Ücretsiz Organik Hit Programı. İddaa ediyoruz üzerine yok.

153 Mesajlar 37.443 Okunma
smmexpress

harme harme Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bekçi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 127 / 73
  • Ticaret 13, (%92)
cosmos61 organik hit programın ÖRNEK: ahmeti X siteden alıp Y sitesinemi getiriyor acaba? bunu yaparken ahmet gel bu siteyemi gidelim diyor onu açıklarmısın?Bu tür programlar hit vermeye değil hit azaltır.Yine söylüyorum organik hit dediğin zaman arama sonuçları veya direk web sitesine erişim sağlayan kullanıcıya denir.Botlara denmez organik hit!!!!!!!

wmaraci
reklam

cosmos61 cosmos61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Muh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

herme adlı üyeden alıntı

cosmos61 organik hit programın ÖRNEK: ahmeti X siteden alıp Y sitesinemi getiriyor acaba? bunu yaparken ahmet gel bu siteyemi gidelim diyor onu açıklarmısın?Bu tür programlar hit vermeye değil hit azaltır.Yine söylüyorum organik hit dediğin zaman arama sonuçları veya direk web sitesine erişim sağlayan kullanıcıya denir.Botlara denmez organik hit!!!!!!!

Piayasada varolan organik hit programları bot olarak adlandırabilirsiniz. Programımızda kullanıcı görev verirken gezinme sağlayıp puan kazanmaktadır. Bir havuz düşünün bu havuz için gerçek kullanıcılar var ve bu havuz da nereye doğru yüzeceğini biz soyluyoruz.

"Bu tur programlar hit kazandırmaz hit azaltır" kısmına gelince şuan mevcutta varolan müşterilerimiz yaklaşık olarak sistemi 3 senedir kullanmaktadır. Bu tur yorum yapan ilk kişi değilsiz ama bu yorumları yapıp sonra sistemi kullanan çok kişi vardır.

Denemeden kullanmadan konuyu baltalamak için bu tur soylemler hep duymaktayız ama programı kullanıp diğer kullanıcılarımız ile buradan mesajlaşıp durum hakkında daha çok bilgi edinip ona göre yorum yaparsanız seviniriz.

Yargısız infaz etmek yerine sistemi kullanıp yorum yaparsanız mutlu olacagız.

leavesoccer leavesoccer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 144
  • Beğeniler 29 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
Ben gerçekten beğendim. Genelde abartarak tepki verdiğimi söylerler ama bana sorarsanız yabancı bir örneği de çok yok. Baya tertemiz program olmuş. Ellerinize sağlık.
cosmos61

kişi bu mesajı beğendi.

https://maiotik.com/

let10 let10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
bu pro ücretsizmi ? görev zamanı kontrol edin diyo geçmiş zaman için görev verilmez diyo

wmaraci
wmaraci

cosmos61 cosmos61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Muh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

let10 adlı üyeden alıntı

bu pro ücretsizmi ? görev zamanı kontrol edin diyo geçmiş zaman için görev verilmez diyo

Merhaba,

Programımıza tamamen ücretsizdir. Sadece fazla kredi talebiniz olduğu takdirde ücret söz konusudur.

Geçmiş zamanlı görev veremezsiniz mesajını başlangıç - bitiş tarih lerindeki saati kontrol ediniz. 20-30 dak sonradan başlayacak şekilde veriniz. Program ayarlamalarınız yaparken saat geride kalmış olabilir.

İlginize teşekkur ederiz.

Ek Olarak:

leavesoccer adlı üyeden alıntı

Ben gerçekten beğendim. Genelde abartarak tepki verdiğimi söylerler ama bana sorarsanız yabancı bir örneği de çok yok. Baya tertemiz program olmuş. Ellerinize sağlık.

Güzel yorumlarınız bizim için değerlidir. Teşekkur ederiz.
let10

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
şuan çalısıyo olarak gözüküyo fakat anality de gözükmüyo anlık olarak

Ek Olarak: tamamen ücretsiz diye milleti kandırıyonuz kardeşim 10 kredi veriyonuz insanları kredi almaya yöneltiyonuz kredi satıyosanız bu programın ücretsizle bi alkası yok baslığı bu şekilde açmanız çok yanlıış

SenolK SenolK WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum ABD
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 362 / 281
  • Ticaret 11, (%100)
let10 kredi cidden yavaş kasılıyor pc sürekli zaten açık olduğu için akşam arkaplanda otomatiğe bıraktım 100 kredi kasmış açtım hiti 2dakika sonra o 100 kredi bitti arkadaşa ilettim sorunu.

Teveccuh Teveccuh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 0 / 343
  • Ticaret 2, (%100)
Kardeş program iyi de, ücretsiz demen doğru değil. Ücretli işlem yapıyor.

• Üyelik 18.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
konu açarken insanları kandırmaya yönelik baslık koyuluyo buda insanların zamanını çalmasına neden oluyo bence baslığı değiştirin indirmeyi ücretsiz diyosanız ayrı ama program bildiğin kredi sistemi ile çalıştığı için tamamen ücretli

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
hocam bu programı bende kulanmak istiyorum bir sitemde indirme linki yok yardımcı olabilirmisiniz

işte buu
wmaraci
Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al