wmaraci reklam

Organik hit programı gerçek kişilerle -Siteni ekle hit kazanmaya basla

47 Mesajlar 13.107 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)

Malcolm X adlı üyeden alıntı

beğenip beğenmemek bana kalmışsa size ne oluyor?
bana düşen iyi ve kötü yorumumu yapmaksa, yaptım yorumumu. boş vermek fıtratımda yok demek ki, haklı olduğumu düşündüğüm şeyin arkasından sonuna kadar giderim. madem tanıtım yapıyor, sorduğum sorulara da cevap versin, ürün pazarlıyorsa ürün hakkında sorular sormuşum niye cevap vermiyor? arkadaş olumsuz yorum yapanları samimi bulmamış ve cevap hakkı doğmuş bana kullanmayacak mıyım? ayrıca arkadaş, bir tanesi hariç hiçbir soruma cevap vermedi ve soru sormaya devam ettim ben de, bunun neresinde sıkıntı var? kavga etmekle - tartışmak arasında bir fark vardır. biz burada görüşlerimizi paylaşıyoruz. kavga etmiyoruz. benim o arkadaşın kendisine karşı bir tavrım yok, programına karşı bir olumsuz düşüncem var ve bunu da defalarca söylemekten çekinmem.
ben adama senin ürününü zararlı görüyorum diyorum, samimi bulmuyorum diyor.

Birincisi bir ürün pazarlamıyor sizden bir ücret talep etmiyor.
İkinci olarak size ne oluyor gibi sert söylemden kaçınınız üslup hatırlatma zorunda bırakmayınız.
Üç Programı zararlı görebilirsiniz aklınızda soru işaretleri olabilir fakat bunu şu an bana yaptığınız gibi sert bir şekilde yazmayarak yapmalısınız.
Haklı veya haksız size burada fırça atar gibi konuşmalar yapmaya kimse izin vermez...

wmaraci
reklam

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

Quadrini adlı üyeden alıntı

Birincisi bir ürün pazarlamıyor sizden bir ücret talep etmiyor.
İkinci olarak size ne oluyor gibi sert söylemden kaçınınız üslup hatırlatma zorunda bırakmayınız.
Üç Programı zararlı görebilirsiniz aklınızda soru işaretleri olabilir fakat bunu şu an bana yaptığınız gibi sert bir şekilde yazmayarak yapmalısınız.
Haklı veya haksız size burada fırça atar gibi konuşmalar yapmaya kimse izin vermez...

"Cidden Malcolm X abarttınız !"
bu ünlem neyin ünlemi o zaman?
soruları böyle diğer yorumlarımdaki gibi birden sorunca sert oluyorsa kusuruma bakmayınız, ama kimseye bir düşmanlığım yok, kimseyi de kırmak istemem. "size ne oluyor" da bu ünlemli cümlenizeydi, bunun dışında, araya girip de ayırma davranışınızı çok hoş buldum aslında, ayrıca üslup da hatırlatabilirsiniz bunda bir beis yoktur.
eğer bir sert üslup varsa tek sebebi sorularıma verilmeyen cevaplardır. arkadaş şahsına bir hakaret gibi algıladıysa burada herkesin arasında özür dilemekten de gocunmam. ama arkadaşımız da "entrika dolu karalama hareketi dedi, biz olumsuz yapanları gayrı samimi buldu...
hangi seo kitabında var böyle birşey dedim, matt cutts'un bakışı dedim, reklamverenler kandırılmıyor mu dedim, etik mi doğal mı dedim, google mı yoksa kendileri mi, kim kandırılıyor dedim, 2 ay yükselip düşen dedim, aynı türden hangi konuya destek vermişim dedim.. var mı hiçbirisine cevap? olsun, arkadaşın canı sağolsun.. ama ben insanları uyarmakla mükellefim..

Elimden Geliyor

Quadrini Quadrini www.cagdasnet.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar, Server, Web Tasarım ve Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 183
  • Beğeniler 39 / 49
  • Ticaret 6, (%100)
Ünlem işareti bir çok anlama gelir, nasıl kullanıldığı önemli olan. Ben dikkat anlamında kullanmıştım. Bir önceki mesajlarımı incelerseniz yorum yapıp yapmamaya bir şey dediğim yok lakin aşırıya kaçmamalı, sertleşmeye dönüşmemeli.
Yazımın özeti bu dur...
esernet1 Malcolm X

kişi bu mesajı beğendi.

solaris2010 solaris2010 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yönetci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 5 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
Özür dilerim ama ben hitleap i denemiştim ...Organik hit programının kralıdır kendileri ancak googleda 10 uncu sırada olan metakelimem 1 hafta içinde 20 inciliğe düştü. Hitleap i bıraktım ve kelimem 10 gün içinde eski yerine geldi...Bu organik hitlerin aslında organik olmadığını google algılıyor... Alexa sıranız yükselir ancak googleda düşersiniz bende uyarması...
Malcolm X

kişi bu mesajı beğendi.

Kaybetmeyi bilmeden kazanmayı öğrenemeyeceksin

http://www.borsaizle.net
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

esernet1 esernet1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 23 / 33
  • Ticaret 6, (%100)

Huseyin Kul adlı üyeden alıntı

Avast, Malware Security (Advenced System Care)
ile tekrar tarandı şuan virüs bulunamadı.

saolun ilginiz için

aztect aztect Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek programcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
hitlerde biraz dusu var nedeni nedir ?

esernet1 esernet1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 23 / 33
  • Ticaret 6, (%100)

aztect adlı üyeden alıntı

hitlerde biraz dusu var nedeni nedir ?

organik hit alıyorsunuz ... kişiler ne zaman tıklarsa o kadar çok hit demek :) insanların insiyatifine kalmış..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al