projeyardim adlı üyeden alıntı

En güzel ve sağlam üye çoğaltma işi zaman ve emek gerektirir hocam. Sayfanızı açın ve sayfada günde örneğin her saat başı film içerikli resimler ve resim üzerine kısa açıklama tarzı yazılar yazarak insanlara sunum yapım. Gün geçtikte eğer düzgün paylaşım yaparsanız üyeleriniz çoğalacak ve bu üyeler de gönül rızası ile sayfanızı beğendikleri için sayfa sayınızda düşüş olmayacaktır. Tabi vaktiniz yok ve bu işi kısa ve hızlı yönden yapmak istiyorsanız tabiki sizin tercihinizdir. Para ile yaptırdığınız zaman sizin de tahmin ettiğiniz gibi çoğu zaman üye ayrılmaları söz konusu oluyor çünki üyelerin genelde yüzde 85 sayfayı beğendiklerinden bile haberdar olmuyor ve siz bi paylaşım yaptığınızda " ben ne zaman beğenmişim bu sayfayı deyip" ilgi alanına da hitap etmeyen bir sayfa ise anında sayfadan ayrılıyorlar.

haklısın hocam zaten öyle yapıyorum doğal artışım var fakat sayfam ne kadar çok olursa hitim artıyor dedğin gibi replikler falan paylaşıyorumda daha hızlı artmasını istiyorum.Parayla yapanlar nasıl yapıyor onu öğrenmek istedim.