Facebok sayfa otomatik beğeni programmı ?

11 Mesajlar 2.448 Okunma
smmexpress

csnv5353 csnv5353 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Gıda Mühendisi - C Sınıfı İSG
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 47 / 99
  • Ticaret 37, (%86)
Merhaba arkadaşlar.Sosyal ağlar bölümünde 5 tl ye 5 k üye falan illaki görmüşşünüzdür.Bu programlamı oluyor?Güvenlimidir sayfa için? bunun hakkında bilgi almak istiyorum.ticaret için değil film sitemin sayfasını arttırmak için öğrenmem gerek bunu malum öğrencilik :D Varsa bilgi verebilecek bunu öğretebilecek özelden ulaşmanızı rica ediyorum.Parayla öğretecek olursada uygun bir fiyat olur düşünebilirim.Konuyu nereye açacağım konusunda tereddütte kaldım yanlış olduysa kusura bakmayın..İyi forumlar...

wmaraci
reklam

• Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 47 / 99
  • Ticaret 37, (%86)
ben 5k falan yaptırdım bkaç kez bakalım ama nasıl oluyor bilmiyorum

KartPazar KartPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ön Ödemeli Kart Satışı
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1135
  • Beğeniler 160 / 373
  • Ticaret 16, (%100)
Bir çeşit hile ile oluyor. Çeşitli yollarla insanların tarayıcılarına bir eklenti indirmelerini sağlıyorlar. Daha sonra o eklenti ile insanların hesaplarını kontrol ediyorlar.

amthzrsln amthzrsln WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek özel bir şirkette müşteri temsilcisiyim
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 14 / 10
  • Ticaret 38, (%100)
paneller oluyor o paneldeki kullanıcılar otomatik olarak sayfayı beğendirtiliyor. Çok kaliteli olmuyor çünkü bir çoğu vazgeçiyor.

wmaraci
wmaraci

projeyardim projeyardim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Mimar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 107
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
En güzel ve sağlam üye çoğaltma işi zaman ve emek gerektirir hocam. Sayfanızı açın ve sayfada günde örneğin her saat başı film içerikli resimler ve resim üzerine kısa açıklama tarzı yazılar yazarak insanlara sunum yapım. Gün geçtikte eğer düzgün paylaşım yaparsanız üyeleriniz çoğalacak ve bu üyeler de gönül rızası ile sayfanızı beğendikleri için sayfa sayınızda düşüş olmayacaktır. Tabi vaktiniz yok ve bu işi kısa ve hızlı yönden yapmak istiyorsanız tabiki sizin tercihinizdir. Para ile yaptırdığınız zaman sizin de tahmin ettiğiniz gibi çoğu zaman üye ayrılmaları söz konusu oluyor çünki üyelerin genelde yüzde 85 sayfayı beğendiklerinden bile haberdar olmuyor ve siz bi paylaşım yaptığınızda " ben ne zaman beğenmişim bu sayfayı deyip" ilgi alanına da hitap etmeyen bir sayfa ise anında sayfadan ayrılıyorlar.
csnv5353

kişi bu mesajı beğendi.

www.projeyardim.com

baroon90 baroon90 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
ben 10 k üye aldım 10 tl ye bi anda sayfa 10 k oldu 3 saat sonra 1k ya düştü gereksiz facebook reklamı veriyorum artık istediğim bölgeye şuanda 300 tl reklam verdim ve sayfam 7k sadece kendi şehirimden ve beğenen çıkmıyor

veyselfurkan veyselfurkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Bazı siteler Token adresimiz ile hesaplarımızı kontrol edebiliyor.

Çoğu insan faceobok sayfa beğendirme, durum beğendirme için Token adreslerini bu üçkağıtçı sitelere veriyor.

Şimdi yeni çıkan hile sisteminde sahtekar siteler ele geçirdikleri token adreslerini sitelerinin tanıtımını yapmak için kullanıyor. Bazı yorumların sonunda 1,5,25,50 gibi sayılar var.

Bu o kişinin hesabındaki 25. yorum atışları demek.

Token: Facebook hesabımızdan herhangi bir uygulamaya giriş yapınca tüm izinlerin verildiği url adresi.

ApranaX ApranaX E-ticaret Yöneticiliği Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek E-ticaret Yöneticiliği
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 77 / 76
  • Ticaret 0, (%0)

veyselfurkan adlı üyeden alıntı

Bazı siteler Token adresimiz ile hesaplarımızı kontrol edebiliyor.

Çoğu insan faceobok sayfa beğendirme, durum beğendirme için Token adreslerini bu üçkağıtçı sitelere veriyor.

Şimdi yeni çıkan hile sisteminde sahtekar siteler ele geçirdikleri token adreslerini sitelerinin tanıtımını yapmak için kullanıyor. Bazı yorumların sonunda 1,5,25,50 gibi sayılar var.

Bu o kişinin hesabındaki 25. yorum atışları demek.

Token: Facebook hesabımızdan herhangi bir uygulamaya giriş yapınca tüm izinlerin verildiği url adresi.

diyelimki bunu yaptım bu tokeni nasıl kaldırabiliriz?

veyselfurkan veyselfurkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 4 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

ApranaX adlı üyeden alıntı

diyelimki bunu yaptım bu tokeni nasıl kaldırabiliriz?

Token kaldırılamaz. Her facebook hesabının bir Token adresi vardır. Bu Token adresi uygulamaya izin verdiğimizde açığa çıkar.
Biz token'i kaldırana kadar zaten site 100-150 tane yorumu atıyor.
Bir ihtimal bu sayfadan izin verdiğimiz uygulamayı kaldırarak onları engelleyebiliriz.

• Üyelik 18.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 47 / 99
  • Ticaret 37, (%86)

projeyardim adlı üyeden alıntı

En güzel ve sağlam üye çoğaltma işi zaman ve emek gerektirir hocam. Sayfanızı açın ve sayfada günde örneğin her saat başı film içerikli resimler ve resim üzerine kısa açıklama tarzı yazılar yazarak insanlara sunum yapım. Gün geçtikte eğer düzgün paylaşım yaparsanız üyeleriniz çoğalacak ve bu üyeler de gönül rızası ile sayfanızı beğendikleri için sayfa sayınızda düşüş olmayacaktır. Tabi vaktiniz yok ve bu işi kısa ve hızlı yönden yapmak istiyorsanız tabiki sizin tercihinizdir. Para ile yaptırdığınız zaman sizin de tahmin ettiğiniz gibi çoğu zaman üye ayrılmaları söz konusu oluyor çünki üyelerin genelde yüzde 85 sayfayı beğendiklerinden bile haberdar olmuyor ve siz bi paylaşım yaptığınızda " ben ne zaman beğenmişim bu sayfayı deyip" ilgi alanına da hitap etmeyen bir sayfa ise anında sayfadan ayrılıyorlar.

haklısın hocam zaten öyle yapıyorum doğal artışım var fakat sayfam ne kadar çok olursa hitim artıyor dedğin gibi replikler falan paylaşıyorumda daha hızlı artmasını istiyorum.Parayla yapanlar nasıl yapıyor onu öğrenmek istedim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al