lostyazilim

Sitenize daha çok organik hit gelsin ister misiniz ?

66 Mesajlar 17.580 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dihack dihack WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 50 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
çok faydalı bir yazılım kullandıkça değerini anlıyacağız,bende destek olsun diye paylaşmıştım,muhammed bey başarılar dilerim,her zamanda destekçisiyim.
betho

kişi bu mesajı beğendi.

Prof Kurumsal Seo Hizmetleri
wmaraci
reklam

betho betho WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek C# yazılım
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

dihack adlı üyeden alıntı

çok faydalı bir yazılım kullandıkça değerini anlıyacağız,bende destek olsun diye paylaşmıştım,muhammed bey başarılar dilerim,her zamanda destekçisiyim.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar yorum ve önerileriniz için

Programın amacı tekbaşına tüm seo hizmetini yerine getirmek değil seo çalışmaları esnasında ihtiyacınız olan organik ve doğrudan hit ihtiyacınıza cevap vermektir

Saygılarımla

ByHawK ByHawK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 40 / 21
  • Ticaret 7, (%71)
Bu güzel program için teşekkürler. Önceden "Organik Hit" adından buna benzer bir program kullanıyordum geçenlerde baktım tamamı ile paralı sürüme geçirmişler. Sizin programnızın daha iyi olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca bilgisayar açılınca otomatik programı açacak ve log on olacak bir sistem kurabilir misiniz ? (Panel de buna benzer birşey var ama , Varsa da bende çalışmıyor )
betho

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek C# yazılım
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

ByHawK adlı üyeden alıntı

Bu güzel program için teşekkürler. Önceden "Organik Hit" adından buna benzer bir program kullanıyordum geçenlerde baktım tamamı ile paralı sürüme geçirmişler. Sizin programnızın daha iyi olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca bilgisayar açılınca otomatik programı açacak ve log on olacak bir sistem kurabilir misiniz ? (Panel de buna benzer birşey var ama , Varsa da bende çalışmıyor )

Öncelikle teşekkür ediyorum

Programın bilgisayar açılışında otomatik çalışması işaretlenmesine rağmen çalışmamasının nedeni Görsel Hit klasörü içinde bir icon dosyası var Euro simgesi şeklinde bu aynı zamanda programımızın da iconu dur.

Eğer xp kullanıyorsanız bu icon dosyasını windows/system32 klasörü içine kopyalayınız yok eğer win7 kullanıyorsanız hem sytem 32 dosyası içerisine hemde Windows/SysWOW64 klasörü içine kopyalayınız bu iki dosyada c:/windows/ .. alt dizininde bulunur

Daha sonra Windowsla beraber başlat kutucuğunu doldurup birde bu şekilde deneyiniz

Gerçi program bu icon dosyasını bahsettiğim klasörlere kopyalayacak şekilde kodlandı ama windows un yönetici hakları meselesi yüzünden bazan bu gerçekleşemeyebiliyor o nedenle siz manuel olarak eğer bu icon o dosyalarda yoksa ekleyebilirsiniz.

Ancak bu gün itibari ile 1.9 sürümünü yayınlayacağım sizin dediğiniz otomatik logon da işte bu sürümle beraber geliyor

Şu saatlerde bu özelliğin kodlarını yazıp bitirmekle meşgulüm kalp kalbe karşı derler , sizin talebinizi oluşturan özellik hemen hemen bitti yarından sonra bu özelliği kullanabileceksiniz

Ayrıca program güncellemelerin de artık sizden şifre ve kullanıcı adı da sormayacak güncelleme olduğunda otomatik olarak kapanacak güncelleyecek ve tekrar otomatik olarak logon olup yoluna devam edecek

Şu anda bu şekilde kodlama bitti dediğim gibi test ediyorum inşallah kullanımınıza sunacağım

Hayırlı ve uğurlu olması dileklerimle

Saygılarımla

Muhammed Ravullu

wmaraci
wmaraci

bygarip bygarip WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek serbest
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
ben programı eskıden beri kullanıyom herkese tavsiye ederım Muhammed arkadasımız saolsun hit programını yenılemıs eskısınden daha ıyı olmus
betho

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek C# yazılım
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

bygarip adlı üyeden alıntı

ben programı eskıden beri kullanıyom herkese tavsiye ederım Muhammed arkadasımız saolsun hit programını yenılemıs eskısınden daha ıyı olmus

Çok teşekkürle iyi günlerde kullanının bende elimden geldiğince eksik ve hatalarını gidermeye çalışıyorum

Bu sorunların giderilmesinde ekran görüntülerini ve hata kodlarını bana ulaştıran tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyorum.

