wmaraci reklam

Solidshare virüsü kaldırma?

26 Mesajlar 12.245 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
edit...

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..
wmaraci
reklam

auyar auyar ⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 173 / 172
  • Ticaret 6, (%100)
SolidShare uzun süredir kullandığım ve seve seve programlarını indirdiğim abartısız en gözde sitelerim listesinde bulunuyor. Böyle bir virüs yapacaklarını sanmıyorum. Mutlaka sizden kaynaklı veya indirdiğiniz dosyanın kaynağı ile alakalı bir sorun vardır.

💎 www.aliuyar.com 💎

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

auyar adlı üyeden alıntı

SolidShare uzun süredir kullandığım ve seve seve programlarını indirdiğim abartısız en gözde sitelerim listesinde bulunuyor. Böyle bir virüs yapacaklarını sanmıyorum. Mutlaka sizden kaynaklı veya indirdiğiniz dosyanın kaynağı ile alakalı bir sorun vardır.

Dosya ile alakalı ilettim kendilerine.

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

auyar adlı üyeden alıntı

cihaneken adlı üyeden alıntı

Bu siteyi bende sık sık kullanırım fakat hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar. Bu tür değiştirilmiş programlar kurulum esnasında virüs programlarına takıla bilir, gayet normal birşey. Zaten programları paylaşanlar, kurulum esnasında virüs programlarının durdurulması gerektiğini bildirirler. Fakat şimdiye kadar bilgisayarıma zarar verecek bir virüs ile bu sitede karşılaşmadım.

hocam sorun o değil kurulumdan sonra ortaya çıkan sorunlar.
MalwareBytes programı bu programa ait(reimage/recuva) kayıtlar buldu. Problemi çözdüm sorunlu programları ilettim

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sterk sterk boş kalsın olunca yazarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Atama bekliyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 1296
  • Beğeniler 339 / 338
  • Ticaret 6, (%100)
SolidShare kardeşimizin her zaman arkasındayım.Yaklaşık 4 yıllık ve geriye doğru mazimiz var. Katılımsız program sektöründe lider. Hiç kimse kusura bakmasın arkadaşımızın hakkını kimseye yedirtmem. Kendi yaptığınız hatayı başkasına atmak kadar büyük bir suç olamaz ve daha sonra bilmiyorum diyerekte suçu üstünüzden atmak hiçte hoş değil. Anlatış tarzınız hoş değil.

ismail03 Bende filezillayı kendi sitesinden indiriyorum ve sürekli kurulumda başka programları kurar. Bende 2 sene önce katılımsız programlar hazırlıyordum ve bu tarz uygulamalar kullanıcıların karşısına çıkmasın diye de her şeyi yapıyorduk. Bazı virüs programları her ne kadar virüs olarak algılasa da programların kendi orjinal setup dosyalarından oluşuyor, bu da kullandığınız virüs programına göre değişiyor. bilginize. Keşke ilk başta hatanın ne olduğunu öğrenerek gelseydiniz.

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
ismail03 Bende filezillayı kendi sitesinden indiriyorum ve sürekli kurulumda başka programları kurar. Bende 2 sene önce katılımsız programlar hazırlıyordum ve bu tarz uygulamalar kullanıcıların karşısına çıkmasın diye de her şeyi yapıyorduk. Bazı virüs programları her ne kadar virüs olarak algılasa da programların kendi orjinal setup dosyalarından oluşuyor, bu da kullandığınız virüs programına göre değişiyor. bilginize. Keşke ilk başta hatanın ne olduğunu öğrenerek gelseydiniz.[/QUOTE]
O 3 yıl önceki konu fark etmişsinizdir.Başka bir program ile alakalı Sorunu kendilerine ilettim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al