wmaraci reklam

Ücretsiz Organik Hit Programı. İddaa ediyoruz üzerine yok.

153 Mesajlar 36.052 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DeepGloss DeepGloss Bir programcının notları Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)
Selamlar. Bizde bu iş içinde olduğumuz için size bir kaç soru iletmek istiyorum. Öncelikle proxy ip içermemekte demişsiniz, IP'leri nereden çekiyor? Bu tür programların kaynak kodlarını incelediğimde bot programların algoritması ile, proxy kaynaklı gönderim sağlatıyor. Ayrıca sistemde bulunan IP'ler, siteyi nasıl ziyaret ediyorlar? Sistem nedir, eğer ıp sitede dolaşabiliyorsa bu gerçek bir bilgisayar olmalı veya sunucu. Yani kısaca sorum; sistem herhangi bir proxy vs kullanmıyorsa bu IP'leri nereden çekiyor, IP'ler nasıl oluşturuluyor, sayfa gezinimleri nasıl sağlanıyor?

Sizden programın tamamen kodlarını istemiyorum. Fakat işleyişini öğrenmek adına bu soruları soruyorum. Üstü kapalı bir şekilde cevap verirseniz mutlu olurum. Ayrıca aynı soruları bana yöneltmek isterseniz seve seve yanıtlarım.

İyi forumlar.
Balmorhea

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cosmos61 cosmos61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Muh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Internetional adlı üyeden alıntı

Selamlar. Bizde bu iş içinde olduğumuz için size bir kaç soru iletmek istiyorum. Öncelikle proxy ip içermemekte demişsiniz, IP'leri nereden çekiyor? Bu tür programların kaynak kodlarını incelediğimde bot programların algoritması ile, proxy kaynaklı gönderim sağlatıyor. Ayrıca sistemde bulunan IP'ler, siteyi nasıl ziyaret ediyorlar? Sistem nedir, eğer ıp sitede dolaşabiliyorsa bu gerçek bir bilgisayar olmalı veya sunucu. Yani kısaca sorum; sistem herhangi bir proxy vs kullanmıyorsa bu IP'leri nereden çekiyor, IP'ler nasıl oluşturuluyor, sayfa gezinimleri nasıl sağlanıyor?

Sizden programın tamamen kodlarını istemiyorum. Fakat işleyişini öğrenmek adına bu soruları soruyorum. Üstü kapalı bir şekilde cevap verirseniz mutlu olurum. Ayrıca aynı soruları bana yöneltmek isterseniz seve seve yanıtlarım.

İyi forumlar.

Site ziyaretleri programımızı açık tutan diğer kullanıcıların bilgisayarından gerçekleşir, bu nedenle proxy ihtiyacımız yok.

Programı açık tutan kullanıcılarda bilgisayarında çalışan görev karşılığında kredi kazanır. Bir nevi havuz sistemidir.

Programımızdan kredi kazanmayı aktif ederseniz bir süre sonra bilgisayarınıza site gezinme görevi gelecektir, "göster" diyerek gezinme işlemini gözlemlemeniz kafanızdaki soruları giderecektir.

Programı decompiler edip kodları inceleyebilirsiniz.

Not: oturumunuzu yeni açtığınızda ilk görevlerin gelmesi normalden biraz uzun sürebilir.

• Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)
Yani gerçek bir kişi, Google'den siteyi aratıp giriyor, sayfalarda dolaşıyor vs. anlattığınıza göre. Atıyorum süreyi yüksek tutarsak, kullanıcının bu sitede gerçekten o kadar uzun süre dolaştığı ne malum? Bunu görmeniz için kullanıcıların bilgisayarına tamamen erişmeniz lazım. Tüm dosyaları kontrol edebilmeniz, görev yöneticisinden görevleri görebilmeniz, sekmeleri kontrol edebilmeniz gerekir. Şahsi olarak tek tek incelemeseniz bile programa yazacağınız algoritmalar kullanıcıların hareketlerini takip etmesi gerekir. Buda binevi güvensizlik sebebidir. Çünkü bilgisayara tamamen erişiminiz bulunur.

Yani diğer bir sorum, bu kullanıcıları nerden kontrol ediyorsunuz? Gezinme süresi 120 saniye vs yapınca bu kullanıcının 5. saniyesinde çıkmayacağı ne malum veya hiç girmeyeceği? Açıkçası açıklamanız pek gerçekçi gelmedi bana.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Hayır program otomatik olarak çalışıyor arka planda

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1829
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)

Yani gerçek bir kişi, Google'den siteyi aratıp giriyor, sayfalarda dolaşıyor vs. anlattığınıza göre. Atıyorum süreyi yüksek tutarsak, kullanıcının bu sitede gerçekten o kadar uzun süre dolaştığı ne malum? Bunu görmeniz için kullanıcıların bilgisayarına tamamen erişmeniz lazım. Tüm dosyaları kontrol edebilmeniz, görev yöneticisinden görevleri görebilmeniz, sekmeleri kontrol edebilmeniz gerekir. Şahsi olarak tek tek incelemeseniz bile programa yazacağınız algoritmalar kullanıcıların hareketlerini takip etmesi gerekir. Buda binevi güvensizlik sebebidir. Çünkü bilgisayara tamamen erişiminiz bulunur.

Yani diğer bir sorum, bu kullanıcıları nerden kontrol ediyorsunuz? Gezinme süresi 120 saniye vs yapınca bu kullanıcının 5. saniyesinde çıkmayacağı ne malum veya hiç girmeyeceği? Açıkçası açıklamanız pek gerçekçi gelmedi bana.

Siz kendi sitenize hit cekerken arkaplanda ise siz onların sitelerini ziyaret edıyorsunuz.

• Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)
MesuT arkaplan derken?

SeeTake SeeTake https://www.bilgimsel.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 116 / 115
  • Ticaret 0, (%0)
Hitleap gibi bişey

• Üyelik 27.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Adana
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 970
  • Beğeniler 485 / 236
  • Ticaret 42, (%100)
SeeTake hocam hiteleap web üzerinde olduğu için sekmeden kontrol sağlayabiliyordu. Fakat iş program boyutuna inince direk sekmeler üzerinden inceleme yapamaz. Yanlış anlamasın arkadaş baltalamak falan değil amacım. Üzerine olmadığı iddiası üzerine yazıyorum bunları.

SeeTake SeeTake https://www.bilgimsel.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 116 / 115
  • Ticaret 0, (%0)
Internetional hocam hitleap için de uygulama indirmek gerekmiyor mu. Site üzerinden web sitesi gezme işlemi olmuyor diye biliyorum ben

cosmos61 cosmos61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Bilgisayar Muh.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

Site ziyaretleri kullanıcı inisiyatifinde değildir, program gezinme işlemini kendisi otomatik gerçekleştirir, bu nedenle kullanıcıları hareketlerini izlememiz söz konusu değil.

İşlemler programımız tarafından yapıldığından süre veya oluşan hatalar gibi görevle tüm detayları işlemin sonunda sunucumuza gönderilir, görevi tanımlayan kullanıcı işlem sonuçlarını sitemiz üzerinde görüntüleyebilir.

Açıkçası sizinde sorularınız bize gerçekçi gelmedi;
Sitemizdeki açıklamaları inceler veya daha önce de belirttiğimiz gibi programı kullanmayı denemiş olsanız bu önyargılı sorulara gerek kalmayacaktı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al