wmaraci reklam

İp Gizleme Programı

7 Mesajlar 1.210 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ozncnock ozncnock ss Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 64 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Hide ip - ip Gizleme Programı

İnternet siteleri yasaklanmakta ve sansürlenmektedir. Özellikle Türkiye gibi bir ülkede yaşıyorsanız ve takip ettiğiniz okumaktan ve ya yazmakdan zevk aldığınız bir site var ise ertesi gün uyandığınızda sitenin kapanmış olma ihtimali çok fazla. Heleki Twitter ve Youtube gibi büyük siteler dahi kapatılmışsa her site kapatılabilir. Peki bu siteler kapalıyken nasıl giriş yapıcaz ? Ya proxy değiştiricez ya da ip. Proxy değiştirmek zahmetli bir iştir. Fakat ip değiştirmek çok kolaydır. Hide ip ip saklama progmı indirin ve açın. İp adresimi gizleye bastığınız anda ip adresiniz gizlenecektir. Ve istediğiniz siteye rahatça girebileceksiniz. İp gizleme programlarının yasaklı sitelere girmesinin yanında bir güzel özelliği de girdiği sitelerde iz bırakmamasıdır. Yani bu nedemek diye sorarsanız şureal hideip ip Gizleme Programı şekilde açıklayalım. Bir siteye

güvenmiyorsunuz fakat girmek istiyorsunuz. Örnek vermek gerekirse facebook da geziniyorsunuz ve bir arkadaşınız bir link paylaşmış. Fakat o paylaşımı gerçekten arkadaşınız mı yapmış yoksa virüs bir paylaşımmı bilmiyorsunuz. Fakat merak ediyorsunuz ve girmek istiyorsunuz. Ozaman tek yapmanız gereken hide ip indirip ip adresinizi gizlemek ve rahatça istediğiniz sitelere girmek. Eğer hide ip bilgisayarınızda varsa

sürekli sürekli yeniden indirmenize gerek yoktur. Yani bir Hide ip ip Gizleme Programıdefa indirip kurarsanız. Sürekli kullanabilirsiniz. Kullanımı çok pratik ve kolaydır. Herkes kolaylıkla kullanabilir. İp gizlediğiniz zaman internetiniz biraz yavaşlayabilir. Kormayın bu gayet normal bir olaydır. İp gizlediğiniz zaman internetiniz yavaşlar. Fakat bunu kendinize avantaj olarakda kullanabilirsiniz. Küçük çocuğunuz ve ya kardeşiniz bilgisayar başına geçtiğinde ip adresini değiştirin. İnternet yavaşladığı için anlamayacaktır ve canı sıkılacaktır. Sonrasında bilgisayardan kalkar. Ayrıca açtığı gereksiz virüslü sitelerden korunmuş olur.
indiros.com kalitesi ile…

Kaynak - http://indiros.com/hide-ip-ip-gizleme-programi/

wmaraci
reklam

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
IP gizlenemez. :)

Awoor Awoor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hosting Yetkilisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 51 / 55
  • Ticaret 3, (%100)

Log tutmayan vpn , log tutmayan modem , log tutmayan proxy 3 ü aynı anda gizliyebiliyor :)

• Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Awoor adlı üyeden alıntı

Log tutmayan vpn , log tutmayan modem , log tutmayan proxy 3 ü aynı anda gizliyebiliyor :)

Bunları kullanıp ip numara sorgula tarzı sitelere girip sorgulamaya çalışırsan görünmez. Önemli olan IP takibi yapanlardan gizlemek o da imkansız.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

GokhanGok GokhanGok Karşıyakalı Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar donanım uzmanı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1232
  • Beğeniler 304 / 306
  • Ticaret 7, (%100)
Bunun yerine gazanya programını öneririm ben daha aktif ve daha kolay bir program. Genel de tr ye kapalı sunuculara girmek için kullanıyorum gayet yararlı

Kuva-i Kafsinkaf

Awoor Awoor Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Hosting Yetkilisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 51 / 55
  • Ticaret 3, (%100)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

Bunları kullanıp ip numara sorgula tarzı sitelere girip sorgulamaya çalışırsan görünmez. Önemli olan IP takibi yapanlardan gizlemek o da imkansız.

İmkansız değil. bana anlatmayın lütfen detaylı olarak açıklama yapamam lakin bi bildiğimiiz var :)

• Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)

Awoor adlı üyeden alıntı

İmkansız değil. bana anlatmayın lütfen detaylı olarak açıklama yapamam lakin bi bildiğimiiz var :)

Size anlatmıyorum zaten. Benim de yaşadığım olaylar var ki yazıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al