wmaraci reklam

Yazılıma yeni başlıyorum. Birkaç sorum olacak.

7 Mesajlar 755 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kurtulusa Kurtulusa İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 124 / 124
  • Ticaret 42, (%100)
Udemy'den ilk kursumu almak istiyorum. "Komple Web Geliştirici Kursu : Front-end ve Back-end Kodlama" kursuyla giriş yapıp diğer dillere geçmek istiyorum. Sorularım şunlar;
- Udemy'den satın aldığım kursu kullanım sürem var mı? 1 sene sonra girip bugün aldığım kursu izleyeblir miyim?
- Android uygulamaları yazmak için ilk olarak hangi konuda eğitim almalıyım? Android O mobil geliştirme kursu var, sizce uygun mu?
- Python ile neler yapılabilir? Başlangıç için uygun mu? Front-End ve Back End kodlama kursunda (zaten bilgi sahibi olduğum) CSS, HTMT, JS'yi öğrendikten sonra Python öğrenmeye başlayabilir miyim?

wmaraci
reklam

zekaigulin zekaigulin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bu yolun yolcusu
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Z** K**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 63 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Temel programlama hocam ilk durağın orası

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)
Aldığın kursun yanında süresi yazıyor zaten kendin bakabilirsin; Ömür boyu erişim yazanlarda site açık olduğu sürece dilediğin zaman ulaşabilirsin.

Kursları incelediğinde orada gereksinimler bölümü var. Yazılım için programdan tut da hangi dilleri bilmen gerektiğine kadar her şeyi yazıyor zaten. Şimdi baktım birine, Temel Java ve XML bilgisine sahip olman gerektiği yazıyor. Sen bu dillere sahip misin?

Buradan neler yapılabileceğini öğrenebilirsin adamlar yazmış.

Sorularının cevaplarına ulaşmak bu kadar kolay iken neden başlık açma ihtiyacı duyduğunu anlamamış olsam da umarım sorularına cevap verebilmişimdir.

• Üyelik 04.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 124 / 124
  • Ticaret 42, (%100)

HeadCMoon adlı üyeden alıntı

Aldığın kursun yanında süresi yazıyor zaten kendin bakabilirsin; Ömür boyu erişim yazanlarda site açık olduğu sürece dilediğin zaman ulaşabilirsin.

Kursları incelediğinde orada gereksinimler bölümü var. Yazılım için programdan tut da hangi dilleri bilmen gerektiğine kadar her şeyi yazıyor zaten. Şimdi baktım birine, Temel Java ve XML bilgisine sahip olman gerektiği yazıyor. Sen bu dillere sahip misin?

Buradan neler yapılabileceğini öğrenebilirsin adamlar yazmış.

Sorularının cevaplarına ulaşmak bu kadar kolay iken neden başlık açma ihtiyacı duyduğunu anlamamış olsam da umarım sorularına cevap verebilmişimdir.

Sorduğum sorulardan sadece ilk sorum dikkatsizlikten görmediğim bir sey. Diğerleri tecrübeli kişilerden duymak istediğim konular. Bahsettiğin siteye daha önce rastlamis ve incelemiştim araştırma yaparken. Ancak belki bilmedigim bir şey söyleyen olur diyerek konu açtım. Madem seni rahatsiz ediyor bu konuyu açmam, keske cevap yazarak vakit kaybetmeseydin. Yine de sağol bilgiler için.

EDİT: Sorduğum soruların net ve tek cevabı yok. 2+2=4 gibi değil. Daha önce bu yoldan geçen insanların deneyimlerini ve tavsiyelerini merak ettim.
HeadCMoon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

rapcrown rapcrown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Php Developer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 5 / 32
  • Ticaret 3, (%100)
Bence ilk önce ne yapmak istediğini belirlemelisin o dili biliyim bunu öğreniyim diye birşey ile yola çıkma.Daha sonra kafanı çok vurursun.Mobil programlama yapmak istiyorsan ilk önce c# ve java dan başla ki bi alt yapın olsun ve kodların mantığını kavra öbür türlü gidiyim öğreniyimle birşey yapamazsın.
Kurtulusa

kişi bu mesajı beğendi.

HeadCMoon HeadCMoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 364
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 12, (%100)
Rahatsız ettiğini nerden çıkardın ki? :) Rahatsız olmuş olsam cevaplamazdım haklısın. Sadece anlam veremediğimi belirttim. :)

Neyse, kolay gelsin!
Kurtulusa

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 124 / 124
  • Ticaret 42, (%100)

rapcrown adlı üyeden alıntı

Bence ilk önce ne yapmak istediğini belirlemelisin o dili biliyim bunu öğreniyim diye birşey ile yola çıkma.Daha sonra kafanı çok vurursun.Mobil programlama yapmak istiyorsan ilk önce c# ve java dan başla ki bi alt yapın olsun ve kodların mantığını kavra öbür türlü gidiyim öğreniyimle birşey yapamazsın.

Teşekkürler, faydalı bir bilgi oldu benim için. Bunu dikkate alicam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al