diyomuşum :D

• Üyelik 28.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kontrolör
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 16 / 102
  • Ticaret 0, (%0)

Ben 2 aydır araştırıyorum. Eğitim seti satanlar var fakat ben eğitim almadım. Wordpres ve içerik konusunda tecrübeliyim. Kendi kendime denemeler yapıyorum. Hatta tık oranını artıracak bazı özellikler keşfettim. Belki eğitim seti yapsam hoca olurum diyomuşum :D

Belki sitenizde veya wm de güzel bir yazı yazarsiniz
Bizde okur faydalanırız

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Aslında yazdım ama paylaşmadım. Çözmem gereken birkaç konu daha var toparlayıp Pinterest'e başladığım günden itibaren neler yaptım açıklamalı olarak paylaşacağım.
BakalimBilelim omercelik12

kişi bu mesajı beğendi.

aOktemer aOktemer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Worker
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 78 / 56
  • Ticaret 3, (%100)
Bende yaklaşık 1 aydır pinterestle uğraşıyorum, ortalama 500-750 gösterim oluyor fakat tık alamıyorum. Konularım herkesde olduğu gibi saç modelleri ve makyaj. Tık oranı arttıracak taktiği burada veya özelden paylaşma şansınız var mı hocam? Bir umuttur Pinterest :)

indirimkuponlari.site

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
aOktemer whatsap grubu oluşturma düşüncesindeyim hızlı iletişim için paylaşım yapabiliriz. Fakat wmaracını asla es geçemem burada baştan sona pintereste başladığım günden itibaren çok ciddi bir konu hazırlayacağım.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)

istatistiklere nasıl bakıyorsun tek tek görsellerin üzerine tıklayıp mı yoksa bir arayüzü mü var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al