wmaraci reklam

KaliteDizayn Organik Hit Motoru Google Üzerinden Kelime Bazlı Organik Hit (Ücretsiz)

20 Mesajlar 7.406 Okunma
wmaraci reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam siteye üye oldum ama programı indiremedim bir türlü :)

wmaraci
reklam

ferahi ferahi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)
Buradan indirebilirsiniz..:)

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Konu baltalamak gibi olmasın, kullanan arkadaşlarada bir diyeceğim yok ama hiçbir zaman kesinlikle kullanmayı tavsiye etmiyorum bu tür programları. Bunlar kısa sürede başarı sağlar sadece.
MehmetAliATLI Riza SoWaLYe

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetAliATLI MehmetAliATLI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 161 / 84
  • Ticaret 9, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Konu baltalamak gibi olmasın, kullanan arkadaşlarada bir diyeceğim yok ama hiçbir zaman kesinlikle kullanmayı tavsiye etmiyorum bu tür programları. Bunlar kısa sürede başarı sağlar sadece.

Teşekkürler Sinan. Şimdi bende konuyu görünce yazma gereği duydum bir yazan çıkmıştır diye sonuna kadar okudum. Ağzına sağlık. Bu tür sistemler artık google tarafından farkedilir durumda. Elinizde 2. sayfada kelimeli siteniz varken olursunuz sandboxlu site. Dikkat edin ilerleyen zamanalrda başınızı ağrıtabilir bu tür programlar. Sonuç itibari ile kimse kendi isteği ile gelmiyor sitenize. Sistemde kayıtlı kişiler otomatik bir porgram sayesinde çark döndüğü sürece sadece sistemdeki kişiler tarafından ziyaret edilmiş oluyor. Yani sitenizi burada belirtseniz arkadaşlar benim sitem burası kelimem de "bu" deseniz daha sağlıklı olur diyorum. Bu tür programlar farklı forumlarda da tanıtılıyor. Bunun için usta seocu arkadaşlar yorumlarını belirtti. Hatta konuyu kirletmemek için ayrıca bir konu açıp program ismi dahi vermeden sadece anlattılar. Anlattıkları gerçekten olan şeylerdi. Programı kullanıp dikkati çeken kişiler gelip sitem alt üst oldu gibi yorumları mevcut.

Kullanmayın demiyorum sadece dikkat edin. Bir kaç günlük üst sıra hayali sonra aylarınızı harcamanız gerekebilir. Ayrıca güncel blog kelimesine web masterler dışında kimse girmez. :) Benim kelimem buydu oysa aylarca buna uğraşacağıma farklı kelimelere yoğunlaşsam webmaster ziyaretçi dışında hit de çekebilirdim. Siz siz olun sitenizin kelimesini belirlemeden önce çok sefer düşünün :)

🔒 http://mcmyazilim.com
wmaraci
wmaraci

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Aynen işe yaradığı doğrudur bende yakın zamanda Organik Hit diye bir program kullanıyordum gerçekten de hitler akıyordu ama 1-2 gün sonra içime sinmez oldu bende kullanmaktan vazgeçtim.

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar bakın bu program diğerlerine benzemiyor.Siz nasıl internetten tarama yapıyorsanız aynı şekilde yapıyor.Tek farkı siz tıklamıyorsunu o kadar.Üstelik arkadaşımızın biri, bizim o siteleri gezmek istemediğimi Google anlar yazmış.Google sizin duygu ve düşüncelerinizi anlıcak kadar gelişmedi merak etmeyin.;)

Program kesinlike sandbox a filan neden olmuyor.Çünkü bu program 1 aya kadar denendi.Üstelik bu programı yapan kişiler yıllardır Kurumsal Seo yapıp başarılı olmuş kişilerdir.Forumlarda ben seocuyum diye gezenlerden çok daha iyiler.Her ne kadar pek fazla forumlarda gezmeselerde.:)

Programı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bol Hitler.

vipkedi vipkedi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Evet programı yükledim.. kayıt oldum ve sistemi denemeye başladım bir süre sonra google şöyle bir uyarı verdi.
(Sistemimiz bilgisayar ağınızdan gelen sıra dışı bir trafik algıladı. Bu sayfa gelen isteği gönderen kişinin bir robot değil, gerçekten siz olduğunuzu denetlemek içindir.)
Tabii ki üst bölümünde de robot kontrol grafik kodu var. Programı kapattığım halde ara ara bun soruyor.

Durumun ne olduğunu anlatacak var mı? (aşağıda resmi de var.)

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)
Tabiki anlatacak biri var:) bu programla ilgili değildir.Siz kendiniz Google'da her 15 saniyede bir arama yapsanız google bu uyarıyı verir.Siz o güvenlik kodunu girin devam edin uzun bir müddet sormayacaktır.Yani bu programla ilgili değil.Google'ın sürekli yapılan aramalardan şüphlenmesidir.İleride bu kodu giricek hale getiririz programı umarım;)

Program sorunsuzdur.İyi kullanımlar

cagatayyersel cagatayyersel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgi işlem (it)
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 24 / 36
  • Ticaret 8, (%100)
programı deniyorum tüm anahtar kelimelerimde 1. sıradayım hit degerimi nekadar artırıcak merakla bekliyorum

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 13 / 80
  • Ticaret 5, (%100)
Program Güncellenmiştir.Yeni Sürümü Eklenmiştir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al