wmaraci reklam

Turuncu Blog - Profosyonel Blog Teması (PSD)

29 Mesajlar 6.715 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Kenar Kenar Web & Mobil Arayüz Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 203 / 160
  • Ticaret 12, (%92)

Legendejavu adlı üyeden alıntı

EmirKenar galiba buydu hocam sağolun. Ne yazıkki olumsuz yorumlara açık olmayan kişiler olduğu için kendimizi rahat rahat ifade edemez oluyoruz. :)

Haklısınız :)

wmaraci
reklam

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)
EmirKenar Legendejavu

Merhabalar,

İnsanlara iftira atmadan önce düşünmeli, araştırmalı. Paylaştığım tasarım 2013 yılının mart ayında çizilmiş bir tasarımdır. Bundan daha önce tasarımı daha önce WordPress entegre edip satışa çıkarma durumum oldu ancak vazgeçtim. Daha öncesinde, bu .PSD halinde olan tasarımı satışa çıkardım ancak 3 ay gibi bi zaman sonra ücretsiz olarak paylaştım. Tasarımı satışa çıkardığımda temanın tam boyut halini önizleme olarak herkes görebiliyordu. Bahsettiğim konunun linki burdadır ki vBulletin sisteminde tarih yanlışı yoktur! (https://wmaraci.com/forum/ucretli-tasarimlar/profosyonel-psd-blog-tasarimi-satilik-81015.html 14 MAYIS 2013) - Arkadaşın paylaştığı konunun tarihi 19 Haziram 2013

Bahsettiğiniz arkadaşın esinlendiği(!) tasarımda sağ sidebar reklamdaki sample resimdeki patterni görmüşsünüzdür, satış zamanında önizlemede koruma olarak bi pattern bulunmaktaydı ki paylaştığım tasarıma bakarsanız küçücük fotoğrafın bile orjinal olduğunu görürsünüz.

Bu forumda o zamanlar tasarım çizim halindeyken gören arkadaşlar vardır, eğer gerekirse hepsini konuya teker teker çağırırım.

Bu arada bu forumda bir çok eleştiriyi üstlendim, eleştirdim. Eleştiri olmayacaksa bu forum olmaz zaten ancak gereksiz, baltalıyıcı bişey bilmeden insanlara iftira atamazsınız. Burası sizin çöplüğünüz değil.

İyi forumlar.

ErenGemici ErenGemici eski nick : Legendejavu Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1082
  • Beğeniler 473 / 426
  • Ticaret 59, (%0)
phatgit hocam tartışmak istemiyorum ben sadece daha önce gördüğümü ve benzettiğimi belirttim konuyu uzatmazsanız sevinirim. İyi forumlar.
Kenar

kişi bu mesajı beğendi.

Kenar Kenar Web & Mobil Arayüz Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek UI/UX Designer
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 203 / 160
  • Ticaret 12, (%92)
phatgit

Kimse size iftira atmadı. Kimse size bu tasarımı çalmışsınız da demedi. Arkadaş buna benzer bir tasarımı gördüğünü söyledi ve ben de ona katıldığımı söylemek için yanıtını beğendim. Bu kadar fevri davranmanıza gerek yok. İyi forumlar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
çok beğendim elinize sağlık hocam.
phatgit

kişi bu mesajı beğendi.

Emrecany Emrecany Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)
Temayı beğendiğim için 2-3 gün önce html / css döktüm inşallah vaktim olursan bugün yarın wordpress'e entegre edip paylaşacağım.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Konu tarihi 2013 yılına ait. WordPress üzerinde özellikle de Türk yapımcılar tarafından hazırlanan temalarda bir birine benzer temalar görmek çok normal bir durum. Türk milleti olarak genelde hep aynı tarz temalar kullanıyoruz, tasarımcılarda bu nedenle hep aynı tarz çizimler yapıyor. Yani ilgi neye varsa onu çiziyor.

Konu amacı dışına çıkmasın lütfen. Ortada illegal bir durum varsa forum kuralları sabittir, ilgili delilleri yönetime iletilen her konu ve kullanıcı hakkında işlem yapılır fakat burada illegal bir durum söz konusu değil.

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)

Emrecany adlı üyeden alıntı

Temayı beğendiğim için 2-3 gün önce html / css döktüm inşallah vaktim olursan bugün yarın wordpress'e entegre edip paylaşacağım.

Bekliyoruz, teşekkürler.

Emrecany Emrecany Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 126 / 259
  • Ticaret 22, (%100)
phatgit hocam mutlaka paylaşıcam kodlaması 1-2 günümü alır en fazla ancak mağlum YGS 15 gün kaldı o yüzden foruma bile girmiyorum ygs'den sonra ki ilk işim olacak :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al