wmaraci reklam

Perenc-Wordpress Psd tema

47 Mesajlar 8.577 Okunma
wmaraci reklam

Anarschi Anarschi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek High Professional Student in G
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)

Jiber adlı üyeden alıntı

Üstadlarımızdan biri şu psd'ye el atsada güzel bir iş çıkarsa diyorum hani :D

Üstadlara iletmek gerek :)

Ayrıca 22 mb hemde hotfile atmışsınız ama olmaz ki böyle :)

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Perenc Perenc hellö Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / K
  • Meslek İşsizimsi
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 20 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel yorumlarınız için hepinize ayrı ayı teşekkür ederim :) Beğendiğinize çok sevindim.İsmail'cim valla son günlerde elimde boşu boşuna duran ve silinen bir sürü tasarım oldu.Ve bunu gerçekten sevmiştim, bununda silinmesini istemedim.İlk önce sana danışacaktım ama messenger'da rastlaşamadık ne zamandır :) Olsun düşünmen yeter çok sağol.
--
Nurçinim çok teşekkür ederim canım benim :) Yoo lütfen çekmeyin, bir şey söylemek istemiyorum, kameraları kapatırmısınız lütfen :D
--
Valla 22 mb haklısınız ama hotfile tamamen tesadüf :) Çünkü sitem ne yazık ki büyük bir alana sahip değil.Yoksa kendi hostuma yüklerdim.Kusura bakmayınız..

30luk.com & perenc.net - Düşüncelerim ve düşüncesizliklerim

aDesigner aDesigner Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 18 / 129
  • Ticaret 0, (%0)

Perenc adlı üyeden alıntı

Güzel yorumlarınız için hepinize ayrı ayı teşekkür ederim :) Beğendiğinize çok sevindim.İsmail'cim valla son günlerde elimde boşu boşuna duran ve silinen bir sürü tasarım oldu.Ve bunu gerçekten sevmiştim, bununda silinmesini istemedim.İlk önce sana danışacaktım ama messenger'da rastlaşamadık ne zamandır :) Olsun düşünmen yeter çok sağol.
--
Nurçinim çok teşekkür ederim canım benim :) Yoo lütfen çekmeyin, bir şey söylemek istemiyorum, kameraları kapatırmısınız lütfen :D
--
Valla 22 mb haklısınız ama hotfile tamamen tesadüf :) Çünkü sitem ne yazık ki büyük bir alana sahip değil.Yoksa kendi hostuma yüklerdim.Kusura bakmayınız..

Ahh ahhh :) Gerçekten çok beğendim bu temayı... Gönül isterdi ki kodlayayım herkes gönlünce kullansın. (peren çok emek vermiş ve her pikselinden bu emek belli oluyor) Ama kahretsin ki kendi temam bile söz verdiğim güne yetişmeyebilir diye çok korkuyorum :( bu hafta da sınavlar var...

Tüh ya :( Tam anlamıyla kodlayamasam bile ordan burdan kod bulup buluşturup ne yapar eder yapardım bir şekilde. Zaman denen şey ne kötü. Akıp gidiyor... Temayı çok beğendiğim için yapmaya kalkışmayayım-yarım kalır diye böyle kendi kendime açıklama yapıp duruyorum kusura bakmayın :)

Ellerine sağlık perencim :)

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Header ve Menü'den başladım ve html,css döktüm resim :

Zaman buldukça html,css dökmeye devam edeceğim.

Not : Fontlar konusunda normal font kullandım ileride cufon veya fontface'ye dönüş yapabiliriz orası çokta problem değil :)

wmaraci

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Berkay css/xhtm'ye dök sen şunu WordPress entegre konusunda ben yardımcı olurum. :)

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Hele bir css-xhtml dökün sonra da entegre edin sizin de dedikodunuzu yaparız, merak etmeyin ya :D

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)
Başlangıcı yaptım sonunuda getirmeyi düşünüyorum.Tek sıkıntım vaktimin olmaması YGS Hazırlık dersleri,haftalık soru sayısını tamamlama geçen yıllara dönük tekrarlar üstüne birde ödevdir,deneme sınavlarıdır eklenince İsyanım geliyor ama az kaldı :).Facebook,twitter'da dolaşacağıma bunu çeviricem artık :P :)

Edit :

DarkGirl adlı üyeden alıntı

Hele bir css-xhtml dökün sonra da entegre edin sizin de dedikodunuzu yaparız, merak etmeyin ya :D

Tamam dostum :D

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Flaş Flaş Flaş
Nurçin ile Peren sabaha karşı 5 sularında Nişantaşı'nda ne yapıyorlardı.
(Al sana dedikodu :D )
----
Konu çok saptı. Nurçin cevap vereceksen özelden yaz. :D

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)

bidüşün adlı üyeden alıntı

Ahh ahhh :) Gerçekten çok beğendim bu temayı... Gönül isterdi ki kodlayayım herkes gönlünce kullansın. (peren çok emek vermiş ve her pikselinden bu emek belli oluyor) Ama kahretsin ki kendi temam bile söz verdiğim güne yetişmeyebilir diye çok korkuyorum :( bu hafta da sınavlar var...

Tüh ya :( Tam anlamıyla kodlayamasam bile ordan burdan kod bulup buluşturup ne yapar eder yapardım bir şekilde. Zaman denen şey ne kötü. Akıp gidiyor... Temayı çok beğendiğim için yapmaya kalkışmayayım-yarım kalır diye böyle kendi kendime açıklama yapıp duruyorum kusura bakmayın :)

Ellerine sağlık perencim :)

Berkay adlı üyeden alıntı

Header ve Menü'den başladım ve html,css döktüm resim :

Zaman buldukça html,css dökmeye devam edeceğim.

Not : Fontlar konusunda normal font kullandım ileride cufon veya fontface'ye dönüş yapabiliriz orası çokta problem değil :)

isousluer adlı üyeden alıntı

Berkay css/xhtm'ye dök sen şunu WordPress entegre konusunda ben yardımcı olurum. :)

DarkGirl adlı üyeden alıntı

Berkay adlı üyeden alıntı

Başlangıcı yaptım sonunuda getirmeyi düşünüyorum.Tek sıkıntım vaktimin olmaması YGS Hazırlık dersleri,haftalık soru sayısını tamamlama geçen yıllara dönük tekrarlar üstüne birde ödevdir,deneme sınavlarıdır eklenince İsyanım geliyor ama az kaldı :).Facebook,twitter'da dolaşacağıma bunu çeviricem artık :P :)

Edit :

Tamam dostum :D

isousluer adlı üyeden alıntı

Flaş Flaş Flaş
Nurçin ile Peren sabaha karşı 5 sularında Nişantaşı'nda ne yapıyorlardı.
(Al sana dedikodu :D )
----
Konu çok saptı. Nurçin cevap vereceksen özelden yaz. :D

Vay beee; buradaki dostluk ve kardeşlik havasını diğer webmaster forumlarında alamıyorum arkadaş. Burası aile gibi sanki az sonra mutfaktan sesleneceğim arkadaşlar yemek hazır diye ve siz de geleceksiniz gibi :)

Anarschi Anarschi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek High Professional Student in G
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)
Hadi bakalım genç yetenekler görelim sizi :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al