wmaraci reklam

Clixsense(Ödeme Kanıtlı) - Anket-Task-Reklam Tıklama-Oyun ve Daha Fazlası

9 Mesajlar 2.157 Okunma
smmexpress

carnivore0 carnivore0 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Size bu sistemde 2007'den beri devam eden Clixsense'yi tanıtmak istiyorum. Cixsense 8 yıldır açık olan ve şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadığım bir PTC sitesi. Diğer PTC sitelerinde de bulunan, görevler yaparak, uygulamalar yükleyerek ve referans üzerinden para kazanmanın yanında, onlardan daha çok kazandıran Anket doldurarak para kazanma istemini sitelerinde bulundurmaları. Normalde reklam tıklayarak çok fazla kazanç elde edemeseniz bile anketler tane başı 0,85-1,33-2,33 vs. gibi ücretler vererek iyi miktarda para kazandırıyor. Buradan kazanacağınız para ile bir ev geçindiremezsiniz elbette ama iyi bir ek gelir ve öğrencinin ekstra harcamalarının bir kısmını karşılayacak parayı bulabilirsiniz.

Clixsense ile para kazanma yolları:

Reklamlara tıklayarak
Anketleri(Surveys) doldurarak
Offers kısımından,
Size verilen Task'ları yaparak,
Clixgrid oyunu ile,
Referans bularak,
Yarışmalar ile kazanabilirsiniz.

Ayrıca sitede bulunan sekmesinden clixsense toolbar'ı da yükleyerek gelen anket, reklam ve tasklardan hızlı şekilde haberdar olabilir ve gerekirse "options" bölümünden geldiğinde sizi uyaran alarm ayarlayabilirsiniz.

Ödemelerinizi Standard Üyeler 8$'a Premium Üyeler ise 6$'a ulaştığında paranızı PayPal, PayToo ve Payza hesaplarınızdan birine çekebilirsiniz.

Üye Olmak İçin
Refli
Refsiz

Refim olarak kayıt olanlara en kısa sürede mail yoluyla ulaşıp yardımcı olmaya çalışacağım. Onun dışında sorularınızı bu başlık altına veya blog adresine yorum olarak yazabilirsiniz.

wmaraci
reklam

vermidon19 vermidon19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ofis personeli
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
CLİXSENSE gerçekten para kazanmak isteyenler için vazgeçilmez bir site. Yapmanız gereken fazla bir şey yok aşağıdaki linke tıklayın hemen üye olun

Ne kadar çabuk hızlı para kazandığını göreceksiniz...

http://www.clixsense.com/?7711495

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
virgülden sonraki sıfırları sayamadım boş iş :D

https://www.dopinger.com/tr

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

virgülden sonraki sıfırları sayamadım boş iş :D

ocam bu eski bi yazı zamanım olmadığından yenilemeden üst sıraya çıkardım. 1 cent kazanıyorsun reklam başına ve tüm ptc sitelelrinden kazanacağında budur ama anket farkı var ve son birkaç aydır günde 2-3 anket geliyor ve bunlar bile yetiyor. Bir de yeterince ref bulursan elde tutulur bir miktar kazanabilirsin. Şahsen ben satış ortaklığı yapıyorum ve ilk başta burdan gelen paraları sermaye olara kullandım bayağa yardımcı oldu.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
1 hafta düzenli uğraşma ile ne kadar kazanıyosun ?

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

1 hafta düzenli uğraşma ile ne kadar kazanıyosun ?

Günde ortalama 3 anket desek bunlar genelde 1,33 kazandıran anketler oluyor. bunların hepsi bana uygun olmuyor günde 1 tanesi uysa 2 günde hic anket yapmasam 6,65$ eder. bi 0,40$ kadar reflerden gelse ki sürekli tıklayan 5-10 tane refim var. Haftada 7 dolar eder ki ben kendım hic reklamlara tıklamıyorum. Anketler 5-10 dakkamı alsa haftada 1 saat harcamış olurum.

1 saatte 7$
nbrknk22

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

carnivore0 adlı üyeden alıntı

Günde ortalama 3 anket desek bunlar genelde 1,33 kazandıran anketler oluyor. bunların hepsi bana uygun olmuyor günde 1 tanesi uysa 2 günde hic anket yapmasam 6,65$ eder. bi 0,40$ kadar reflerden gelse ki sürekli tıklayan 5-10 tane refim var. Haftada 7 dolar eder ki ben kendım hic reklamlara tıklamıyorum. Anketler 5-10 dakkamı alsa haftada 1 saat harcamış olurum.

1 saatte 7$

Anladım hocam konuya referanssız link eklemeniz gerekiyor.

Yoksa konu kapanabilir bilginize.

mehmet57 mehmet57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / K
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
hocam iyi hoş reklamlara tıklıyorum vs anket de geliyor allaha şükür ama anketten nerde yaşadığımı soruyor diyelim yazıyorum bursa vs uygun değilsin diyor atıyor ben nerden bilecem neye uygunum okadar anket geldi hepsi boşa gitti nedir bunun püf noktası bu anketleri nasıl tamamlayabileceğim

• Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

mehmet57 adlı üyeden alıntı

hocam iyi hoş reklamlara tıklıyorum vs anket de geliyor allaha şükür ama anketten nerde yaşadığımı soruyor diyelim yazıyorum bursa vs uygun değilsin diyor atıyor ben nerden bilecem neye uygunum okadar anket geldi hepsi boşa gitti nedir bunun püf noktası bu anketleri nasıl tamamlayabileceğim

Her anketin ayrı bir hedef kitlesi mevcut. Anket sayfasındaki üstte bulunan profile kısmını doldur elbette sana uygun olan anketlerde gelecektir. Bana bugün 3 tane geldi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al