wmaraci reklam

Ücretsiz Organik Hit Programı. İddaa ediyoruz üzerine yok.

153 Mesajlar 36.103 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

reaels reaels WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
bende deniyorum hayırlısı olur umarım .

wmaraci
reklam

DeepGloss DeepGloss Bir programcının notları Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)
Sorunun gerçeği yalanı mı olur hocam :D Üzerine yok demişsiniz ama forumdaki diğer hitçi arkadaşlarla dahi çalışmamışsınız bu sonuca nerden vardınız anlamadım. Cevaplarınız tatmin edici değil fakat daha fazla burdan yazmak istemiyorum. Yarın özelden görüşürüz konuyu.

cosmos61 cosmos61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Muh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Internetional adlı üyeden alıntı

SeeTake hocam hiteleap web üzerinde olduğu için sekmeden kontrol sağlayabiliyordu. Fakat iş program boyutuna inince direk sekmeler üzerinden inceleme yapamaz. Yanlış anlamasın arkadaş baltalamak falan değil amacım. Üzerine olmadığı iddiası üzerine yazıyorum bunları.

Böyle işlemler için sekmeden kontrol diye birşey yoktur, en fazla iframe açabilirsiniz. Sayfa dolaşımı gibi işlemler uygulama veya tarayıcı eklentileri olmadan yapılamaz.

Heatleap da hitleri uygulama üzerinden gerçekleştirir, sadece görev tanımlarını tarayıcıdan yaparsınız.

Site içerisinde sayfa dolaşımı yapmadığı için heatleap kullanarak tek yaptığınız hemen çıkma oranınızı arttırmak olacaktır.
reaels

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
hocam sanal sunucumdan programı açık bıraktım . sorun teşkil eder mi ? politikalarınıza aykırı ise sileyim .
ayrıca sunucuya indirdim, üyelik girişi yaptım ve Kredi kazan kısmını otomatik yaptım. Ancak halen site gezintilerine başlamadı . Kredi kazanmadı ? Başka bir ayar mı yapmam gerekiyor ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Muh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

reaels adlı üyeden alıntı

hocam sanal sunucumdan programı açık bıraktım . sorun teşkil eder mi ? politikalarınıza aykırı ise sileyim .
ayrıca sunucuya indirdim, üyelik girişi yaptım ve Kredi kazan kısmını otomatik yaptım. Ancak halen site gezintilerine başlamadı . Kredi kazanmadı ? Başka bir ayar mı yapmam gerekiyor ?

Sorun teşkil etmez,

Listenin sonunda olacağınızdan oturumu yeni açtığınızda ilk görevlerin gelmesi biraz uzun sürebilir.

• Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 174 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
kontrol ettim , şuan kazanç başlamış ama dediğiniz gibi kaç dakikadır sadece 0,83 puan olmuş kgelsin.

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Muh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Internetional adlı üyeden alıntı

Sorunun gerçeği yalanı mı olur hocam :D Üzerine yok demişsiniz ama forumdaki diğer hitçi arkadaşlarla dahi çalışmamışsınız bu sonuca nerden vardınız anlamadım. Cevaplarınız tatmin edici değil fakat daha fazla burdan yazmak istemiyorum. Yarın özelden görüşürüz konuyu.

Hitçi diğer arkadaşlarla çalışmamız gerektiğini bilmiyorduk. :)

Aslında cevabımızı tekrar okuyunca hak verdik, simple cevaplamışız, daha açıklayıcı olabilirmişiz.
Olmadı numaranızı göndermeniz durumunda sorularınızı detaylıca yanıtlayabiliriz.

• Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Muh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

reaels adlı üyeden alıntı

kontrol ettim , şuan kazanç başlamış ama dediğiniz gibi kaç dakikadır sadece 0,83 puan olmuş kgelsin.

Diğer programlarda olduğu gibi boşta kaldıkça sürekli görev almazsınız.
Programı açık tutmanız halinde günde 150-250 arası kredi kazandıracaktır.

Süreye orantılamak sizi yanıltır, program aynı anda birden fazla görevi işleyebilir, bir bakarsınız 20dk hareket yok, bir bakarsınız aynı anda 3-4 tane çalışıyordur.
Görevlerde tanımlanan zaman planlamasına uymak ve maksimum bilgisayar çeşitliliğini sağlamak için sistemin bu şekilde çalışması gerekiyor.

Tabii şuan gece saatlerinde olmamızın da etkisi var, gündüz saatlerinde daha fazla görev gelir.

DeepGloss DeepGloss Bir programcının notları Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)
Hayır iddia ediyoruz üzerine yok demeniz için tüm hit hizmeti verenler denemiş olmanız gerekir. Ben sizinle iletişime geçicem bu konuda. Kolay gelsin.

bayrobil bayrobil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 56 / E
  • Meslek emekli
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam programı kurduk çalıştırdık, ancak gelen gorevı göster dedığımızde gosterıyor ama orda gosterdığı sıtelere gırıp tıklayamıyoruz , bu durumda bızım sıtemızıde gorup tıklayamıyorlar doğrumu? Bana gelen görevlerde gosterilen web sitelerıne tıklayamıyorum, sadece sayfa gösterımınden ibaret.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al