wmaraci reklam

Solidshare virüsü kaldırma?

26 Mesajlar 12.244 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

SolidShare adlı üyeden alıntı

8 Ocak'ta paylaşılan sürüm budur : http://www.solidshare.net/katilimsiz/katilimsiz-programlar/1777-filezilla-3100-final-tr-katilimsiz.html

Kullanıcılara yanlış bilgi vermiş olacaksınız. Adres yukarda indirip bakabilirsiniz virüs var mı yok mu?

6gün sonra indirip bakarım paketim o zaman yenilenecek

wmaraci
reklam

Celonfix Celonfix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeşim beğenmiyosan git filezillanın kendi sitesinden indir bedava orda. Ben bilgisayarımdaki bütün programları solidshareden indirdim,hatta çok memnun olduğum için vip üyelik aldım. Bilgisayarımda "Bitdefender" virüs programı var bir tanesinde bile virüs bulmadı, üstelik bu programlar otomatik kurulum olduğu için virüs programlarını virüs olarak algılaması normal. Bide diyosunki yok bulaştı yok zor sildim yok bilgisayarı kullanamadım, virüs programı onu virüs olarak görseydi direk karantinaya atardı, başka Bi programdan bulaşmadığı ne belli? Tamindir,gezginler gibi sitelerde bile virüs olabilir ama solidsharede olmaz.

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Celonfix adlı üyeden alıntı

Kardeşim beğenmiyosan git filezillanın kendi sitesinden indir bedava orda. Ben bilgisayarımdaki bütün programları solidshareden indirdim,hatta çok memnun olduğum için vip üyelik aldım. Bilgisayarımda "Bitdefender" virüs programı var bir tanesinde bile virüs bulmadı, üstelik bu programlar otomatik kurulum olduğu için virüs programlarını virüs olarak algılaması normal. Bide diyosunki yok bulaştı yok zor sildim yok bilgisayarı kullanamadım, virüs programı onu virüs olarak görseydi direk karantinaya atardı, başka Bi programdan bulaşmadığı ne belli? Tamindir,gezginler gibi sitelerde bile virüs olabilir ama solidsharede olmaz.

hocam olayın farkında mısın bilmiyorum ama öncelikle dikkatli okumanı tavsiye ederim.Hem ücretsiz bir programı neden başka bir siteden indireyim ki ?cevap çok basit Zorda kaldığım için
Filezilla ana sitesinden indiremediğim için alternatif baktım Bilgisayarımda fazla program kullanmıyorum.siteyle hiçbir zaman bağlantım olmadı :)

• Üyelik 15.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ismail03 adlı üyeden alıntı

hocam olayın farkında mısın bilmiyorum ama öncelikle dikkatli okumanı tavsiye ederim.Hem ücretsiz bir programı neden başka bir siteden indireyim ki ?cevap çok basit Zorda kaldığım için
Filezilla ana sitesinden indiremediğim için alternatif baktım Bilgisayarımda fazla program kullanmıyorum.siteyle hiçbir zaman bağlantım olmadı :)

Diyorumki solidshare diye bir virüs yok, bu sitedeki virüs yok, bitdefenderle taradım "dünyanın en iyi virüs programı" hiç birinde virüs bulmadı. Bulduğun virüsün ss'sini atta görelim.
Sen indirme yaparken reklamlara falan tıklamışsındır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Diyorumki solidshare diye bir virüs yok, bu sitedeki virüs yok, bitdefenderle taradım "dünyanın en iyi virüs programı" hiç birinde virüs bulmadı. Bulduğun virüsün ss'sini atta görelim.
Sen indirme yaparken reklamlara falan tıklamışsındır.
ADBLOCK kurulu
O kadar bilgisayar kullanmayı biliyorum Diyorum ya bende kaspersky pure 3 kullanıyorum başlık olarak ne yazacağımı bilemedim ve öyle başlık attım dikkat edin hocam çıktı virüs programı engelledi Trojan uyarısı veriyor Avast virüs diyor diye belirttim en kısa süre deneyip geri döneceğim.Bitdefender Kaspersky Kalitesi bence aynı

• Üyelik 15.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ADBLOCK kurulu
O kadar bilgisayar kullanmayı biliyorum Diyorum ya bende kaspersky pure 3 kullanıyorum başlık olarak ne yazacağımı bilemedim ve öyle başlık attım dikkat edin hocam çıktı virüs programı engelledi Trojan uyarısı veriyor Avast virüs diyor diye belirttim en kısa süre deneyip geri döneceğim.Bitdefender Kaspersky Kalitesi bence aynı

kaç gün oldu sonuç ?

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

kaç gün oldu sonuç ?

1.si bilgisayarım şuan garanti de USB 2.0 soketlerim bozuldu ve hardisk değişimi yaptıracağım belge ister misin bu konuda solidshare ekibine bilgi vereceğim siz ne açığı arıyorsunuz.
2.si bugüne kadar kimseye iftira atmadım eğer yine inanmıyorsanız yarın casper m.h takip numarası alıp ekran görüntüsünü ekleyim
3.Tekrar tekrar belirtiyorum siteye karşı herhangi bi art niyetim sektörle bağım yok ve yine üstte belirttiğim gibi sonuç belirteceğimbelirteceğim

Son olarak telefondan cevaplıyorum yazım yanlışı olabilir

• Üyelik 15.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek yok.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

disparity adlı üyeden alıntı

Hocam bu tam olarak, yasaklı site programı değil mi?

hayır bu bir katılımsız program paylaşım sitesi ama yasaklı site programıda yaptılar.

Ek Olarak:

1.si bilgisayarım şuan garanti de USB 2.0 soketlerim bozuldu ve hardisk değişimi yaptıracağım belge ister misin bu konuda solidshare ekibine bilgi vereceğim siz ne açığı arıyorsunuz.
2.si bugüne kadar kimseye iftira atmadım eğer yine inanmıyorsanız yarın casper m.h takip numarası alıp ekran görüntüsünü ekleyim
3.Tekrar tekrar belirtiyorum siteye karşı herhangi bi art niyetim sektörle bağım yok ve yine üstte belirttiğim gibi sonuç belirteceğimbelirteceğim

Son olarak telefondan cevaplıyorum yazım yanlışı olabilir

tam olarak 3 ay oldu sonuç?

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
Benzer bir sorunla karşılaştığım için mesaj gönderdim. Cevabınızı bekliyorum Celonfix
SolidShare

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Bu siteyi bende sık sık kullanırım fakat hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. Bu tür değiştirilmiş programlar kurulum esnasında virüs programlarına takıla bilir, gayet normal birşey. Zaten programları paylaşanlar, kurulum esnasında virüs programlarının durdurulması gerektiğini bildirirler. Fakat şimdiye kadar bilgisayarıma zarar verecek bir virüs ile bu sitede karşılaşmadım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al