Birde şu an itibari ile programın daha stabil çalışması ve yapılan güncellemelerde isim şifre sormadan otomatik olarak güncellemeyi alıp çalışmasına devam edebilmesi için programın bulunduğu Görsel Hit klasörü içerisine BeniHatirla.xml şeklinde bir dosya konulmuştur.Bu dosya elinizdeki program klasörü içerisinde bulunmamaktadır.

Bu dosyayı edinmek için program klasörünü komple pcnizden silip yeniden rarlı dosyamızı konuda verilen linkten indirerek progarmın yeni versiyonunu buradan çalıştırmanız gerekmektedir.

Bundan sonra sizi hem açılışta hatırlama işlevini yerine getirecek hemde güncellemelrde isim şifre sormadan güncellemeyi alıp çalışmasına devam edecektir.

Windowsla beraber başlat özelliğinin çalışabilmesi için ise;
Program klasöründe bulunan Pound-Sterling-blue.ico dosyasını xp kullanıyorsanız c:/windows/System32 klasörüne win7 kullanıyorsanız c:/windows/sysWOW64 klasörüne ve system32 klasörlerine kopyalamanız gerekmektedir.

Bunu yaptıktan sonra pcnizi ilk açtığınızda da eğer beni hatırla ve windowsla beraber başlat kutucuklarını doldurmuş iseniz program kendiliğinden açılıp logon olacak ve çalışmaya devam edecektir

Tüm bu işlemleri yapmanız için verdiğim rahatsızlıktan dolayı kusurumu hoş görün arkadaşlar.

Saygılarımla

Muhammed Ravullu

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)
Sitenin içerisinde giriş ve çıkış yaptığı süreç ne kadardır? Yani bir web sitesine girdiği zaman ne kadar zaman duruyor?
betho

kişi bu mesajı beğendi.

ByHawK ByHawK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İşletme
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 40 / 21
  • Ticaret 7, (%71)
Şöyle bir hata alıyorum.

betho

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 08.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek C# yazılım
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 22 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

SeoMakale adlı üyeden alıntı

Sitenin içerisinde giriş ve çıkış yaptığı süreç ne kadardır? Yani bir web sitesine girdiği zaman ne kadar zaman duruyor?

Sitelerin içerisinde geçen süre her defasında ve her pc de farklı süreler olup minimum 2 dakikadır
120 saniye ile 240 saniye arasında her defasında ve her pcde farklı sürelerde kalmaktadır bu arada yine her pcde farklı sürelerde olmak üzere alt sayfaları gezmektedir

Ek Olarak:

ByHawK adlı üyeden alıntı

Şöyle bir hata alıyorum.

Hocam bende şu anda bu hata üzerinde çalışıyorum inşallah bir kaç güne kadar bu hatayı da gidereceğiz

Bu hatayı da google da arama yaparken her iki sayfa arasında beklemeden peş peşe tıklama yaptığı için alıyorsunuz bu gibi durumlarda programı 5 dakikalığına kapatmak sonra açmak hatanın bertaraf edilmesinde yeterlidir ancak dediğim gibi bir kaç güne kadar bu hatayı da çözeceğiz

Takdir edersiniz ki hatalar kullanıldıkça çıkmakta bizde bu hataları çıktıkça gidermekteyiz

Yorum ve hata raporlarında destek olduğunuz için teşekkür ederim

Saygılar sunuyorum

Muhammed Ravullu

operator24 operator24 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 111 / 50
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar bende proğramı kullanıyorum, Allah razı olsun Muhammet hocamızdan, hiçbir sorunda yaşamadım PC de, herkese kullanmasını tavsiye diyorum , faydasını mutlaka göreceksiniz...

https://avukatayseguldogan.blogspot.com/
wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al