wmaraci reklam

Organik Hit Programı - Ücretsiz

31 Mesajlar 21.402 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SmmPaneliComTR SmmPaneliComTR SmmPaneli.Com.T Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest.
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 603
  • Beğeniler 113 / 112
  • Ticaret 5, (%80)
Seo için pek de yararı var diyemeyiz ancak sadece alexa değerine etkisi olur.

wmaraci
reklam

ekgeliryolu ekgeliryolu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Kimyager , Site kurucusu
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Nasıl birşey olduğunu denemek için indirdim ve içinden bir mp3 dosyası çıkması beni şaşırttı.Dosyanın orjinal boyutu 400kb ama hotfile sitesinden senin hit alabilmen daha çok para kazanabilmek için dosya içerisinde mp3 dosyası ekleyip 10mb lık hale getirmen pek hoş değil.

Bu program hiçbir işe yaramıyor.Kendi ip ni kullanarak siteyi açmaya çalışıyor hepsi o.Hit kasma işi bana göre siteniz yeniyse ve google de belli konularda bir süre yükselmek istiyorsanız işe yarar.Bu noktadan sonra sadece sitenizi sürekli güncelleyerek ve geliştirerek , özgün yazılar yazarak yapabilirsiniz.Sürekli hit kasayım derseniz google zaten sizi filitreler gerilere düşersiniz.O andan sonra ne yaparsanız yapın daha yükselemezsiniz.

ekgeliryolu.com :webmaster:

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)

ekgeliryolu adlı üyeden alıntı

Nasıl birşey olduğunu denemek için indirdim ve içinden bir mp3 dosyası çıkması beni şaşırttı.Dosyanın orjinal boyutu 400kb ama hotfile sitesinden senin hit alabilmen daha çok para kazanabilmek için dosya içerisinde mp3 dosyası ekleyip 10mb lık hale getirmen pek hoş değil.

Bu program hiçbir işe yaramıyor.Kendi ip ni kullanarak siteyi açmaya çalışıyor hepsi o.Hit kasma işi bana göre siteniz yeniyse ve google de belli konularda bir süre yükselmek istiyorsanız işe yarar.Bu noktadan sonra sadece sitenizi sürekli güncelleyerek ve geliştirerek , özgün yazılar yazarak yapabilirsiniz.Sürekli hit kasayım derseniz google zaten sizi filitreler gerilere düşersiniz.O andan sonra ne yaparsanız yapın daha yükselemezsiniz.

Mp3 koymamın sebebi o şarkıyı çok sevmem orjinalinde başka bir şarkı vardı :) Şu aralar işe yaramıyor program evet. Önceden gayet iyi hitler alıyoduk ama google çözdü sanırsam işi.

Selamunaleyküm.

denizteknik denizteknik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek beyazeşya servisi
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar bu tür programlar programı kullanırken açık olan tüm programlardan işlem yapıyor yani siz sitenizin hitini yükseltmek için girdiğinizde o anda program kullanan tüm pcler ıp leri sizin siteye geliyor karşılıında sizin ıp le diğer siteleri geziyorsunuz :) yani pek zararlı sayılmaz. ama programı açıp pc yi açıkbırakıp biyere falan giderken iyi oluyor

Kuşadası Deniz Teknik Servis Hizmetleri
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

moris moris ◡̈ Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 831
  • Beğeniler 266 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
bu webmastersitesindede paylaşılmıştı ama ben tavsiye etmiyorum google adenseyi tehlikeye atıyor ayrıca esed nod la korunan bilgisayarlarda virüs buluyor kendimden biliyorum.

BeratKEKEc BeratKEKEc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 4 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Programın adı ne acaba ?

Hotfile Kapatıldı indiremiyorumda.

gokenim gokenim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Fotoğraf, Grafik, Radyoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 1896
  • Beğeniler 766 / 351
  • Ticaret 4, (%100)
Organikhit diye bir program

Selamunaleyküm.

hackxien hackxien WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İçerik Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** C**
  • Mesajlar 265
  • Beğeniler 50 / 90
  • Ticaret 0, (%0)
böyle bir ton program mevcut, aşırı abartmadan kullanmak belki bir nebze olsada botlarında sitenizde bir hareketllenme olduğunu anlamasını sağlar ama sonuçta seo,hit falan vb bunlr programla olacak işler değil. ;)
gokenim

kişi bu mesajı beğendi.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

alper198 adlı üyeden alıntı

iyi günler arkadaşlar.

web sitenizi google de daha üst sıralara getirmek için organik hit programı var. hemen kurun ve siteniz yükselmeye başlasın.

http://www.googlearamax.com/program_indir.htm

ücretsizdir, ancak daha çok hit istiyorsanız kredi almalısınız. ama ben şimdilik kredi kazanıyorum, yani ücretsiz tarafından gidiyorum. Sizede ilk başta böyle yapmanızı istiyorum arkadaşlar. ileride ücretli paket alırsınız.

program benim değil, ben sadece memnun kalan ve arkadaşlarıma tavsiye eden bir kullanıcıyım. keşke benim olsaydı bu program :)

programı indirdikten sonra kurup çalıştırıyorsunuz, sonra üye ol diyorsunuz. Orada isim ve iletişim kısmını girdikten sonra aşağıda bulunan referans kısmına "alper198" yazıyorsunuz. yani sizi bu programa davet eden kişi olarak benim kullanıcı adım. sonra devam ediyorsunuz.

ondan sonra yeni sitenizi eklemeye geldik. yeni web sitenizi ve anahtar kelimelerinizi yazıyorsunuz. kaydet diyorsunuz. belli bir zaman sonra onaylanacaktır siteniz. o esnada siz kredi kazanmaya başlayın, biraz biriksin. lazım olacak krediler.

program açık kalacak ve bol bol kredi kazanacaksınız. biriken bu kredilerle de sizin sitenize insanlar gelecek. unutmayın bu hitler rastgele değil, organik. yani sitenizi üst sıralara yükseltmek için çok faydalı. kimileri faydasız diyor ancak ben denedim ve çok büyük faydasını gördüm.

sitenize anahtar kelime eklerken birkaç tane ekleyebilirsiniz. ancak ben bir tane anahtar kelime öneriyorum. çünkü bu şekilde daha çok etkisini görüyorsunuz.

başkada birşey aklıma gelmiyor.

şiddetle TAVSİYE ETMİYORUM

kaderebak kaderebak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 21 / 78
  • Ticaret 4, (%100)
www.trbux.net şiddetle tavsiye ediyorum , bilmediğiniz hitler baş ağrıtır.

2013 deki başlığı horlattık ya la :D (espiri)

http://www.trbux.net Tıkla Kazan /Reklam ver Kazan- Joomla ücretli destek verilir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al